*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #3736
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ma ei saa aru jah, miks te ei saa kätte otse programmist saadetud kirju. Tuleb siis eraldi meil saata.

    Comment

    • ReinZ
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2010
      • 43

      #3737
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
      Ma küsiks kah, et kas note maha ka kuidagi saab võtta, ehk siis selle ringi...
      Options > Player Notes > võta linnuke "Color borders" eest ära.

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #3738
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        ei oska enam starsis buddytransferi teha?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3739
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
          ei oska enam starsis buddytransferi teha?
          Ei saagi .EE-s.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #3740
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Näha jah, et korda tehtud ...

            Dear Madis Very,

            As one of our most valued players we invite you to take part in a special VIP freeroll for the Baltics Championship of Online Poker on November 3rd at 21:00 EET.

            This freeroll awards 20 x $215 seats to the Baltics COOP Main Event. This tourney is open only to PlatinumStar, SuperNova and SuperNova Elite players. Good luck!

            The PokerStars Team


            ehk alla 21. aastastele enam promosid ei saadeta..
            ZZZZZZZZ OMG kui failerid ikka sorry muidu stars cool ...ffs FFS

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #3741
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Triobet saatis ka veel tükk aega igasugu pokkeriga seotud promosid pärast litsentsi saamist :D

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #3742
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Tra miks mina ei ole seda meili saanud

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #3743
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Tere Lennart,

                  Täname kirjutamast.

                  Vabandame ebameeldivuste pärast, piletid pole tõepoolest veel krediteeritud.
                  Kõik piletid peaksid saabuma mängija kontodele päeva lõpus. Niipea kui
                  piletid krediteeritakse saadetakse Teile kinnitav kiri koos kogu vajaliku
                  informatsiooniga.

                  Veelkord vabandame tekkinud olukorra pärast.

                  Lugupidamisega,

                  Regina
                  PokerStarsi klienditugi
                  .

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #3744
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ma ei hakka privaatsõnumit saatma, äkki on kellelgi kunagi vaja teada seda.

                    Igatahes, Tarvi, mul on selline kihlvedu käimas, et pean mängima 300k kätt novembris ja kasumisse jääma limiitidel $0.1/$0.25 või kõrgemal(foorumi teema). Huvitab see, et kas sinul on ligipääs sellistele andmetele, et kuu lõppedes foorumis kinnitada, et ma tõepoolest sellega hakkama sain. Mõistagi saadaksin ma oma Starsis registreeritud e-maililt kirja, et tegu on tõepoolest minuga(kasutaja lenCindahood Starsis).

                    Aitäh.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #3745
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      Näha jah, et korda tehtud ...

                      Dear Madis Very,

                      As one of our most valued players we invite you to take part in a special VIP freeroll for the Baltics Championship of Online Poker on November 3rd at 21:00 EET.

                      This freeroll awards 20 x $215 seats to the Baltics COOP Main Event. This tourney is open only to PlatinumStar, SuperNova and SuperNova Elite players. Good luck!

                      The PokerStars Team


                      ehk alla 21. aastastele enam promosid ei saadeta..
                      ZZZZZZZZ OMG kui failerid ikka sorry muidu stars cool ...ffs FFS
                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      Tra miks mina ei ole seda meili saanud
                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      .
                      Hmm, ikka ei lase regada. Keegi veel?

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #3746
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kui ma kirjutasin siis öeldi et tegeltakse sellega ja kui päev enne turnat piletit pole siis kirjuta uuesti saatsin täna õhtul kirja :) ja homme on turna :P

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #3747
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Ma ei hakka privaatsõnumit saatma, äkki on kellelgi kunagi vaja teada seda.

                          Igatahes, Tarvi, mul on selline kihlvedu käimas, et pean mängima 300k kätt novembris ja kasumisse jääma limiitidel $0.1/$0.25 või kõrgemal(foorumi teema). Huvitab see, et kas sinul on ligipääs sellistele andmetele, et kuu lõppedes foorumis kinnitada, et ma tõepoolest sellega hakkama sain. Mõistagi saadaksin ma oma Starsis registreeritud e-maililt kirja, et tegu on tõepoolest minuga(kasutaja lenCindahood Starsis).

                          Aitäh.
                          2+2 foorumist tean, et seal on inimesi jälgitud küll nende soovil ja ametlikku statistikat postitatud.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #3748
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            omg wtf

                            starsis kõik turna lauad pausi peal .. isegi 18 manid jne

                            mingi "The tournament has been manually paused"

                            wtf

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #3749
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              jep. sama siin. lobbys pole ka ühtegi lauda. mingit infot ka chatis pole rohkem antud.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #3750
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                NICE SUPPORT

                                nüüd üldse no connection .. mis rahast saab jms ??

                                gtfo


                                (mina muidugi ei mängi, student)

                                Comment

                                Working...