*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3571
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Tellisin aasta tagasi mingi kampaania käigus miski hoodie omale, XXL suuruses, obv mulle selga ei lähe. Praegu käib minu naine sellega, kellele sobib ideaalselt. Naine miski 64kilo ja 1.80 pikk.

    Edit: Ise tellin asju küll nii, et valin maksimumi, ja siis loodan, et selga lähevad. Ise 100 kilo ja 180cm.
    Ma samas mõõdus aga XXL oli mulle suur

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #3572
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Mispärast pokerstars cashouti 2's osas mb'sse kannab? 1. osa kohe ja teise osa 72h jooksul.
      Et kas reaalselt kah läheb ~72h või paar tunnikest?

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #3573
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Ma samas mõõdus aga XXL oli mulle suur
        Mis suuruses riideid eestis ostad muidu?

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #3574
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          Mispärast pokerstars cashouti 2's osas mb'sse kannab? 1. osa kohe ja teise osa 72h jooksul.
          Et kas reaalselt kah läheb ~72h või paar tunnikest?
          Nii palju läheb insta, kui palju ise oled kandnud MB-st starsi. Ülejäänu tuleb hiljem. 72h küll ei lähe, pigem mõned tunnid tavaliselt. Pühapäeva kohta ei tea muidugi.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #3575
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Okei, raha tuli üle, sain aru miks kahes osas.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #3576
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ise miski paar aastat nüüd starsi klient olnud. Cashoudid MB-sse on keskmiselt aega võtnud 2-3h. Mõnikord kiiremini ja mõni kord natuke kauem. Paar nädalat tagasi tegin cashouti, jupp aega midagi ei juhtunud. Proovisin ka cashouti katkestada, ka seda ei lubanud. Arvasin, et miski kontrollid ja asjad võib-olla (tõenäoliselt nii oligi). Eile juhtus jälle sama asi, cashout võttis tublisti üle 24h aega. Olgu mis on, aga mulle selline asi kogu selle Eesti litsentsi saamise valguses tundub natuke kummaline. (olen cashoute viimase 2a. jooksul teinud pmst iga nädal ja probleeme pole kunagi olnud).

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #3577
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                Ise miski paar aastat nüüd starsi klient olnud. Cashoudid MB-sse on keskmiselt aega võtnud 2-3h. Mõnikord kiiremini ja mõni kord natuke kauem.
                Minu kogemus Starsis MBsse cashoutimisel, et see võtab tavaliselt aega veidi vähem kui cashouti vormi täitmise siis vajutad näita pending cashouts. Ma saan pidevalt teate: "pole ühtegi pooleli olevat cashouti tohman, raha juba ootab sind. Kobi laudadesse ja teeni veel raket, nahhui"

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #3578
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust
                  Minu kogemus Starsis MBsse cashoutimisel, et see võtab tavaliselt aega veidi vähem kui cashouti vormi täitmise siis vajutad näita pending cashouts. Ma saan pidevalt teate: "pole ühtegi pooleli olevat cashouti tohman, raha juba ootab sind. Kobi laudadesse ja teeni veel raket, nahhui"
                  Kui deposiite oled vastavas summas teinud, siis läheb insta ka cashout samas vääringus tagasi. Aga kui cashoudid ületavad deposiidid, siis asi nii lihtsalt ei käi. Ma eelistan ikka cashoute rohkem kui deposiite... fish...

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #3579
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Palju te rekord on 210FPP-des järjest kaotusi.
                    Mul sai täna 12-ne seeria läbi. 13-st 1 siis. (H).

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #3580
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                      Palju te rekord on 210FPP-des järjest kaotusi.
                      Mul sai täna 12-ne seeria läbi. 13-st 1 siis. (H).
                      Phh. need ju lucky vendadele mõeldud anyway. 280-stes tuleb õige skill esile

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #3581
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                        Palju te rekord on 210FPP-des järjest kaotusi.
                        Mul sai täna 12-ne seeria läbi. 13-st 1 siis. (H).
                        280 mul oli kah eelmine kuu ülisitt jooks, 10-st üks. Mida varem võitsin ikka 2-st 1.
                        Vihaga mängisin ühe 70FPP satika ja kui selle võitsin, oli ikka tõsine "Yes!"
                        OT off
                        Last edited by peete82; 04.10.10, 07:39.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #3582
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Kui deposiite oled vastavas summas teinud, siis läheb insta ka cashout samas vääringus tagasi. Aga kui cashoudid ületavad deposiidid, siis asi nii lihtsalt ei käi. Ma eelistan ikka cashoute rohkem kui deposiite... fish...
                          wow

                          See oli nüüd küll löök allapoole vööd aga olgu siis :)

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #3583
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            regionali alla mingi baltic OOP tekkinud, keegi tea mis värk on?

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #3584
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                              regionali alla mingi baltic OOP tekkinud, keegi tea mis värk on?
                              http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=5248

                              otsi natukene foorumist.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #3585
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Hei, kui mul nüüd account pokerstars.ee'sse on kolitud, kuidas mis koodiga ma seda $100 reload boonust saan aktiveerida?

                                Comment

                                Working...