*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #4276
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Millal EPT grande finale aeg/koht selgub? :)

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #4277
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas akristjan Vaata postitust
      Millal EPT grande finale aeg/koht selgub? :)
      Hetkel pole veel kindel. Niipea kui on teada, saad selle EPT veebilehelt http://www.europeanpokertour.com/tournaments/index.html

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #4278
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        20bb cap on ülimalt retarded.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4279
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas PS'i pole plaanitud Rush Pokkerit tuua? Lihtsalt hakkasin mõtlema, et FTP's on ja äkki PS ka lisab selle endale..

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #4280
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Kas PS'i pole plaanitud Rush Pokkerit tuua? Lihtsalt hakkasin mõtlema, et FTP's on ja äkki PS ka lisab selle endale..
            Hetkel selle kohta informatsiooni pole... kui puudust tunned, siis ideas@pokerstars.com :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4281
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
              Hetkel selle kohta informatsiooni pole... kui puudust tunned, siis ideas@pokerstars.com :)
              Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

              Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

              EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #4282
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Eelmine kord saadeti siis vale raamat, seekord saadeti valed särgid. Nimelt siis 2 särki vale suurusega ja 1 särk pandi üldse juurde niisama :D Ei saa kurta tegelt, need vale suurusega särgid hakkavad ka ilusti selga. Aga siiski, huvitav kes teil seal pakkimisosakonnas töötab, et 2 korda järjest valesid asju saadetakse. Õnneks mina enam starsiga tegemist ei tee, kandsin rahad välja

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4283
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

                  Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.
                  Edastan.

                  Comment

                  • individual88
                    Julm Donk
                    • Feb 2009
                    • 44

                    #4284
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Macile pole stars.ee väljas ikka?

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #4285
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      ma olen laisk ja ei viitsi kõrvaltuppa sm112 käest küsima minna,
                      aga mis kuupäeval täpsemalt need 50bb lauad ära kaotatakse?

                      edit: tnx pastilaale, 10-dal
                      Last edited by k2snakalle; 01.02.11, 19:44.

                      Comment

                      • pwndre
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 214

                        #4286
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        miks starsis 350k inimesi? vut

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #4287
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                          miks starsis 350k inimesi? vut
                          Ei tea kas põhjuseks, aga Phil Galfond 6-tableb Isilduriga PLOd

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4288
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kui ma ei eksi siis tollal kui RUSH tuli FTP-sse siis 2p2-s PokerStarsi rep ütles, et nad juba ammu ilma plaanisid rushi tuua Starsi aga tollal ei läinud see idee neil läbi. Seega Starsil ikkagi rushi idee oli aga FTP jõudis neist ette, mida kahjuks viimasel ajal juhtub väga palju. Ma mõtlen, et PokerStars mängude valiku ja originaalsuse üle on FTP-st jäänud päris palju maha ning Starsi mängude muudatused on viimasel ajal olnud -EV.

                            Ala FTP tõstis varem buy-ine, cap mängud, rush, muud huvitavad mängu formaadid. Starsis samad aga alati nende mängude valik on mänge muutnud halvemaks ja pärast 20-50BB mängude tutvustamist paljud regularide winrated kukkusid tohutult.

                            EDIT: lisaks siis headsup mängude valik ning PTR-i vastu võitlemine. Ma ei tea kas FTP võitleb meelega või mitte aga ca. kuu PTR ei träkkinud FTP-d üldse ja siiani ei suuda PTR träkkida FTP PLO mänge.
                            Täiendan oma esimest lõiku. Üks foorumi kasutaja ütles, et Stars ei lisanud RUSHi seetõttu, et kuna tegu ei ole enam "õige" pokkeriga. Nõustun täielikult sellise põhjusega.

                            Comment

                            • pwndre
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 214

                              #4289
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              LOL WHAT ?
                              imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
                              Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4290
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                                LOL WHAT ?
                                imo peaks pokertrackeri ära bannima, sest see pole ka õige pokker.
                                Nõustud sellega ka, et 30lauda korraga lastes pole õige pokker? Siis saan sust aru, muidu ei saa.
                                Asi ei ole laudades vaid selles, et kogu aeg mängijad vahelduvad, mis on teinud sellest mängust mõttetu nitiurka.

                                Comment

                                Working...