*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #4021
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #4022
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #4023
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.
        15vpp per 100$ oli vist?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #4024
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
          15vpp per 100$ oli vist?
          Tänks. Leidsin mingist foorumist ka sama suuruse, aga tundus kahtlane koht ja tahtsin üle küsida.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #4025
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
            Vanast oli minu arust 24 lauda. Ju siis on nüüd suurendatud :D
            See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


            Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #4026
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Mitu VPP-d peab grindima kui depon 3k$ ja tahan kohe selle cashoutida? Küsin, et proovida uuel aastal PS-s mängimist, aga kui ei istu, siis cashout->titties.
              Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #4027
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                Kas ma saan kysimusest t2iesti valesti aru v6i olen yldse cashout systeemist valesti aru saanud, aga cashoutida saad sa nii palju kui tahad, kui oled samast kohast deponud ju. Yhe kordselt ajad asjad korda PS eesti osakonnaga, saadad oma dokipildi vms ja edasi depo/cashoudi nii palju kui tahad.
                Hmm. Tundub loogiline, aga kui depod MB-st ja cashoudid SEBi näiteks?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #4028
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ma v6in ju eksida, aga imho ikkagi kui dokid korda saad, siis v6id vabalt depoda seal mindepo ning 10 tunni p2rast olles hittinud turkal, cashoutida mustmiljon taala.

                  EDIT: see t2hendab siis ikkagi seda, et enne kui SEBsse tahad kanda, peaksid sealt mindepo 2ra tegema.
                  Last edited by lebovend; 16.12.10, 13:14.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #4029
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                    See on ajutine, seoses tehnoloogiliste muudatustega meie süsteemides... Limiit on formaalselt ikkagi 24, aga seoses eelnevalt mainituga ei loe süsteem kõiki laudasid nende hulka (mingit kindlat reeglit seal pole, juhuslikud lauad).


                    Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.

                    Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul

                    Comment

                    • Tarvi
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Sep 2009
                      • 347

                      #4030
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      15 VPP läbi mängimise reegel on ülekannete kaudu teistelt mängijtelt saadud vahendite puhul (Eesti puhul ei ole see eriti asjakohane hetkel)

                      Mingit ühest formaalset läbi mängimise reeglit sisse makstud raha välja võtmisel pole.

                      Siiski, nagu mainiti, kui deposiidid on tehtud Moneybookersi, NETelleri või Clickandbuy kaudu, peavad vahendid esialgsete deposiitide väärtuses samale meediumile tagasi minema.

                      Lisaks, selline tegevus on "kahtlane" ning taolises olukorras võib juhtuda, et peame ühendust võtma ning selgitust küsima, enne kui väljamakse heaks kiidame & töötleme.

                      Algselt postitas kuco Vaata postitust
                      Võiks olla piiramatu nagu on SNGde puhul
                      ideas@pokerstars.com
                      Mida rohkem mängijaid arvamust avaldavad, seda tõenäolisem on reeglite üle vaatamine ning muutmine
                      Last edited by Tarvi; 16.12.10, 13:35.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4031
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #4032
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          24 tabling on cashi niigi uimaseks teinud - mõni mees mõtleb ajapangani, kas UTG-lt 72 foldida või hoopis foldida!
                          True, lihtsalt madalamas limiidis(kuni NL25) mängiks pigem miljoon lauda ja ABCd ning jookseks volüümiga limiidist üle.
                          Tahan siiski ära märkida, et ei ole robot-mängimise pooldaja.

                          Comment

                          • arvamusliideripoeg
                            Bännitud
                            • Mar 2010
                            • 45

                            #4033
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Laudade suurendamise asemel andke mõtlemise aega vähem ja timebanki võib üldse ära kaotada.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #4034
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
                              ja timebanki võib üldse ära kaotada.
                              EI

                              Comment

                              • Mandre
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 196

                                #4035
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kus ma leiaksin need andmed :

                                "tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"

                                Comment

                                Working...