*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #3886
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tarvi - ma tahtsin praegu teha mega pika sessi, et tuhandeid VPP-si saada Supernova jahil. Kas on võimalik, et lisaks rahale mis laudadesse jätsin, saan mõned preemia VPP-d? Aitäh!

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #3887
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Hakkas? Ma näen cashieri, aga laudedesse veel istuda ei lase. Nõuan emotsioonaalsete kannatuste läbielamise eest $1,000,000 PokerStars supportilt. Homme Tartus kesklinnas SULARAHAS.
      Last edited by $Lauri$; 25.11.10, 17:34.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #3888
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kohe kui lauad kinni panin hakkas tööle my bad

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #3889
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          nojah, 24 laua puhul - kui tööle hakkas olid kõik kalad nihhui lasknud...sad:(

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #3890
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            HUSNG blindid läksid vahepeal üles 25/50 to 75/150. Oleks väga ebaaus kui ma ei oleks K7-ga AA ära crackinud.

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #3891
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Tarvi - ma tahtsin praegu teha mega pika sessi, et tuhandeid VPP-si saada Supernova jahil. Kas on võimalik, et lisaks rahale mis laudadesse jätsin, saan mõned preemia VPP-d? Aitäh!
              Saada supporti kiri. Kusagilt on meelde jäänud, et kui aasta lõpus mõned vppd supernovast puudu, siis starsi support on nii tore, et annab need ära kui küsida ;D .

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #3892
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                HUSNG blindid läksid vahepeal üles 25/50 to 75/150. Oleks väga ebaaus kui ma ei oleks K7-ga AA ära crackinud.
                lol wp

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #3893
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Supportil on by default arvamus, et ma kasutan eestikeelset programmi.
                  Enamasti seda keegi ju ei kasuta, kuna eestikeelsega ei saa kasutada HUD-i.
                  Täitsa tükk mõtlemist, et aru saada, mis see eestikeelne jutt nüüd inglise keeles võiks tähendada või kust vastavat kohta programmis leida.
                  Või siis on enamus abinõudjatest fishid, kes HUD-ist ei tea ööd ega mütsi.

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #3894
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Tarvi - ma tahtsin praegu teha mega pika sessi, et tuhandeid VPP-si saada Supernova jahil. Kas on võimalik, et lisaks rahale mis laudadesse jätsin, saan mõned preemia VPP-d? Aitäh!
                    Niimoodi lisa VPPsid kahjuks klienditugi anda ei saa. Kui natuke jääb perioodi lõpul staatusest puudu, siis tasub küsida igal juhul

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Supportil on by default arvamus, et ma kasutan eestikeelset programmi.
                    Enamasti seda keegi ju ei kasuta, kuna eestikeelsega ei saa kasutada HUD-i.
                    Täitsa tükk mõtlemist, et aru saada, mis see eestikeelne jutt nüüd inglise keeles võiks tähendada või kust vastavat kohta programmis leida.
                    Või siis on enamus abinõudjatest fishid, kes HUD-ist ei tea ööd ega mütsi.
                    Kui inimene kirjutab eesti keeles, siis eeldame, et ta kasutab eestikeelset tarkvara. Kui soovite menüüvalikuid inglise keeles, siis palun öelge seda oma e-kirjas või kirjutage inglise keeles.

                    Comment

                    • kip
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 256

                      #3895
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tegin 15. november cashoudi direct panka ja siiani pole eek laekunud, rigged.

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #3896
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas kip Vaata postitust
                        Tegin 15. november cashoudi direct panka ja siiani pole eek laekunud, rigged.
                        Norm kannatus, kui mul ei oleks 5 päevaga üle tulnud tiltaks ammu juba supporti kallal=D .

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #3897
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas kip Vaata postitust
                          Tegin 15. november cashoudi direct panka ja siiani pole eek laekunud, rigged.
                          Klienditoega võta ühendust palun.

                          Comment

                          • arvamusliideripoeg
                            Bännitud
                            • Mar 2010
                            • 45

                            #3898
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Tarvi, kas keegi eestlastest on SNE saavutanud sellel või üldse eelnevatel aastatel?

                            Comment

                            • Ahangama
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 615

                              #3899
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              Supportil on by default arvamus, et ma kasutan eestikeelset programmi.
                              Enamasti seda keegi ju ei kasuta, kuna eestikeelsega ei saa kasutada HUD-i.
                              Täitsa tükk mõtlemist, et aru saada, mis see eestikeelne jutt nüüd inglise keeles võiks tähendada või kust vastavat kohta programmis leida.
                              Või siis on enamus abinõudjatest fishid, kes HUD-ist ei tea ööd ega mütsi.
                              Miks ei saa? Hudi jaoks tuleb ainult handhistory salvestada inglise keeles

                              Comment

                              • cypher
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 143

                                #3900
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kellegil veel sisselogimisega probleeme hetkel? Turbo takedown pooleli ja lihtsalt järsku jooksis stars kokku, uuesti lahti tehes update ja sisse logida pole võimalik

                                e No tore on surnuks blindida tänu starsi jamale, kui cash ja 600$ boonus TT-lt soolas on.
                                Last edited by cypher; 28.11.10, 22:15.

                                Comment

                                Working...