*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerStars Marika
    PokerStarsi Esindaja
    • Jun 2011
    • 46

    #5656
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    PokerStarsis olid tehnilised probleemid kuid nüüdseks on probleemid lahendatud ja mängud taastatud. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast. Kui teil peaks sisse logimisega raskusi olema, palun tehke arvutile restart ja proovige uuesti.

    Juhul kui usute, et olite antud tehnilisest probleemist mõjutatud, palun kirjutage meile support@pokerstars.ee ning pange kirja pealkirjaks: "REFUND: T#_________, $X+Y, User ID"
    Kus "________" on turniiri number, "X+Y" on turniiri sisse-ost ja "User ID" on Teie PokerStarsi kasutajanimi.

    Vabandame veel kord tekkinud tehnilise probleemi pärast.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #5657
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Äll Vaata postitust
      te olete kari alaarenenud ülemakstud debiilikuid seal staris, lihtsalt tulistage ennast või õoma tööd tegema
      Viisakamalt võib ka end väljendada. Ütle üks pokkerisoft, millel poleks selliseid probleeme tekkinud - vahe starsiga on selles, et starsist saad veel samal päeval seletuse ja rahad tagasi ka hiljem.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #5658
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Mul ka kena "üllatus". Hommikul starsi lahti tehes, kõik setingud ära "unustanud" .. ffs

        Comment

        • stennur
          Räme Fish
          • Sep 2011
          • 3

          #5659
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          soovin saada STARS600 boonuskoodiga esmadeposiidi boonust, aga Swedpank ja Visa alt tehes ütleb, et sisestatud boonuskood ei ole korrektne. Kas põhjuseks võib olla, et ta pakub mulle sissemakse variandiks ainult EUR (kuigi näitab ka summat USD). USD makset saaksin otseselt teha vaid Moneybookersist, aga ei hakkaks enne torkima, äkki ei saa sealt ka...

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #5660
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas stennur Vaata postitust
            soovin saada STARS600 boonuskoodiga esmadeposiidi boonust, aga Swedpank ja Visa alt tehes ütleb, et sisestatud boonuskood ei ole korrektne. Kas põhjuseks võib olla, et ta pakub mulle sissemakse variandiks ainult EUR (kuigi näitab ka summat USD). USD makset saaksin otseselt teha vaid Moneybookersist, aga ei hakkaks enne torkima, äkki ei saa sealt ka...
            PokerStars.ee esimese deposiidi boonuskood on: EE100

            Rohkem infot: http://www.pokerstars.ee/poker/promo...e-deposit-100/

            Comment

            • Tyler Durden
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 270

              #5661
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              EE100 peaks see boonuskood ikka olema. http://ee.pokernews.com/pokerstars/d...=homepageRooms

              E: Hiljaks jäin:)

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #5662
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kas SEBist deponeerimine on korda tehtud?

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #5663
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas bubba Vaata postitust
                  Kas SEBist deponeerimine on korda tehtud?
                  Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                  Praegu saab jälle SEB-ga ülekandeid teha.
                  Ju vist.

                  Comment

                  • sawcrish
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 166

                    #5664
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Tere PokerStarsi Tarvi või Marika.
                    Mul mure cashoudiga Moneybookersisse, et olen teinud depo MB-st starsi aga ei saa cashoutida MB-sse, lihtsalt ainuke cashoudi link, mis olemas, on vaid netelleri oma.
                    Oskate öelda milles võib probleem olla? (48h on möödas depost)

                    Ette tänades
                    Kristian

                    Edit:Sain vastuse mailile
                    Last edited by sawcrish; 07.09.11, 06:33.

                    Comment

                    • bluetramm
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 74

                      #5665
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      wcoop reload boonust ei tule seekord?

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #5666
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas KingPeral Vaata postitust
                        Probleem selline et kandsin pokerstari 10 eur sain selle eest 14 dol ja natupeale ja siis võtsin 2 1.10 turnat ja yhe 2.20 turna ja ostsin ennast 6max omaha lauda sisse 6 doltsi eest nii ja alles peaks jääme 4 dol peaaegu ja see 4 dol lihtsalt kadus ära ja vaatasin et wtf võtsin siis lauast raha välja see oli 8.71 ja istusin uude lauda 6 dol ja kadus uuesti ka 2.71 ära ja nüüd kadund lihtsalt yle 6 dol kontolt mida peaks tegema?
                        KingPeral, said oma asjad korda?

                        Kui mitte - Palun saada oma kiri meile klienditeenindusse, heameelega seletame ära mis juhtus :) lihtsalt peame su konto ülevaatama, selleks et täpset vastust anda

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #5667
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas stennur Vaata postitust
                          soovin saada STARS600 boonuskoodiga esmadeposiidi boonust, aga Swedpank ja Visa alt tehes ütleb, et sisestatud boonuskood ei ole korrektne. Kas põhjuseks võib olla, et ta pakub mulle sissemakse variandiks ainult EUR (kuigi näitab ka summat USD). USD makset saaksin otseselt teha vaid Moneybookersist, aga ei hakkaks enne torkima, äkki ei saa sealt ka...
                          Hmm kui esineb probleeme Te oma deposiit eelistatud meetodis ära ja saada meile kiri, saame lisada manuaalselt.

                          Vahest on nii kui oled esimese sissekande juba USDs teinud ja teist hakkad EURides tegema siis võib tõepoolest error tekkida.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #5668
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                            Tere PokerStarsi Tarvi või Marika.
                            Mul mure cashoudiga Moneybookersisse, et olen teinud depo MB-st starsi aga ei saa cashoutida MB-sse, lihtsalt ainuke cashoudi link, mis olemas, on vaid netelleri oma.
                            Oskate öelda milles võib probleem olla? (48h on möödas depost)

                            Ette tänades
                            Kristian

                            Edit:Sain vastuse mailile

                            Kõik väljamaksed lähevad alati automaatselt tagasi eelisjärjekorras meetoditele mida oled eelnevat kasutanud.

                            Kui olete kasutanud NETellerit, kantakse tagasimaksed üle NETellerile kuni summani, mille ulatuses selle meetodiga deposiite tegite. Seda arvestatakse vanimast deposiidi summast kuni viimati tehtud tehingu väärtuseni.

                            Kui Te ei soovi oma NETellerit enam kasutada, saame selle süsteemist blokeerida. Saate seejärel tellida väljamakseid mistahes meetoditele. Kui seda teete, pidage palun silmas, et seda otsust ei saa tagasi võtta ning kui deposiidi konto on blokeeritud, ei saa Te seda enam kunagi meie saidil kasutada.

                            Blokeerimiseks ja lisaküsimuste korral võta ühendust - support@pokerstars.ee

                            Lisainfo väljamaksete kohta saadaval: http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/cashouts/

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #5669
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
                              wcoop reload boonust ei tule seekord?
                              Nope kahjuks see aasta pole plaanitud :(

                              Comment

                              • FinalCollision
                                Jube Noob
                                • Aug 2010
                                • 126

                                #5670
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Otsin PokerStars homegame NL50-NL100

                                Comment

                                Working...