*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4201
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...
    jõulud on l2bi .. ei saa kommi, ei saa präänikut

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #4202
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      OO-s pidi veel särke jaguma.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #4203
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***




        Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
        Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

        Parimat

        Comment

        • Tarvi
          PokerStarsi Esindaja
          • Sep 2009
          • 347

          #4204
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Millal Tarvi Stars regulaarsete mängijate jaoks mõeldud kommi pakub? Eelnevatel aastatel olid ikka aeg-ajalt instacash boonused, reload boonused jms toredad asjad. Nüüd pikalt ei miskit ja ainult paar suht olematu väärtusega mikrokampaaniat (mängijate vaatevinklist kes rake kõige rohkem genereerivad). Kuidagi väga pikk paus lausa sisse tulnud...
          Tahan uskuda, et õige pea tuleb uusi boonuseid, aga klienditoele pole veel sellist infot saadetud (olgu öeldud, et igasugused reload boonused ja kampaaniad on ka firmasiseselt konfidentsiaalsed, nii et me ei tea isegi paar nädalat ette). Jaanuar on traditsiooniliselt boonuste suhtes suhteliselt vaiksem kuu olnud...

          Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
          Tarvi, kuhu liigud? K6va t66 tegid ara siin. Klienditeeninduse musternaidis. Jareltulijatel ei saa lihtne olema :)
          Kysin ka miskit. Kas mangurahaga homegame saab mangida?

          Parimat
          Jah, mänguraha home game'isid saab luua samamoodi nagu pärisraha omasid. Klubi võib olla ka ainult mänguraha mängudega (nt PokerStars.NET saidil on ka Home Games).

          Eks alati saab paremini, aga tänan tunnustuse eest :)
          Ma ise liigun tootejuhiks, hakkan tulevasi litsentsiprojekte juhtima :)... sain .EEga hea kogemuse

          Comment

          • Albertti
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 113

            #4205
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Küsiks lihtsalt huvi pärast, kas PS-i siseste mängijate vaheliste ülekannete avamise suhtes on mingeid uusi tuuli puhuma hakkamas? OK alustades ee-ga on arusaadav teatud peataolek, samas nüüd võiks olla juba mingi seisukoht võetud. Eriti, kuna Oly antud teenust ikkagi ametlikult lubab.

            Comment

            • Fleg
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 36

              #4206
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kuidas parem mängijale oleks välja kanda seda raha,kas usd kontolt või euro kontolt? Mõtlen seda,et äkki seb pank hakkab nt usd-sid eurodeks konvertima ja siis jälle mingid tasud.Kui starsis need eurodeks kohe teha ja välja kanda.Kas on sellel asjal mingisugune mõte olemas? Ja kas nt on usd laekumisel mingid tasud ja eurol mitte?Kunagi pidid need euromaksed nagu tasuta minema,või siis minimaalse teenustasuga.Krooni ajal röövis SEB 90 eeki umbes ja nagunii veel mingid konvertimis tasud.Teab keegi seda asja täpsemalt?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #4207
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4208
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  vahet pole, mis valuutas välja kannad, raha liigub igal juhul eurides. SEB vahelt võtmistega ma kursis pole.
                  lenCil õigus + SEB võtab teenustasu välismakse laekumise eest, sest see tehakse kahasse (PokerStars hüvitab saatja palga kulud, mängija saaja panga kulud), valuuta seda ei mõjuta...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4209
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                    Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
                    Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho
                    Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika
                    Grrrrrrrrrrr.. See ajab küll vihale, sest saatmine on kole tülikas + sellega kaasnev ootamine. Starsi poolt väga alatu käitumine ja sellise vea eest kompensatsiooniks raamat on isegi vähe. Mäletan, et ükskord sõber tellis Starsis monitori. Sai monitori kätte aga siis kahe päeva pärast koputati uksele ja uus kast. Sõber võttis vastu ja avastas, et veel teine monitor. Võttis PokerStarsiga ühendust ja nad palusid tagasi saata. Siin saan täiesti aru, et me ei räägi enam paarisajast kroonist aga raamatu puhul jäi mul suu lahti.

