*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3796
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    nii ,starsis siis mingi uuendus jälle ja millegipärast on kõik settingud koos notedega jälle kadunud.
    kaua võib ahh....???
    Uuendust pole veel välja lastud. Kui sellised probleemid on, peaks klienditoega ühendus võtma - see pole normaalne.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3797
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
      Uuendust pole veel välja lastud. Kui sellised probleemid on, peaks klienditoega ühendus võtma - see pole normaalne.
      Sama keiss. Tegi softi update just ja noted läind.

      Comment

      • tafka31
        Grinder
        • Dec 2009
        • 853

        #3798
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kas Starsis praegu First Deposit Bonus on?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #3799
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
          Kas Starsis praegu First Deposit Bonus on?
          Liitudes on alati, up to 600$

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #3800
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            Uuendust pole veel välja lastud. Kui sellised probleemid on, peaks klienditoega ühendus võtma - see pole normaalne.
            ma ei oska öelda kas see on see update mida lenc 2p2`st quotis aga update oli ja kõik kadunud.
            mingi 30min tagasi sisse logides see jama tekkis.

            veits tüütu on settinguid nii tihti taastada ,.ee tulekust hoian note`de faili küll copytuna aga settinguid ei osanud küll eraldi salvestada kuskile.
            hud ja käte salvestamine ka pekkis.

            tundub et on ikkagi see uuendus millest lenc quotis
            see siis peaks olema "Visual Representation of Time to Act"
            Uploaded with ImageShack.us
            Last edited by lennuk; 09.11.10, 17:34.

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #3801
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Sama keiss. Tegi softi update just ja noted läind.
              mul ka see update.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #3802
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kahvliga kõrva PS softi progejatele. Panin igaks juhuks settingud ja notesid nüüd kõrvale enne update.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #3803
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  mul oli ka update aga noted on küll kõik alles. Settingud siiski vist mitte. Vähemalt uus laud ei avane enam seal kus vana sulgesin.

                  Comment

                  • tafka31
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 853

                    #3804
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Alustasin aasta tagasi pokkeri mängimist Starsis. Sebisin endale buddy transferiga sümboolse summa ning umbes poole aasta pärast kandsin kõik rahad Starsist välja. Küsimus siis järgmine, et kas nüüd deposit tehes saan ka first deposit bonust?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #3805
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                      Alustasin aasta tagasi pokkeri mängimist Starsis. Sebisin endale buddy transferiga sümboolse summa ning umbes poole aasta pärast kandsin kõik rahad Starsist välja. Küsimus siis järgmine, et kas nüüd deposit tehes saan ka first deposit bonust?
                      mina sain.
                      Last edited by alaska; 09.11.10, 22:25. Põhjus: oops, ma ei kandnud midagi välja.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #3806
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        võimalik et saab, aga põmst igasugune cashout pidavat first depo boonuse ära nullima..

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #3807
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                          Alustasin aasta tagasi pokkeri mängimist Starsis. Sebisin endale buddy transferiga sümboolse summa ning umbes poole aasta pärast kandsin kõik rahad Starsist välja. Küsimus siis järgmine, et kas nüüd deposit tehes saan ka first deposit bonust?
                          Ei saa.

                          Comment

                          • no_limit
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 139

                            #3808
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            uus timebank on minu arust starsi kõige rõvedam omadus. Kas seda kuidagi tagasi muuta ei saa?

                            tundub et on ikkagi see uuendus millest lenc quotis
                            see siis peaks olema "Visual Representation of Time to Act"
                            Uploaded with ImageShack.us[/QUOTE]

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3809
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              Ei saa.
                              Miks ei saa? Ta ei ole ju kordagi deponeerinud ja boonuse nimi ongi esimese deposiidi boonus. Omal ajal ma tihti lasin buddykate raha kanda ja kui kunagi ise raha peale kandsin tuli ka boonus. Väljamakseid vist ei teinud.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #3810
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Miks ei saa? Ta ei ole ju kordagi deponeerinud ja boonuse nimi ongi esimese deposiidi boonus. Omal ajal ma tihti lasin buddykate raha kanda ja kui kunagi ise raha peale kandsin tuli ka boonus. Väljamakseid vist ei teinud.
                                2 Kuud tagasi oli samuti nii veel.

                                Comment

                                Working...