*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #6136
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Nonii uus nädal ja hakkan siis ka oma joraga peale, et siis sai kirjutatud support@pokerstars.com oma cashout probleemist ja sealt tuli ka koheselt vastus: We have forwarded your email to our Accounts Team for their review and action. You will receive a response as soon as possible. Nüüdseks on sellest ka juba mitmeid päevi möödas ja taaskord ei mingeid vastuseid ega lahendusi minuni ei jõua, as soon as possible on suht lai mõiste ka. ok kui ma nüüd vahetaks oma maili aadressi ja liiguks üle näiteks g-maili peale või hotmaili vms siis vb tekib sellest mingi jama jälle sest vanad kirjad on saadetud erinevalt adre-lt.
    Tore vähemalt, et SUPERNOVA staatusega kaasnevad igasuguste hüvede kõrval hoopis cashout probleemid ja klienditoega suhtlemise probleemid ja kõik langeb nii hästi kokku veel krdi jõulukuu ka, et lihtsalt korralikult ärritab.
    Kõik automaatvastused bonus, vip store ja cash out confirmation mailid ju ometi minuni jõuavad support@pokerstars.ee poolt.

    LOL:

    PokerStars püüab alati oma mängijatele pakkuda parimat teenust. Sinu tagasiside on meile oluline ning seetõttu hindame, et leiad aja lühikesest uuringust osa võtta.

    Palun täida uuring enne 11. detsembrit.

    JA KUS MINU TAGASISIDE ON?
    Oleme kirja täieliku olukorra selgituse ning instruktsioonidega saatnud (Eastern Time, nii et lisa 7 tundi Eesti aja saamiseks):
    2011/12/05 07:39
    2011/12/04 16:48
    2011/12/02 06:30
    2011/12/01 08:28
    2011/11/26 19:24

    Need kellaajad ei sisalda "Edastatud" emaile. Saan ainult soovitada oma e-maili aadressi vahetamist, sest ilmselgelt ei jõua meie saadetud pikemad kirjad su postkasti kohale.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #6137
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Stars saatis just ühe meili, kus palus tagasisidet veebilehe keelekasutuse jms. kohta. Igaüks, kes viitsib vastata, saab ka 40 VPP-d.

      Ma soovitaks seda kindlasti teha, eriti neil, kelle jaoks on oluline, et PokerStars loobuks oma promode ja uudiste kirjutamisel eriti viimasel ajal nii armsaks saanud Google Translatorist ja keskenduks soravale, loetavale ja korrektsele eesti keelele. Veebileht on suuresti firma visiitkaart ning (vähemalt professionaalsest kretinismist) tingituna ootaks ma PokerStarsilt kui maailma suurimalt operaatorilt juba ammu palju enamat. Kasutage oma Eesti PR-partneri abi vms. ja lööge oma veebileht lõpuks särama!

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #6138
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        sain just chati bänni :))
        Fish tõmbas 3outeri, ütlesin "wp fish"
        vastuseks tuli "racist"
        Küsisin "wat, nigger?"

        ja siis vähekese aja pärast tuli bänn.

        Vist on +ev

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #6139
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          sain just chati bänni :))
          Fish tõmbas 3outeri, ütlesin "wp fish"
          vastuseks tuli "racist"
          Küsisin "wat, nigger?"

          ja siis vähekese aja pärast tuli bänn.

          Vist on +ev
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6140
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Mul sama mure :(
            lobbyst options>table display> dont show player images

            EDIT: see liiga -EV tegelt

            Kuidas enda image maha võtta- st, et ise ega teised ei näeks?
            Last edited by con; 05.12.11, 20:38.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6141
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              sain just chati bänni :))
              Fish tõmbas 3outeri, ütlesin "wp fish"
              vastuseks tuli "racist"
              Küsisin "wat, nigger?"

              ja siis vähekese aja pärast tuli bänn.

