*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #4906
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Kui kaua võtab aega rahaülekanne Pokerstarsist otse SEB või Swedbanka? Kas olen õieti aru saanud et 72 tundi on processing time ja siis veel 3-5 päeva kuna rahad arvele jõuavad, et kokku võiks olla umbes 7-8 päeva selle kande puhul? Moneybookers ilmselt kiirem?
    Lihtsam oleks teha Moneybookersi konto/kaart. Cashout ~30min ja olemas (tavaliselt insta).

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4907
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Lihtsam oleks teha Moneybookersi konto/kaart. Cashout ~30min ja olemas (tavaliselt insta).
      Aga edaspidi tulevad sealt lisakulud, kui kannad raha SEB/Swed või võtad kaardiga välja. Ma parem ootaks 3 päeva kui anneksin ära 'teoreetilise' osa oma winratest.

      Comment

      • Kriminaal
        Bännitud
        • Apr 2011
        • 225

        #4908
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Ma pole vist elujooksul kordagi saanud raha Starsist MB-sse 30 min ja insta. Insta tuleb see summa mis sa algul kandsid, Tavaliselt mul ca 5h Stars > MB aega võtnud.
        Ja minu arvates MB ei võta sittagi nii palju vahelt. Kui olemas MB kaart ja tahad näiteks 100 EUR välja võtta, läheb teenustasu 4 EUR, paar senti vähem.
        Noh samas 1000 EUR pealt 40 EUR, see juba suur summa

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4909
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
          Ma pole vist elujooksul kordagi saanud raha Starsist MB-sse 30 min ja insta. Insta tuleb see summa mis sa algul kandsid, Tavaliselt mul ca 5h Stars > MB aega võtnud.
          Ja minu arvates MB ei võta sittagi nii palju vahelt. Kui olemas MB kaart ja tahad näiteks 100 EUR välja võtta, läheb teenustasu 4 EUR, paar senti vähem.
          Noh samas 1000 EUR pealt 40 EUR, see juba suur summa
          Ee siin sa vist eksid. Väljavõttes on ainult ühekordne fikseeritud fee olenemata summast (vist oli €4). Kui sul aga MB valuuta erineb väljavõetavast valuutast (näiteks MB valuuta dollarites aga välja võtad eurosid) siis maksad lisaks väljavõtmise summale ka kursi vahe kinni.

          Poes makstes kaartiad kui samas valuutas MB siis ei maksa ühtegi teenustasu.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #4910
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ee siin sa vist eksid. Väljavõttes on ainult ühekordne fikseeritud fee olenemata summast (vist oli €4). Kui sul aga MB valuuta erineb väljavõetavast valuutast (näiteks MB valuuta dollarites aga välja võtad eurosid) siis maksad lisaks väljavõtmise summale ka kursi vahe kinni.

            Poes makstes kaartiad kui samas valuutas MB siis ei maksa ühtegi teenustasu.
            €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4911
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.
              Ok, ei teadnud seda.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #4912
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Minu arust pole ka mõtet maksta bookersi kursi ja muid teenustasusid väljakandes kui saab otse pangakontole kanda Starsist, aga jah peab pikemalt ootama lihtsalt. Mugavus maksab. Samas on väga positiivne et Starsis kõik rahakanded normaalselt toimivad võrreldes FullTilliga. Ise kasutasin mõned korrad Full-ist raha kätte saamiseks UK Visa debit kaarti, sealt edasi Moneybookersisse ja siis edasi kuhu vaja ja keskmiselt läks sellist ringi pidi kaduma 10% summast, suht mõttetu 2x kursimuutus + väljakanne.

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #4913
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  €1.8 on nii seb/swedi kandes kui automaadist välja võttes.
                  Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4914
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas tonis Vaata postitust
                    Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?
                    Kogu aeg on olnud konverteerimistasud kui MB valuuta erines maksevaluutast.

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #4915
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kogu aeg on olnud konverteerimistasud kui MB valuuta erines maksevaluutast.
                      Pole siis tähele pannud vist :P

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #4916
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas tonis Vaata postitust
                        Kui kaar USD ja automaadist välja võtan või poes maksan, siis lisandub veel 1.99% convertimise fee? eeki ajal polnud minuteada mingeid convertimise tasusi aga kuidas on euroga?
                        Poes makstes saan ma alati parema kursi kui automaadist välja võttes. Võimalik, et makstes läheb enam-vähem keskpanga kursiga, aga välja võttes läheb selle ostu/müügi kursi alumise otsaga.

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #4917
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas lepiin Vaata postitust
                          euro stepside kohta küsimus - kas ma pean need päris lõpuni mägima või saab raha ka mingil muul moel vahepeal välja võtta?
                          Etapi ehk Step piletid ei ole võimalik vahetada rahaks ega T-raha vastu. Samuti ei saa nö välja astuda, nagu seda saab USD Stepides teha. Lisaks pole võimalik pileteid edasi anda teistele mängijatele ning neid ei saa konvertida teise valuutasse.
                          See tähendab, et Euro Step pileteid ei ole võimalik ümber muuta USD Step süsteemi.

                          Euro Steps on eelkõige EPT turniirile mõeldud redel nö.

                          Lisainformatsioon Step turniiride kohta leiad alljärgneval veebilehel:

                          http://www.pokerstars.ee/en/poker/to...s/types/steps/ (Inglise keeles)

                          Good luck!

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #4918
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Mul on ainukesena MB depo maas või kellegil veel ?

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #4919
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Mul on ainukesena MB depo maas või kellegil veel ?
                              Jep, MoneyBookersiga protsessoriga olid väikesed viivitused, nüüd peaks kõik korras olema.

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #4920
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                UUDISED

                                Suurte pühapäeva turniiri ajad muutuvad alates 5. juunist, kõik turniirid alustavad 2 tundi varem, lisaks esimesele turniirile lisame topelt garantiid ning sateliidid mille väärtus on üle $200,000, lisainfo saadaval:

                                http://www.pokerstars.ee/poker/promo...majors-moving/
                                Last edited by PokerStars Regina; 03.06.11, 13:06.

                                Comment

                                Working...