*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerStars Regina
    PokerStarsi Esindaja
    • Jan 2011
    • 254

    #4861
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Ok tänan kõikide soovituste eest, Slideri idee saadan edasi ning uurin ka chati teemat.

    Seoses hiljutiste Sit & GO muudatustega saan nii palju öelda, et hetkel on neid juba päris palju olnud, et ma ise ei pea järgi enam. Meie üldine vastus sellel on et proovime hetkel igasugu variante ja vaatame kui populaarsed või mitte populaarsed on mõned turniirid.

    See link mis sa enne postitasid on väga hea. Üritan postitada ja kuris kõigega hoida töö kõrvalt nii palju kui võimalik. Antud muudatus jõudis meieni enamvähem samal ajal mis Teieni :S

    Soovitan lugeda ja ennast kursis hoida - Kõikidest Sit&Go muudatustest: http://www.pokerstars.ee/en/poker/tournaments/sitandgo/

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #4862
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      Kas seda pole endiselt täide viidud? Mul varastab uus laud endiselt fookuse notelt.

      Teiseks mind häirib, et betslideri vasakul pool on jube vähe ruumi beti väiksemaks klõpsimiseks.

      panin pildi juurde, et arusaamatuks ei jääks, see ala võiks veidi laiem olla.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Bet Slide idee saadetud.

      Lisaks pean küsima, kas sul seal linnuke ilusti olemas ? - Valikud > Lisavalikud mitmel laual mängimiseks > Ära võta keskendumist vestlusest ja märkustest ära (Options” > “Advanced Multi-Table Options” called “Don’t steal focus from chat and notes”), ning kas kasutad mõningaid kolmanda osapoolte programme?

      Kui probleem ikka püsib, palun kirjuta klienditeenindusse, koos kogu informatsiooniga mis sul on, vaatame olukorra üle.
      Last edited by PokerStars Regina; 19.05.11, 20:56.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4863
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Linnuke oligi puudu.

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #4864
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kurat mul nüüd probleem, et ei jää enam attach need kastid, igakord kui laua lahti võtan on detached.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #4865
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            view - detached chat options - merge all... (maybe

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #4866
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Sain korda, vahetasin theme ja asi laabus.
              Last edited by Ints; 20.05.11, 15:31.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #4867
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Oh minge metsa raisk. 10 ja 20$ Fifty50 asemel on nüüd 7 ja 15$. Ilma ette teatamata loomulikult.
                Et siis tuleb sujuvalt limiidis alla liikuda. 30$ on vast liig veel ja ega neid laudu ei ole.
                Mis krdi muutmine muutmise otsa toimub seal.
                Tundub, nagu täiesti lambist suvaliselt jamatakse.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #4868
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tundub, et hetkel lihtsalt proovitakse järjepanu läbi kõigi mängijate ideed ja ettepanekud, kuni leitakse see kõige parem.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #4869
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    See on umbes sama, kui kaotataks päevapealt NL100 ja 200 ja jäetakse mängijatele valik, kas mängida NL75, NL150 või hoopis NL300.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #4870
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Pmst kui te kaotate ära 15$ ja toote 7$ asmele ja soovite näha kuidas inimestele peale lähevad uued muudatused, siis ega ei jäägi ju playeritel muud üle kui mängida neid 7$. Te ei näe ju sellega, kas need lähevad peale rohkem kui 15$ või ei. Pigem jätta mõlemad alles ja siis vaadata. Vast saite poindist aru.

                      Comment

                      • Kriminaal
                        Bännitud
                        • Apr 2011
                        • 225

                        #4871
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Swedbank kiirlinki sissemaksel kasutades tuleb papp kohe üle eks?
                        Kui sissemakse teha mitte omanimelise konto pealt ei pruugi kindel olla, et väljamakse aksepteeritakse, eks?

                        E: Sain starsist vastuse.


                        Täname saadetud kirja eest.

                        Mis puutub kellegi teise pangakonto kasutamisesse, saame aru, et see on suhteliselt tavaline nähtus. Sellegi poolest ei julgusta me seda, sest kui pangakonto omaniku kontoga esineb probleeme, mõjutavad need ka kõiki teisi, kes seda kontot kasutanud on.
                        Last edited by Kriminaal; 21.05.11, 09:25.

                        Comment

                        • Kriminaal
                          Bännitud
                          • Apr 2011
                          • 225

                          #4872
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Avastasin 2.20 180 man non turbo turna.
                          Kõik ok imo levelid 15 min jne, see hea.
                          Aga raha saavad juba 60 tk ? WTF

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #4873
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Hyper turbod ka 7sed, mõistlikum sama ajaga vist 4 hyperturbot teha kui selle aja jooksul ühe 15se.

                            On lootust, et tuleb ka suurema sisseostuga hyperturbosi?
                            Last edited by Ints; 22.05.11, 18:10.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #4874
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Lauas istudes tahaks näha viimast kätt, ei leia kahjuks sellist linki, kuhu klõpsata? kuidas saab? ja veel, kes on starsist saanud rakeback diili 20%, kuidas saab ja millise affi kaudu?

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #4875
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Starsis ei tohiks tavamängijatele rackebacki olla.

                                Viimast kätt saad vajutades lauas üleval vasakul pool ääres olevale nupule ''Previous #käe id''

                                Comment

                                Working...