              Vist on +ev
              http://forumserver.twoplustwo.com/29...-fish-1135114/

              Algselt postitas con Vaata postitust
              lobbyst options>table display> dont show player images

              EDIT: see liiga -EV tegelt

              Kuidas enda image maha võtta- st, et ise ega teised ei näeks?
              Kunagi sai ja enam ma ei oska. Muideks selle pildisalvestamisega võib olla see case, et kui ei pane ristist starsi kinni vaid automaatselt arvuti restardiga sulgeb starsi siis stars ei salvesta seadeid. Äkki piltidega sama? Kui ta salvestab pilte kuskile conf faili siis seal peaksid saama bännida ka oma nime muutes conf faili manuaalselt.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #6142
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                Stars saatis just ühe meili, kus palus tagasisidet veebilehe keelekasutuse jms. kohta. Igaüks, kes viitsib vastata, saab ka 40 VPP-d.

                Ma soovitaks seda kindlasti teha, eriti neil, kelle jaoks on oluline, et PokerStars loobuks oma promode ja uudiste kirjutamisel eriti viimasel ajal nii armsaks saanud Google Translatorist ja keskenduks soravale, loetavale ja korrektsele eesti keelele. Veebileht on suuresti firma visiitkaart ning (vähemalt professionaalsest kretinismist) tingituna ootaks ma PokerStarsilt kui maailma suurimalt operaatorilt juba ammu palju enamat. Kasutage oma Eesti PR-partneri abi vms. ja lööge oma veebileht lõpuks särama!
                Kordan ennast ka siin:

                Mul on kahju, et Sa nii arvad. Minu enda meelest on veebikate kvaliteet vastupidi paremaks läinud ning meil on ka selleks inimene, kes näeb palju vaeva, et nad õigeks ajaks Teile valmis saaks. Tegemist pole kindlasti Google Translatoriga!
                Seega üleskutse kõigile, kui Te näete, et midagi on valesti, palun lubage meil ennast parandada enne kui võtate taolise seisukoha.

                Comment

                • Fleg
                  Julm Donk
                  • Jan 2011
                  • 36

                  #6143
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Stars saatis just ühe meili, kus palus tagasisidet veebilehe keelekasutuse jms. kohta. Igaüks, kes viitsib vastata, saab ka 40 VPP-d.
                  Kas selle kohta peaks e-mail või mingi kinnitus ka tulema?Täitsin ära selle,aga ei paista,et punne oleks juurde tulnud.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #6144
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ei peaks ja oli kirjas, et 12 detsember jagatakse. Ning antakse 40 FPP-d, mitte VPP-d nagu Maheaatomil kirjas.

                    Comment

                    • Fleg
                      Julm Donk
                      • Jan 2011
                      • 36

                      #6145
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Selge. E-mailis on nii "Osalemise eest kantakse Sinu kontole 40 FPPd. (12. detsembrit)" No on ikka sõnastus,loe siis siit midagi välja.Peaks nagu olema(12. detsembriks) .Jutt oli enne ,et inimene kes tegeleb selle eesti keele poolega näeb kõvasti vaeva.No võiks natukene rohkem näha.No ei ole need sõnastused küll tasemel.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #6146
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                        Kordan ennast ka siin:
                        Mul on kahju, et Sa nii arvad. Minu enda meelest on veebikate kvaliteet vastupidi paremaks läinud ning meil on ka selleks inimene, kes näeb palju vaeva, et nad õigeks ajaks Teile valmis saaks. Tegemist pole kindlasti Google Translatoriga!
                        Seega üleskutse kõigile, kui Te näete, et midagi on valesti, palun lubage meil ennast parandada enne kui võtate taolise seisukoha.
                        Ma põhjendasin oma arvamust pikemalt PN-s ning tõin sellele ka mõned näited. Solvumiseks pole küll mingit põhjust, sest see on soe soovitus oma veebilehe paremaks muutumisel nng ma tunnustan siinkohal ka PokerStarsi, kes vähemalt probleemi adub.

