*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerStars Regina
    PokerStarsi Esindaja
    • Jan 2011
    • 254

    #4156
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    HU EURO LAUAD! NAGU KOHE!
    Jah, oleme korduvalt sinu soovi Ideedesse ka saatnud :) Mida rohkem saadate, seda suurem tõenäusus, et peaks ka midagi tulema.
    Last edited by PokerStars Regina; 14.01.11, 21:15.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #4157
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
      Jah, oleme korduvalt selle soovi Ideedesse ka saatnud :) Mida rohkem saadate, seda suurem tõenäusus, et peaks ma midagi peaks ka tulema. ideas@pokerstars.com (inglise keeles)
      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Taipupole STARSi PROks!
      ma loodan, et jutt on sellest ideest

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #4158
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
        Oeh,

        miks ei saa kunagi PS software siseselt reklaamidele vms klikkides kodukale õigele infole ligi.
        Puuduv lehekülg ja Vabandame ebameeldivuste pärast. Taotletud tarkvara ei ole veel allalaadimiseks saadaval. pidevalt ees.. wtf tahaks teada mis see uus mingi home games reklaam seal vilgub
        Ma tean Madis, Home Games pole veel saadaval EEs, kahjuks pole kõik veel Eesti kliendi jaoks valmis. Meil on hetkel hästi kiire, teeme kõik mis võimalik, et saada see ülesse nii pea kui võimalik. Sorry :(

        Comment

        • PokerStars Regina
          PokerStarsi Esindaja
          • Jan 2011
          • 254

          #4159
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Kolmapäeval saatsin supporti kirja. Vastati, et saadeti edasi "verification teamile". Siiani pole neilt vastust tulnud. Ei tea kaua läheb ?
          Hmm, kas oled kirja meile uuesti saantud? Küsi mis toimub, vastame kohe. Vahest on suht kiire seal Verifikatsioonis

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #4160
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
            Siin võib olla mitu probleemi, palun võta meiega isiklikult ühendust ja vaatame su konto üle.
            Enam pole vaja , peaksin saama kohe kohe oma asjad korda, aga tänud ,et pakkusid lahkesti abi.

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #4161
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Tere Kõigile,

              Minu nimi on Regina, peagi lisandub ka Diana (eks ta tutvustab end ise), hakkame esindama PokerStarsi. Tahtsin öelda, et meid on nüüd rohkem siin Teile abiks, küsimused probleemid teretulnud, aitame nii palju kui saame ja aega töökõrvalt leiame :) Tarvi on ka muidugi supper olnud ja vastab arvatavasti ka edasi :)

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #4162
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                a/s/l?

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4163
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                  Tarvi on ka muidugi supper olnud ja vastab arvatavasti ka edasi :)
                  Ma liigun klienditoest mujale (kuid jään ikka PokerStarsi), nii et Regina ja Diana võtavad aegamisi ilmselt täielikult üle. Plaanin hetkel küll jätkuvalt silma peal hoida ja minuga võib alati ühendust võtta.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4164
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Tarvi on olnud väga lahe ja hea esindaja. Siiski usun, et Regina ja Diana lisandudes hakkan siin teemas veelgi rohkem viibima.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #4165
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Tarvi on olnud väga lahe ja hea esindaja. Siiski usun, et Regina ja Diana lisandudes hakkan siin teemas veelgi rohkem viibima.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Hahah tore kuulda :) Lahe pilt :D

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #4166
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                        Meil on hetkel hästi kiire, teeme kõik mis võimalik, et saada see ülesse nii pea kui võimalik. Sorry :(
                        Mingi orienteeruva daatumi ikka oskate anda? Järgmine nädal, järgmine kuu?

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #4167
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          ommik,

                          probleem selles, et pokerstars.ee ei salvesta handhistoryt. On kenasti linnuke selle ees, et save my handhistory ja folder valitud.
                          PT3-st ka see sama folder valitud (et sealt võtaks handhistoryt) aga mida ei teki on failid pokerstars.ee handhistory folderisse, ega ei impordi ühtegi uut kätt
                          oskab keegi aidata?
                          Last edited by k2snakalle; 15.01.11, 23:57.

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #4168
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            ommik,

                            probleem selles, et pokerstars.ee ei salvesta handhistoryt. On kenasti linnuke selle ees, et save my handhistory ja folder valitud.
                            PT3-st ka see sama folder valitud (et sealt võtaks handhistoryt) aga mida ei teki on failid pokerstars.ee handhistory folderisse, ega ei impordi ühtegi uut kätt
                            oskab keegi aidata?
                            Kui 'Salvesta minu jaotuste ajalugu' on aktiveeritud, kuid käe ajalugu ei salvestu määratud kausta, võib sellele olla paar põhjust:

                            1. Kausta ei saa faile kirjutada

                            On võimalik, et kaust, kuhu üritad salvestada faile, on kirjutamise eest kaitstud ('Program Files' kaust on sageli kaitstud). Selle parandamiseks mine lihtsalt 'Viimaste jaotuste ajalugu' juurde tagasi ning määra see 'My Documents' vms kausta, mis on väljaspool 'Program Files' kausta.

                            2. Konfiguratsioonifailid on rikutud

                            Selle parandamiseks lihtsalt mine PokerStarsi pealehele ja valige: 'Abi -> 'Ava minu seadete kaust'. Seejärel, sule PokerStars ja äsja avanenud kaustast leidke fail nimega "user" (või "user.ini"). Paremklõps sellele ja vali 'Rename'. Nimetage fail "user.old" ja vajuta 'Enter' kinnitamaks muudatust. Faili ümbernimetamisega muudetakse automaatselt kõik Teie määratud funktsioonid algstaadiumisse ja need tuleb uuesti endale meelepäraseks seadistada.

                            Kui probleemid jätkuvad, siis peaks ühendust võtma klienditoega. Kui midagi salvestamata jäi, siis klienditugi saab saata, jällegi.

                            Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                            Mingi orienteeruva daatumi ikka oskate anda? Järgmine nädal, järgmine kuu?
                            Klienditoele ei raporteerita programmeerimise edusammudest... ehk siis formaalne vastus peab olema "nii pea, kui võimalik".
                            Last edited by Tarvi; 16.01.11, 00:05.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #4169
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              tegin just mõlemad öeldud asjad ära ja ei midagi..ei impordi käsi
                              ongames samas impordib.

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #4170
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                uninstall--->installl

                                Comment

                                Working...