*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #4786
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No ma tean jah.
    Ei tegelt ei ole viga midagi neil aga ise tihti kui sitt run ja kaotad, siis kipun minema sinna. ( see juba oma viga muidugi )
    Kunagi sai lastud FTP-s pro-de vastu 100-seid hyp-turbo-sid. Suutsin vist be suht joosta mingi 50 pela peale.
    Aga jah br-i vaja korralikku. 40-50 bi jääb isegi väheks ma pakun.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #4787
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Ma ütlen, et see SNG struktuuri muutus on täielik bullshit.
      10/20 level tehti juurde, mäng kestab lihtsalt mõttetult KAUEM.
      Anted algavad alles levelil 200. No mida ja milleks.

      Ja peale selle ei tööta praegu Request Tournament History praktiliselt üldse.
      Samuti ei jõua kohale meilid turniiride lõpptulemustega.
      Miks peab mingit jama korraldama.
      Last edited by peete82; 06.05.11, 21:14.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4788
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        turbo turnad 180 man muudeti 3 min-isteks :D
        Enne oleks võinud jah nagu mängijalt küsida, mida keegi arvaks neist asjadest.
        Aga eks nad jõudsid järeldusele, et mida turbomaks me mänge teeme, seda kiiremini ostavad mängijad peale lutti saamist end taas sisse. rake rake rake rake rake.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #4789
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
          Kõik arvamused ja ideed saatke palun klienditeenindusse (support@pokerstars.ee) ja enne mainitud kommentaarid proovin ka edastada [/B]
          Sa võid neid arvamusi siit ka lugeda ja vastata. Siis näevad kõik neid küsimusi ja vastuseid. Muidu saada neid kirju nagu musta auku, miskit ei tea, kas neist kasu on või mitte.

          Comment

          • PokerStars Regina
            PokerStarsi Esindaja
            • Jan 2011
            • 254

            #4790
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
            Sa võid neid arvamusi siit ka lugeda ja vastata. Siis näevad kõik neid küsimusi ja vastuseid. Muidu saada neid kirju nagu musta auku, miskit ei tea, kas neist kasu on või mitte.
            Jah saadan Teie kõikide arvamused edasi. Kuid mida rohkem räägite ja annate märku seda parem. Kas siis foorumis või kirja teel, siis võetakse kindlasti kuulda.

            Kui uuendustega on alati nii - on keegi kellele ei meeldi ja on keegi kes on rahul. Eriti kui oled harjunud samu mänge mängima jne.

            Kui lugesid mu eelnevat pikka postitust siis seal oli selgelt öeldud et kõik muudatused on tehtud toetudes mängijatelt saadud ideedest ja ettepanekutest. Meie plaan ei ole Teie elu raskemaks teha :D Uskuge mind :) Pigem ikka paremaks.

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #4791
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Ma olen kaugel sellest, et arvaksin, et sellest foorumis jauramisest mingit kasu on.
              Siiski. Kui tehakse mingi selline suur muutus, võiks teha eelnevalt mängijate küsitluse.
              Nüüd kukub välja niiviisi, et mingid, andke andeks, tainad, pakuvad välja mingid imelikud muudatused ja need tehaksegi ära.
              Samas mängijate suurele enamusele ei pruugi need üldse meeldida.
              DoN-id alles äsja muudeti Fifty50-ks. Minu arust mingit ametlikku põhjendust ei ole tulnud.
              No okei, sai ära harjutud ja isegi kasumit teenitud. Läks paar kuud mööda ja nüüd on jälle mingid muutused. Natuke imelik käitumine.

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #4792
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                25+ lauda ette saada jääb praegu unistuseks. Tra noh, depon siis FTP-sse ja proovin seal, mängud on suht surnud praegu. Ehk lähiajal ärkavad ellu. Väga mööda update if you ask me.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #4793
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tegelt hyper-turbo-de sissetoomine polnudki väga halb mõte :D.
                  Tulin limiidist korralikult alla, et lasta neid 5-seid, kuna hetkel suuremaid pole. 6max hyperturbosid ja husng-sid laskma. Suht mõnus tegelt. Hommikuga kasum ka juba kerge 16bi :)

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #4794
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Starsis deep lauad - HEM ei kuva statse :( . Keegi oskab aidata?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #4795
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kas viimane update on tehtud?

                      Ise just mängisin deep laudades ja kõik toimis.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #4796
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Kas viimane update on tehtud?

                        Ise just mängisin deep laudades ja kõik toimis.
                        Ja, tehtud aga ei funksi.

                        Comment

                        • Kriminaal
                          Bännitud
                          • Apr 2011
                          • 225

                          #4797
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Jube, jube jube jube mis uuendused Starsis :S

                          Very bad move

                          Comment

                          • siga
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 251

                            #4798
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                            Kui lugesid mu eelnevat pikka postitust siis seal oli selgelt öeldud et kõik muudatused on tehtud toetudes mängijatelt saadud ideedest ja ettepanekutest. Meie plaan ei ole Teie elu raskemaks teha :D Uskuge mind :) Pigem ikka paremaks.
                            Teen ettepaneku tõsta rahalaudades reiki, saaks rohkem vppisid.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #4799
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              Teen ettepaneku tõsta rahalaudades reiki, saaks rohkem vppisid.
                              Miks? NL10+ tuleb täiesti normaalselt ju.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #4800
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas siga Vaata postitust
                                Teen ettepaneku tõsta rahalaudades reiki, saaks rohkem vppisid.
                                Kannatust. Hetkel on näha, et vastu tulles mängijate ideedele ja ettepanekutele on tõstetud vähemalt mikrolimiidi SNG´de reiki oluliselt. Küllap jõuab see uuendus varsti ka rahalaudadesse.

                                Comment

                                Working...