                    Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                    Tellisin Viperid, tundub, et rohkem mõeldud live pokkeri mängimiseks, kuna liiga palju moonutavad pilti (muudavad kogu ekraani siniseks) ja ega ma neid pole tahtnud pikka aega arvuti taga eeski hoida, et aru saada, kas vähendavad silmade koormust või mitte.

                    Arvuti taga kandmiseks ei soovita,
                    samas pole ma teisi marke prille proovinud, seega võrdlusmomenti ei oska sisse tuua, aga eeldan, et läbipaistvama klaasiga prillid moonutavad pilti oluliselt vähem
                    Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

                    Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #4210
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Ma olen istunud paljude pokkeri - ja mittepokkerimängijate arvutite taga ning mida ma avastan - kõikidel on brightness väga põhjas ja valget tausta vaadates põletab lausa silmi. Mul endal brightness maas, kõigest 9 ühikut sajast ja ei häiri, silmi ei koorma ja kõik tundub mulle fine.

                      Korra käis Atsetoon mul külas mängimas ja keeras brighntessid põhja. Ma algul ei pannud tähelegi mängides aga tunnen, et pea jube uimane, silmad nii väsinud ja siis alles avastasin, et kuvar ära krutitud. Keerasin maha ja korras nagu niuhti. Alguses võib-olla harjumatu aga mõne tunniga harjute ära ning säästate silmi väga palju. Kui mängite läpparis siis ka läppari akut.
                      +1. Mul on nt. 6 peal. :) Siis keeran juurde kui päike aknast sisse paistab või tahan filmi vaadata. Sõbrad ja tuttavad tihti küsivad, et mis sul monitoril viga on, et nii tume. Ma soovitan kõigil heleduse maha keerata.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #4211
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        keerasin ka maha, naine ei saanud isegi aru :).
                        aga jah, päris hea pehme pilt on
                        tnx ranka

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4212
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Üks jama võib tekkida. Kui on odav kuvar siis pilt läheb halliks ja häguseks, kallimatel kuvaritel läheb lihtsalt "tuhmimaks" ja tekib tunnen agu vaataksid aknast välja või pilti seina peal aga siiski ma eelistaks natuke hägusemat ja hallimat pilti kui põletavat päikest. Põhimõtteliselt kui panete omale desktopiks kollase pildi siis võite nii oma nägu päevitada kui heledus põhjas :)

                          Ma ei tea kas see "make sense". Mul näonahal mingi põletik ja üldse väga õrn nahk aga kui istun mitu tundi vägah helendava kuvari taga siis õhtuks või järgmise päeva hommikul näo nahk hakkab kestendama.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #4213
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            oojaa.. seda brightnessi asja ennegi siin arutatud.. mul 2a kuvari taga tööd tehes muutusid silmad valgustundlikuks, suvel ilma päikeseprillideta ringi ei käi, kodus laetuld põlema ei pane... ja kõikidel LCD kuvaritel brightness nulli keeratud, kontrasti krutin selliselt, et pilt ikka terav oleks.. 1-2 päevaga harjub ära.. ja krt ilgelt oluline on, et see krdi LED valgustus windowsi logo võrkkestale ei kõrvetaks..

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #4214
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              OT juba aga mis lehekülg see oli kust Qudu need prillid soovitas tellida?

                              Comment

                              • anatoli grinder
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 337

                                #4215
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kolisin ka m6ni aeg tagasi starsi ja tegin eile oma esimese väljamakse. Väljamakse tegin visa electronile, kuna deponeerisin ka visalt. Siis arusaamatuks jäi see, et väljakantavalt summalt läx 20 daala automaatselt moneybookersisse. Probleem on selles, et starsis olev maili aadress ei ole sama mis mu moneybookersi maili aadress. Mis sellest 20 daalast siis saab, kuhu see rändab?

                                Comment

                                Working...