*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #3751
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    restart vist. sngd peaksid vist jätkuma peale restarti.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3752
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      tra just istusin laudadesse...

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #3753
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        LOL
        serveri restart on igal pool kirjas chatis ütles üleval newsis kirjas

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #3754
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          WTF see veel olema siis peaks

          peab 2h kükitama ja ootama kuniks restart läbi vms ?? nüüd pole üldse connectionit ja üldse ei räägita mis juhtub sngdega/rahaga jms.. jesus kui fail stars jälle

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #3755
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Miks neid servereid üldse nii tihti restarditakse?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #3756
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Rigged, sellepärast.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #3757
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                cashi lauas ütles chat, et 15 min kestab paus

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #3758
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  15min ammu läbi.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #3759
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    raha tagasi kantud ehk:

                    - 50% of the award pool distributed evenly between remaining players
                    - 50% of the award pool distributed proportionally according to the chip coun

                    valemi kaudu saab raha tagasi


                    ja 1h niisama passitud.. oleks võind enne teada anda imo

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #3760
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kas keegi saaks anda palun otse lingi pokerstarsi download lingi mac versioonile?
                      Seda ei ole millegipärast pokerstars.ee lehel ning pokerstars.comi lehele on võimatu minna, kuna ta suunab alati tagasi .ee'le :S

                      Comment

                      • hxee
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 7

                        #3761
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ma ei mõista, miks Pokerstars kogu raha tagasi ei anna mis sisseostuks läks? Mäng katkestati ju nende poolt... Tundub nagu imelik maksta ürituse eest mis käetakse ära või katkestatakse.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #3762
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kandis ju kogu raha. mina sain isegi 8-10 senti iga laua pealt juurde. : D

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #3763
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas hxee Vaata postitust
                            Ma ei mõista, miks Pokerstars kogu raha tagasi ei anna mis sisseostuks läks? Mäng katkestati ju nende poolt... Tundub nagu imelik maksta ürituse eest mis käetakse ära või katkestatakse.
                            Esmalt vabandan ebameeldivuste eest. Probleeme põhjustas tehniline viga serveri taaskäivitamisel (tavaliselt mööduvad need ilma suuremate ebamugavusteta...).

                            Olukordades, kus turniir on külmutatud pikema aja vältel, on kõige õiglasem viis sündmus lõpetada ning "kerida edasi" (roll forward), nagu on kirjeldatud meie inglise keelsel veebilehel:

                            Play in some of the biggest and best poker tournaments online at PokerStars™ – the home of poker.


                            Mängijad kompenseeritakse vastavalt:



                            Kuigi on võimalik, et ehk oleksite lõpetanud kõrgemal kohal või võitnud rohkem, on samuti võimalik, et oleksite võitnud vähem. Kasutatud valem on kavandatud iga mängija ligikaudse õiglase turniiri osa saamiseks. See põhineb kombinatsioonile, kui palju žetoone mängus veel alles oli ning kui palju neist oli vastaval mängijal. See meetod on olnud saidil kasutuses palju aastaid ning on leidnud ühise heakskiidu meie mängijate poolt.

                            Comment

                            • hxee
                              Räme Fish
                              • Oct 2010
                              • 7

                              #3764
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Tänud vastuse eest. Järgmine kord targem.

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #3765
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mul siuke küsimus et kui sõber näiteks mu juurde täna tuleb ja oma arvutiga ühe ühenduse alt seda VIP coop satelliiti mängime siis sellest ju mingit probleemi ei tule?

                                Comment

                                Working...