Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kindlasti kordi olnud arutlusel, aga kuna otsibgumootorist paari otsinguga abi ei saanud, siis küsin ikkagi. Järgmised 3 nädalat viidan sõbralikus Rootsi kuningriigis. Kui tahan seal mängida, siis kas minu laptopis olev pokerstars.ee soft on piisav või ei lase .EE alt sisse logida Rootsis? Mis tegema peaksin?
Kindlasti kordi olnud arutlusel, aga kuna otsibgumootorist paari otsinguga abi ei saanud, siis küsin ikkagi. Järgmised 3 nädalat viidan sõbralikus Rootsi kuningriigis. Kui tahan seal mängida, siis kas minu laptopis olev pokerstars.ee soft on piisav või ei lase .EE alt sisse logida Rootsis? Mis tegema peaksin?
Comment