*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #4306
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    no aga delfi.ee teeb ju "business decisioni" et võimalikut odavalt saaks reklaami.
    ja juu siis tanelil oli parim hinna/reklaami suhe.
    neil täis poh kui hästi ta mängib vms.

    ja samas nad võivad rohkem rakebacki saada kui mingid lambi jornid mõtlevad et kui juba tanel on pokkeripro siis saan ka mina hakkama jne.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4307
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Minu jaoks kuulsuste haipimine, suurteturniiri võitude reklaamimine ja isegi viimane ESTPatricku intervjuu $100 tunnis on pikemas perspektiivis väga karm lõks. Esiteks meelitab see kohale "donke", kes tulevad kiirelt rikastuma. See on ajutiselt hea, sest mängud on fishisemad aga pikemas perspektiivis viib see probleemideni, mille ees me juba seisame.

      Üheltpoolt hakkab riik tundma huvi suurte tulude vastu (mis tegelikkuses ei olegi nii suured tulud, sest reklaamitakse ainult ühekordseid võite maha lahutamata kaotusi ehk longrunnis ROI-d madalad) ja teisest küljest need lihtsat-raha jahtivad donkid võivad omandada sõltuvusvormi, mida kutsutakse hasartmängusõltuvuseks. Kuna ma ise viimasel ajal PTR-is liigagi tihti kolin (table-selecting) siis olen avastanud, et ikka väga suur osa mängijatest on väga suured kaotajad üpriski suurte samplede peale siis mina ei saaks seda nimetada enam hobi-mänguks. Eesti puhul tundub, et õnneks on asjad viimase koha pealt korras ja loodame, et see nii jääb.

      Ühelt poolt püüame kõik suure hurraaga pokkerit promoda kui oskusmängu aga teiseltpoolt pooltõeste/mõtlematute uudistega seda hävitatakse.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4308
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4309
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Ranka, siinkohal ma küsiks, kas sa oled vahel mõne vastasega mängides tundnud, et temalt raha võtmine on nagu lapselt maiustuse võtmine ?
          See on tõsine küsimus? :) Jah olen ja tunnen seda igapäev :) Osade vastaselt raha ära võtmine on isegi selline, et see on sama kui ta raha otse sulle kannaks. Selle all pean silmas nit fishe - isegi kaardijooksu ei ole vaja ning need mu lemmik vastased.

          Comment

          • lypsja
            FPP Pro
            • Oct 2008
            • 270

            #4310
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            ma kunagi üritasin sõna võtta teemal, et ei ole vaja pidevalt hoobelda oma tulemustega, aga tollal noored tõusvad tähed ei tahtnud miskit kuulda sellest (ranka sa üx neist patustest) :)... palju aega mööda ei läinud kui kena seadus välja mõeldi - kuigi burgetil oli pakkuda kordades paremaid variante kuidas Eesti riik võiks pokeri pealt raha teenida... saage aru, lõpuks hakkab kellegile silma (kadedus purema), et keegi kuskil teenib ja vaja hakata sealt % kuidagi oma kukrusse kiskuma... see pidev võrdlemine kellel on "pikem", mida te sellega saavutate? postitage oma graafikuid BB-des (vähemalt kuumkoola on õppust võtnud)

            aga ranka deep analüüs mis liigse donkide massi puhul juhtuda võib, on minu arvates suht reaalne... ma ei imesta kui varsti kõiki võitvaid mängijaid hakatakse karuga ühte patta toppima

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #4311
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
              Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.
              Last edited by Spewmonkey; 03.02.11, 02:45.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #4312
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Kui juba OT-ks läks , siis lugesin delifist selle artikli komentaare. Ikka väga vaimukad inimesed seal koos.
                mees42, 31.01.2011 14:27
                minu arust on priit niiii seksikas.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4313
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas albinar Vaata postitust
                  mees42, 31.01.2011 14:27
                  minu arust on priit niiii seksikas.
                  :D :D :D

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #4314
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4315
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                      Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?
                      Mul on täpselt sama ja ju on tegu lihtsalt päringusaatmisest tuleneva väikese viivituse.

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #4316
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                        Täheldan endal sellist väikest probleemi, et kui lobbyst vaatan Home games-i ja see järel vajutan tagasi Holdemi sektsiooni peale, siis enamus kordadel näitab abs. kõiki laudu, nagu oleks filtrid väljas, kuigi tegelikult ei ole... mõne aja pärast see siiski taastub... On keegi veel seda täheldanud?

                        Kuna Home Games on alles väga uus ning beta versioonis veel, testime hetkel aeglasema päringu saatmise versiooniga, et saaksime tagada kõrged PokerStarsi standardid. Soovitame lihtsalt natuke oodata, ning vahetada tab-e.

                        Comment

                        • JakoJ
                          Jube Noob
                          • Sep 2009
                          • 132

                          #4317
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kui pokerstarsis võtta see $600 deposit bonus, siis kui palju peab mängima, et saaks cashoudi teha ja kas siis jääb boonus pooleli kui see teha poole boonuse vabastamise aja pealt?

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #4318
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #4319
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              If you cash out any amount from your PokerStars account during the bonus period, but prior to making a qualifying deposit, you are ineligible for the deposit bonus.


                              Ühesõnaga kui ma cashoudi teen ennem kui boonus vabasatud siis canceldatakse see ära?

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #4320
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Minu arust on see nii, et kui sa kannad sisse 299$ siis saad 299$ boonust mida vabastad. Kui cashoudid siis ei saa enam seda 301$ boonust mis saaksid kui teeksid veel 301$ sissekande. Põhimõtteliselt soovitan teha alguses kohe 600$ sissekande, siis võid rahulikult cashouti teha.
                                Kunagi ma cashoutisin teiselt saidilt, et starsi kolida. Samas oli raha ka vaja õlu ja prääniku jaoks. Tegin ikkagi 600$ sissekande ja grindisin natuke ja kandsin enamus summa lõpuks välja.

                                Segane jutt, sest juhe endal suht koos. Äkki said jutust aru.

                                Head reedet inimesed.

                                Comment

                                Working...