                        Reklaamtekstide kirjutamisel on põhimõtteliselt vaja kahte asja: üldist keelelist võimekust ning erialaseid teadmisi. Paraku kipub pokkeris olema sageli aga nii, et need kes tunnevad valdkonda, pole pahatihti just suuremad asjad kirjamehed. Ning need, kes oskavad kirjutada, ei tea jälle ei ööd ega mütsi pokkerist. Minu kogemus ütleb, et kui inimene kirjutada ei oska, siis seda talle ka selgeks ei õpeta. Pokker seevastu on aga (vähemalt terminitest arusaamine ja nende tõlgendamine, üldine mänguloogika ja promod) piisava huvi korral õpitav ning PokerStarsil on olemas piisavad võimalused nende inimeste leidmiseks ning vajadusel ka koolitamiseks. Sõltumata sellest, kas kasutatakse oma töötajaid või ostetakse teenus sisse.

                        Soovin siiralt edu ja loodan, et saan Starsi järgmisel aastal kiita kena veebilehe ja eestlaste arusaadavate tekstide eest, mille esimeseks tunnuseks oleks näiteks see, et suudaksite leida sõnale "Event" ka teisi vasteid peale "Sündmuse"

                        Comment

                        • estdonk
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2011
                          • 450

                          #6147
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                          sain just chati bänni :))
                          Fish tõmbas 3outeri, ütlesin "wp fish"
                          vastuseks tuli "racist"
                          Küsisin "wat, nigger?"

                          ja siis vähekese aja pärast tuli bänn.

                          Vist on +ev

                          kui sa kirjutasid nigger siis see peaks olema tsenseeritud. Ja peaks chatis näitama ****** Seega saada kiri chat@PokerStars.com ja küsi et miks said banni.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #6148
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            no fishiks sõimamine on alandav ikkagi ja kui aus olla, siis IMO pole kellegil õigust teist niimoodi nimetada, eriti avalikult. Seega wp pokerstars IMO.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6149
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                              Ma põhjendasin oma arvamust pikemalt PN-s ning tõin sellele ka mõned näited. Solvumiseks pole küll mingit põhjust, sest see on soe soovitus oma veebilehe paremaks muutumisel nng ma tunnustan siinkohal ka PokerStarsi, kes vähemalt probleemi adub.

                              Reklaamtekstide kirjutamisel on põhimõtteliselt vaja kahte asja: üldist keelelist võimekust ning erialaseid teadmisi. Paraku kipub pokkeris olema sageli aga nii, et need kes tunnevad valdkonda, pole pahatihti just suuremad asjad kirjamehed. Ning need, kes oskavad kirjutada, ei tea jälle ei ööd ega mütsi pokkerist. Minu kogemus ütleb, et kui inimene kirjutada ei oska, siis seda talle ka selgeks ei õpeta. Pokker seevastu on aga (vähemalt terminitest arusaamine ja nende tõlgendamine, üldine mänguloogika ja promod) piisava huvi korral õpitav ning PokerStarsil on olemas piisavad võimalused nende inimeste leidmiseks ning vajadusel ka koolitamiseks. Sõltumata sellest, kas kasutatakse oma töötajaid või ostetakse teenus sisse.

                              Soovin siiralt edu ja loodan, et saan Starsi järgmisel aastal kiita kena veebilehe ja eestlaste arusaadavate tekstide eest, mille esimeseks tunnuseks oleks näiteks see, et suudaksite leida sõnale "Event" ka teisi vasteid peale "Sündmuse"
                              Ma nüüd küll PokerStarsi lehte nii maha ei materdaks. Ka teiste litsentsi omavate lehtede tekstid on kohati "meh". Ei ole seda särtsu ja sujuvust, ikka loperkused ja lonkavad - tõlgitakse ära sõnu, mida ei tohiks tõlkida või jäetakse sõnad, mida peaks tõlkima.

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #6150
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                                Oleme kirja täieliku olukorra selgituse ning instruktsioonidega saatnud (Eastern Time, nii et lisa 7 tundi Eesti aja saamiseks):
                                2011/12/05 07:39
                                2011/12/04 16:48
                                2011/12/02 06:30
                                2011/12/01 08:28
                                2011/11/26 19:24

                                Need kellaajad ei sisalda "Edastatud" emaile. Saan ainult soovitada oma e-maili aadressi vahetamist, sest ilmselgelt ei jõua meie saadetud pikemad kirjad su postkasti kohale.
                                Aitäh, viimaks kõik toimib.

                                Comment

                                Working...