*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6196
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas siga Vaata postitust
    HU cash ei jooksuta ju käte arvu eraldi teistest cash mängudest. ja ilmselt selles ka põhjus (nadi oleks ka anda 72000000001 käele milestoni, juhul kui hu laud hittis. ). Eelnevad milestonid keerati vististi ennem final milestoni hu lauda kinni, aga eelmine kord unustati ning saadi kohe ka karistatud scammerite poolt. Võeti kasutusele lihtsalt natuke karmimad meetmed.


    Kusagilt kuulsin, et sakslased olid 6max laudades ennem milestoni kõik koos rõõmsalt sit outinud jälle ning kiirfoldimist harrastanud :D
    Kui ma ei eksi siis 72 miljardit kätt on jooksnud ja jookseb koos turniiridega ning 2p2-s kunagi kuulsin, et millisekund enne milestone käe loosimist turniirid "seiskuvad" hetkeks, et ei loositaks MS turniiridel. Võin täiega puusse panna ja googlest ei leidnud ka lisainfot.

    Kui turkakäed tiksuvad ka 72 miljardi käe sees aga mingi süsteemiga välditakse MS käe loosimist turniiridel siis sama süsteemi võiks kasutada ka HU cashi puhul

    Comment

    • siga
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 251

      #6197
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui ma ei eksi siis 72 miljardit kätt on jooksnud ja jookseb koos turniiridega ning 2p2-s kunagi kuulsin, et millisekund enne milestone käe loosimist turniirid "seiskuvad" hetkeks, et ei loositaks MS turniiridel. Võin täiega puusse panna ja googlest ei leidnud ka lisainfot.

      Kui turkakäed tiksuvad ka 72 miljardi käe sees aga mingi süsteemiga välditakse MS käe loosimist turniiridel siis sama süsteemi võiks kasutada ka HU cashi puhul
      Võib-olla tõesti, lihtsalt arvasin, et turkad ja cash on eraldiseisvad. Muidu võiks jah sama süteemi kasutada, et kõik oleks õnnelikud. Pole teemasse süvenenud ja ei viitisi ka edasi uurida, lihtsalt pakkusin varjandi.

      72B timing oli ka mõnusalt ajastatud. Täpselt siis hakkas ka mingi Sunday 11$ Storm ja lauad venisid vahetevahel mõnusalt.

      Comment

      • PlanetRJ
        Jube Noob
        • Oct 2011
        • 173

        #6198
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        miks starsis võidab kehvem kaart tihedamini kui parem kaart

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #6199
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Palun viska korraliku samplega graafik üles selle väite tõestuseks. Vihje, korralik sample pole 10k kätt.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6200
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
            Palun viska korraliku samplega graafik üles selle väite tõestuseks. Vihje, korralik sample pole 10k kätt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #6201
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
              miks starsis võidab kehvem kaart tihedamini kui parem kaart
              Miks ma ei võida milestone kätt? :(

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #6202
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Miks ma ei võida milestone kätt? :(
                sest enam ei jookse need :(

                Comment

                • Fleg
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 36

                  #6203
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kuidas nende küsitlus punnidega on?Kas teistel tuli,ise ei pannud tähele,et oleks lisandunud.

                  40 vpp siis.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #6204
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    vpp-sid ei jagatud FPP anti selle eest, vaata neid

                    Comment

                    • Fleg
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 36

                      #6205
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      vpp-sid ei jagatud FPP anti selle eest, vaata neid
                      No ei ole.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #6206
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        scam

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #6207
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Fleg Vaata postitust
                          Kuidas nende küsitlus punnidega on?Kas teistel tuli,ise ei pannud tähele,et oleks lisandunud.

                          40 vpp siis.
                          Tegin ka ära ja ilmus küll kontole mingi 3-4 päeva pärast.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #6208
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Lol, kui estpatrickuga koos mitu aastat tagasi elasime, siis stars pani mingi teema, et ei saaks ühes lauas mängida. Eile üritasin PLO25 mängida ning obv ei saand kuna estpatrick istus eest ja ütles, et me ei või ühes lauas mängida. Saatsin PS supporti kirja ja sain mingi erilise epic vastuse:

                            Saadud sõnum on osa automatiseeritud süsteemist, mis takistab tihedalt seotud mängijaid samades rahalaudades või ühe laua turniirides mängimist. Samas, süsteem ei takista Teil ja "Estpatrick" osalemast koos samadel mitme laua turniiridel või Home Games mängudes.

                            Käesoleva funktsiooni eesmärk on takistada tihedalt seotud mängijaid meie avalikel laudadel koos mängida. Meie kogemus näitab, et tihedalt seotud mängijad väldivad tihedamini üksteist tabada või aitavad üksteist rasketes olukordades. Näiteks: mängija võib võimalusel vältida sõpra turniirilt eemaldamast. Samamoodi ei pruugi mängija sõbra vastu nii karmilt mängida, kui ta mängib võõraste vastu.

                            Seda öeldud, need piirangud ei kehti meie uutes Home Games mängudes. Meie Home Games funktsioonid on kirjeldatud alljärgmisel veebilehel:

                            : Loe lähemalt, kuidas avada PokerStars™i Home Gamesiga privaatne pokkeriklubi ning alustada sõpradega mängimist. Sinu enda privaatne veebipõhine pokkeriklubi. Videovestlusega.


                            See võimaldab Teil luua privaatseid mänge sõprade ja pere vahel - Teie enda era mänguväljak, kus võimalus üksteise vastu võistelda. See on põnev lisa mängudele mida PokerStars pakub ning Te saate kujundada oma mänge täpselt nii nagu soovite.

                            Loodan, et Teile on sellest abi, ja et naudite nendes uutes PokerStarsi Home Games mängudes mängimist. Palun andke julgelt teada, kui saame Teile veel kuidagi kasulikud olla.

                            Lugupidamisega,

                            Beverle
                            PokerStarsi turvalisus
                            LOl @ tihedalt seotud mängijad ja home gamed .. pistke need home gamed sinna samusesse, see pole mida ma küsisin. Nende jutu järgi on kogu eesti mängijad tihedalt seotud.

                            Mingi solid google translatori crapp on siia lükatud mul tundub ..

                            Mu probleem polnudki taga jeezas koos mängida vaid lihtsalt PLO'd mängida, kuid ta istus ees .. nende mõistuse järgi ei tohi ükski eestlane teise eestlasega samas lauas vist olla .. jumal hoia. Segasemat teksti annab kirjutada ka nende poolt

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #6209
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              See tundub küll Google Translatori töö olevat peale pisikest korrigeerimist :D

                              Comment

                              • nigz
                                Räme Fish
                                • Jan 2011
                                • 19

                                #6210
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                kolisin just pokerstarsi ja süsteem on natukene harjumatu. Kui ma omaarust olen sissekande teinud, siis kas kuskil peaks mingisugust pending transactionit ka näitama?

                                Comment

                                Working...