*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #4336
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    sama jama...

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #4337
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
      Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?


      ja see leht mis sa tarvi andsid, seal on kerge matemaatiline rike ka vist sees

      Näide - Sa teed $300 deposiidi 100% esimese deposiidi boonuse saamiseks. Nüüdsest on sul ootel olev $300 boonus 17x VPP nõudega. Sa vabastad $10 iga kord, kui teenid 170 VPP-d. Kui sa nüüd teeksid veel $400 suuruse deposiidi, siis oleks sul boonusena võimalik veel saada $300 (kuna maksimaalne boonus on $600) samade boonuse vabastamise nõuetega.
      Proovime uuesti, nii pea kui oled teinud deposiite täies $600 ulatuses (kas siis 1 või 3 deposiiti), saad teha oma väljamakse ilma et see tühistaks sinu boonuse - jätkad punkide (VPPde) kogumisega, et saada boonus rahad oma kontole.

      EDIT: Ups, me olime sulle juba vastanud, eks äkki teeb veel selgemaks. :)
      Last edited by PokerStars Regina; 09.02.11, 14:43.

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #4338
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Foux Vaata postitust
        Ei connecti ära mul praegu juba mingi üle 10ne min. Kuidas teistel?
        Meil on Server Restart, võtab natuke aega enne kui mängud taastuvad, kuid nüüd peaks OK olema. Juhul kui ikka probleeme, saada meile kiri support@pokerstars.ee

        Comment

        • Trakko
          Julm Donk
          • Dec 2008
          • 44

          #4339
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas eestlased ei saa enam T$ real moneyks vahetada?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #4340
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Eestlased on orjad, loomulikult ei saa.

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #4341
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Shallow stack lauad suremas praegu.. mmm

              Comment

              • Fleg
                Julm Donk
                • Jan 2011
                • 36

                #4342
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kuidas sellesse suhtutakse kui teha enda starsi kontole kellegi teise pangakontolt depo.Kas see suur probleem?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #4343
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Selline asi pole võimalik ja tekitab alati probleeme, kes on siin teiste mb kontosi kasutanud jne.

                  Comment

                  • Fleg
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 36

                    #4344
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Selline asi pole võimalik ja tekitab alati probleeme, kes on siin teiste mb kontosi kasutanud jne.
                    Kui mb kontot kasutada siis kuidas stars teab kellele see kuulub.Mb ei või andmeid ju kolmandatele isikutele avaldada. Igatahes kui teha makse kellegi teise pangakontolt siis sinna kohale see raha ju ka läheb.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #4345
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Fleg Vaata postitust
                      Kui mb kontot kasutada siis kuidas stars teab kellele see kuulub.Mb ei või andmeid ju kolmandatele isikutele avaldada. Igatahes kui teha makse kellegi teise pangakontolt siis sinna kohale see raha ju ka läheb.
                      Kui sa PokerStarsi kande MB kaudu teed, kas PokerStars on siis kolmas osapool? Sina MB-ga olete üks osapool ja PokerStars on teine osapool. Kas mu mõttekäik on enam vähem ok? Täitsa võhik muidu selles teemas ja tahaks ka teada.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #4346
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.

                        Comment

                        • Fleg
                          Julm Donk
                          • Jan 2011
                          • 36

                          #4347
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                          Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.
                          Tegelt on küsimus ju selles,et kas pokkeri tuba teab kellele mb kuulub.Loogiline et päris suvalise inimese nimel ei tee ju kandeid.Mul nt mb pandi kinni ja kui ma teeks nt naise nimel mb ja pole varem mb-ga sissemaksu teinud ega seda nagu registreeninu pokkeritoas.Mb on ju emaili põhine.Põmst peale emaili ei tohiks ju mingeid muid andmeid mb avalikustada.

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #4348
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Kui sa PokerStarsi kande MB kaudu teed, kas PokerStars on siis kolmas osapool? Sina MB-ga olete üks osapool ja PokerStars on teine osapool. Kas mu mõttekäik on enam vähem ok? Täitsa võhik muidu selles teemas ja tahaks ka teada.
                            Seal on kolm osapoolt jah, PokerStars üks neist. Meil pole mingit ligipääsu kellegi isiklikule informatsioonile MB kontol.

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Võõralt MB kontolt Starsi ülekande tegemine on väga rumal otsus, sest kui sa tahad hiljem raha välja võtta, siis arvesta, et MB ülekande osa kantakse sellele võõrale kontole tagasi ehk pead leidma piisavalt ausa inimese, kes selle sulle siis üle kannab.
                            Üldiselt kui vähegi võimalik, siis tõesti ei soovita kellegi teise MB kontot/krediitkaarti jms kasutada. Pakume päris palju võimalusi isiklikult deposiidi tegemiseks ning kui küsimusi on, kirjutage supporti...

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #4349
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              Seal on kolm osapoolt jah, PokerStars üks neist. Meil pole mingit ligipääsu kellegi isiklikule informatsioonile MB kontol.



                              Üldiselt kui vähegi võimalik, siis tõesti ei soovita kellegi teise MB kontot/krediitkaarti jms kasutada. Pakume päris palju võimalusi isiklikult deposiidi tegemiseks ning kui küsimusi on, kirjutage supporti...
                              teie deposiidi limiidid ja nende tõstmine on solvav. ma enam ei viitsi kirjutada aga see 500 dollari kaupa limiidi suurendamine on paras nali.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #4350
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                See on litsentsi nõue ning mängijate turvalisuse tagamiseks. Vabandame.

                                Comment

                                Working...