*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #4171
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    sain korda :)
    Tarvi öeldud oli siiski õige, jäi väike näpukas sisse peale selle faili nime muutmist

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #4172
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Kas starsi supporti tegevust saab kiirendada ka kuidagi?

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4173
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kuhu koguaeg nii kiire kõigil on?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #4174
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Mõnel läheb kauem aega natuke on kohe kisa lahti, teistes tubades oodatakse kordades kauem ja vahel ei saadagi vastust jne, ei tasu üle ka pingutada on virisemisega +meil foorumis käivad väga töökad Starsi töötajad, kes lahendavad paljud probleemid juba siin foorumis, mida veel saaks tahta.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #4175
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Mõnel läheb kauem aega natuke on kohe kisa lahti, teistes tubades oodatakse kordades kauem ja vahel ei saadagi vastust jne, ei tasu üle ka pingutada on virisemisega +meil foorumis käivad väga töökad Starsi töötajad, kes lahendavad paljud probleemid juba siin foorumis, mida veel saaks tahta.
            Absoluutselt ei virise. Tean starsi supporti vastutulelikkust, sellepärast küsisingi. Sorry, kui su tundeid riivasin.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #4176
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
              Absoluutselt ei virise. Tean starsi supporti vastutulelikkust, sellepärast küsisingi. Sorry, kui su tundeid riivasin.
              Minu tundeid ei puuduta see üldse, vaid igal lehel on näha kui jälle keegi ei ole üldse rahul kuigi tegelikult on PS support ülihea, võrreldes misiganes toaga ning lihtsalt iga kord koheselt siin foorumis vinguda ei oleks mõtet vaid natuke kannatust ja küll see probleem lahendatakse või saada uuesti kiri supporti jne.. Ma arvan, et meie foorumi lahedad PS esindajad, kes meid siin abistavad koguaeg ei ole sellist vingumist ära teeninud.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #4177
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                Kas starsi supporti tegevust saab kiirendada ka kuidagi?
                Teeme nii kiiresti kui saame, Tänks Tigrano sinu toetuse eest :) Peaaegu alati on keegi olemas, kuid hetkel on meid suhteliselt vähe (saame eestlasi juurde), ning kahjuks ei saa veel 24/7 eestikeelset supporti pakkuda kuid kõik on liikumas paremuse poole, kui kirjutad meile enne kella 23.00 eesti ajajärgi on tõenäoline, et saad vastuse samal päeval.

                Nii et kui soovid eestikeelset vastust, vahest tõesti peab natuke kannatlik olema.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #4178
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ma tahaks ka öelda, et kuigi Euro laudu ei suuda nad HUsse tekitada, on Starsi support ikka üle prahi. Mõnikord annavad vähe lolle soovitusi (pole ehk nende viga, kuid ikkagi), kuid vastatakse kiiresti ja konkreetselt.

                  Näide lollist soovitusest (mis tegelt on nende juhtnööride kohaselt tõenäoliselt normaalne soovitus):
                  Probleem: tahan raha MBsse eurodes kanda, kui PS pakub aint dollarit
                  Lahendus: kanna MBst raha eurodes Starsi
                  Probleem: kannan ja võimalus tõesti avanes, kuid nüüd ei saa 48 tundi väljamakset teha. Sänks nagu.

                  Normaalne lahendus olnuks, et mingi IT poiss võinuks eurokande lihtsalt lahti teha. Õnneks polnud ajaline probleem ja tõenäoliselt oleks kiri turvaosakonda ka selle ajapiiri vajadusel maha võtnud.

                  Igatahes pika jutu peale: väga hea support on.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #4179
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kriitika tuli ka meelde. See tõlke- ja viiteprobleem on ikka üle mõistuse. Kui vaja, siis ma võin teile freelance'ida või midagi, et uudiste viited reaalselt õigetele lehtedele viiks ja kogu aeg mingeid erroreid poleks. Selles osas olete ikka täielikud otud.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #4180
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      no tõesti, PokerStars on ainuke pokkerituba, kelle esindajad käivad regulaarselt siin pokkerifoorumis vastamas (ja teevad seda täiesti asjalikult), aga tüüpiliste eestlastena käib vingumine, et ikka pole piisavalt hea!

                      Ja soovitus -probleemi puhul saab kõike küsida viisakalt ja konstruktiivselt, ei ole vaja emotsioone pritsida. Support on support, mitte pokkeritoa policy loojad ega progejad, nad pole kõikvõimsad ja kõiges süüdi.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #4181
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Kriitika tuli ka meelde. See tõlke- ja viiteprobleem on ikka üle mõistuse. Kui vaja, siis ma võin teile freelance'ida või midagi, et uudiste viited reaalselt õigetele lehtedele viiks ja kogu aeg mingeid erroreid poleks. Selles osas olete ikka täielikud otud.
                        Olen selle kriitikaga nõus, kuid anname endast parima arvestades eesti tiimi suurust ning ressursse. Meie ei saa veebi ega programmeerijate prioriteete muuta :(

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #4182
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                          Lol, tellisin detsembris vip poest the poker mindseti ja täna sain kätte the mathematics of poker. Zaebis.
                          Millist kompensatsiooni ma oodata võin, kui üldse ? Saatsin support.ee-sse ka kirja juba koos pildiga.
                          Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
                          Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho
                          Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #4183
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Tohohh, päris kiiresti said vastuse.
                            Ma sain detsembri alguses hispaaniakeelse raamatu, 2. dets saatsin supporti kirja, et ei tahaks seda raamatut vaid ikka tellitud stuffi, Liis saatis kirja vastu, et teie kiri on edastatud blablabla jne. Siiamaani ootan vastust, äkki peaks uuesti kirjutama?

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #4184
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              Tohohh, ma sain detsembri alguses hispaaniakeelse raamatu, 2. dets saatsin supporti kirja, et ei tahaks seda raamatut vaid ikka tellitud stuffi, Liis saatis kirja vastu, et teie kiri on edastatud blablabla jne. Siiamaani ootan vastust, äkki peaks uuesti kirjutama?
                              Kirjuta uuesti

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #4185
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Täna, 6 päeva pärast sain vastuse.
                                Öeldi, et meil on väga kahju et vale raamatu saatsime, aga paluks pilti ka. Pildi saatsin esimese kirjaga neile tho
                                Lubati FPP-d tagasi anda või õige raamat saata, aga mina pean oma vale raamatu neile tagasi postitama. Ausalt öeldes ei viitsi ma küll nende viga hakata lappima ja sellepärast mingi pakkimise ja postitamisega tegelema hakata. Pigem las jääb asi sinna paika

                                ütle et shippige 20€ tagasi saatmis tasu su kontole enne, tagasi saatmine pole tasuta nagu ka sinu aeg sest nemad panid pange

                                Comment

                                Working...