*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JakoJ
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 132

    #4321
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    No ty sulle abiks ikka, aga ma mõtlengi, et kui ma teen 600-se, et millal ma saaksin esimese cashoudi teha kui vaja on ilma, et boonusest ilma jääks, ma tean kui pokerstars.com oli siis sai nii, et võtsid selle 600se depo boonuse ja siis sai buddy transferiga kanda teistele külll raha mingi 500 dollarit nii ei katkenud boonus ära. Endal hakkab ka juba jutt segaseks minema

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #4322
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Peaks nii olema,et mingi mõne päeva pärast võid välja kanda.Mingi hulk VPPsid peab vist ka täis mängitud olema.Vast mõni targem teab täpsemalt.

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #4323
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
        Kui pokerstarsis võtta see $600 deposit bonus, siis kui palju peab mängima, et saaks cashoudi teha ja kas siis jääb boonus pooleli kui see teha poole boonuse vabastamise aja pealt?
        Kui teete boonuse perioodi ajal väljamakse, kaotavad kõik järgnevad deposiidid õiguse boonusele. Seega kui teete näiteks 2 deposiiti summas $200 ja $100 ning siis teete väljamakse, peale seda kolmas sissemakse $300 kaotab õiguse boonusele.

        Mängides hakkad teenima punkte oma kahe esimese deposiidi ulatuses, 2 esimest deposiiti oma kehtivust ei kaota.

        Selleks, et boonust välja teenida, pead koguma VPPsid, sul on selleks 183 päeva pärast deposiidi tegemist. Sul on 90 päeva, et teha 3 deposiiti.

        Boonus kantakse kontole $10 dollari kaupa iga 170 VPP kohta.

        Kohe peale deposiiti raha välja võtta, ei soovita. Pigem kanna nii palju kui saad. Proovi mõniaeg mängida - võita see raha tagasi ja alles siis välja võtta.

        Lisa info:
        Last edited by PokerStars Regina; 06.02.11, 08:25.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #4324
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Segane tekst :) Ühesõnaga kandes 300$ sisse ja kohe välja kandes näiteks 200$, kaotab mängija edaspidi võimaluse uue 300$ boonuse soetamiseks, muud ei midagi? Esimest 300$ boonust saab ikka vabastada ei ole mingit probleemi, isegi kui kohe väljakande teeb, misiganes põhjusel (võitis raha juurde, läks raha vaja otsustas 100$ nl5 limiidis mängida jne)

          Või mida see lause ütleb? Kuid siis teenid punkte oma kahe esimese deposiidi ulatuses, 2 esimest deposiiti oma kehtivust ei kaota.

          Kas ikkagi peab mingis ulatuses punkte koguma, et olemasolev boonus kehtivust ei kaotaks kui ennem boonuse vabastamist välja kantakse?

          Mis tähendab ei soovita raha välja võtta, et probleemid võivad tekkida, natuke naljaks soovitus tundub.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #4325
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            Järgmisest nädalast PokerStars.EEs Delfi Snowfest freeroll turniirid.

            Kokku neli freerolli (salasõna saab Delfi pokkeri sektsioonist)
            6., 13., 20., 27. veebruaril kell 19:00

            Esimesed 9 saavad edasi finaali + $50 bounty Tanel 'Queenwitch66' Padaril.

            Finaal:
            6. märtsil kell 19:00

            Delfi Pokkerikarikas 2011 Turniiri võitja saab paketi PokerStars.com European Poker Tour Snowfest osavõistlusele Austrias (20. - 25. märts)
            Kas keegi teab salasõna? Ei suutnud seda leida :/

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #4326
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              vara veel homme selgub alles :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #4327
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Mis kl täna SN 1m turna on? Saab keegi vaadata?

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #4328
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kell 21.00 algab

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4329
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas soouni Vaata postitust
                    Kell 21.00 algab
                    Ty

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #4330
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Ühesõnaga kandes 300$ sisse ja kohe välja kandes näiteks 200$, kaotab mängija edaspidi võimaluse uue 300$ boonuse soetamiseks, muud ei midagi? Esimest 300$ boonust saab ikka vabastada ei ole mingit probleemi, isegi kui kohe väljakande teeb, misiganes põhjusel (võitis raha juurde, läks raha vaja otsustas 100$ nl5 limiidis mängida jne)
                      Täpselt nii ongi. Lisatingimusi EI OLE ja raha väljavõtmine kontoga probleeme EI TEKITA. Vabandame ebatäpsuse eest.

                      Comment

                      • JakoJ
                        Jube Noob
                        • Sep 2009
                        • 132

                        #4331
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?


                        ja see leht mis sa tarvi andsid, seal on kerge matemaatiline rike ka vist sees

                        Näide - Sa teed $300 deposiidi 100% esimese deposiidi boonuse saamiseks. Nüüdsest on sul ootel olev $300 boonus 17x VPP nõudega. Sa vabastad $10 iga kord, kui teenid 170 VPP-d. Kui sa nüüd teeksid veel $400 suuruse deposiidi, siis oleks sul boonusena võimalik veel saada $300 (kuna maksimaalne boonus on $600) samade boonuse vabastamise nõuetega.
                        Last edited by JakoJ; 06.02.11, 15:29.

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #4332
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                          Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?
                          Jah.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #4333
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                            Et siis küsin kolmandat korda, et kui 600 sisse kannan ja nädalapärast on vaja cashouti teha siis jääb see 600ne boonus ikka tiksuma?
                            jep, kui teed oma esimese deposiidi summas - $600 ja siis otsustad teha väljamakse, jääb boonus alles "tiksuma".

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #4334
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              ty seda oligi vaja tõestada

                              Comment

                              • Foux
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 486

                                #4335
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Ei connecti ära mul praegu juba mingi üle 10ne min. Kuidas teistel?

                                Comment

                                Working...