*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #3526
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kas ma saan sooritada ja vastu võtta pärisraha ülekandeid?
    Ei, mängijate vahel ei ole võimalik pärisrahatehinguid sooritada


    wtf :S

    Edit: pastilaa jõudis ette

    Comment

    • KristjanRawk
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 1133

      #3527
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      see viimane on mõeldud vist buddy transferina, kuigi suht halvasti sõnastatud jah.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #3528
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        No täpselt, aga miks need keelata Eesti mängijatele?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #3529
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ootame PS esindaja selgitused ära, siis on parem ülevaade. Praegu tunduvad paljud asjad jamad.

          Comment

          • Karikakar
            Vana Tegija
            • Jul 2009
            • 1235

            #3530
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Millal läheb PokerStars.com "alaealistele" kinni ja millal makstakse välja vabastamata boonused/stellarid jms.?

            Comment

            • Howie Diddot

              #3531
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Buddy transfer on keelatud äkki sellepärast, et alla 21. aastased isikud ei saaks BRi osta starsi. Ennast ei kõiguta see eriti.
              Last edited by Külaline; 27.09.10, 08:56.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #3532
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                Buddy transfer on keelatud äkki sellepärast, et alla 21. aastased isikud ei saaks BRi osta starsi.
                Pakun, et MT amet ei luba, samal põhjusel miks MB ja Neteller on keelatud.

                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #3533
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                  Buddy transfer on keelatud äkki sellepärast, et alla 21. aastased isikud ei saaks BRi osta starsi. Ennast ei kõiguta see eriti.
                  Buddy transfer on olemas ju..
                  # Kas ma saan teisele kasutajale raha saata või teiselt kasutajalt raha vastu võtta?
                  # Jah, saad. Pärisraha saatmiseks vajuta PokerStarsi pealobbys “Taotlused” ja “Soorita ülekanne”. Ülekanded võivad natukene aega võtta, kuni turvaosakond need üle vaatab. Mõnel juhul vajatakse lisainfot või täiendavat kinnitust.


                  Kampaania KKK teine jutt.


                  Kumb õige?
                  Last edited by taavi; 27.09.10, 09:16.

                  Comment

                  • Howie Diddot

                    #3534
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    See KKK, mis sa andsid on lihtsalt otse ümber tõlgitud minu arvates. Sellel uuel lehel on kirjas, et mängijate vahel ei saa sooritada tehinguid. Eks ootame ära, mis PS ise kostab selle peale, siis saab 100% teada.
                    Kood:
                    # Kas ma saan sooritada ja vastu võtta pärisraha ülekandeid?
                    # Ei, mängijate vahel ei ole võimalik pärisrahatehinguid sooritada.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #3535
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      kas pokerstars.ee soft on rangelt eesti keelne või on seal võimalik valida ka inglise keelset softi, mulle kahjuks eesti keelne tarkvara ei sobi.

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #3536
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        hmmm ,mul ütleb pokerstars.ee`st tarkvara laadides et "puuduv lehekülg"
                        ja praegusel clientil ei ole kohta kus saaks "Account-Move to Pokerstars.ee" ???
                        kellegil veel probleeme ?
                        mozilla firefox as brauser


                        edit: ja kui ma accoundi pokerstaars.ee`e viin siis seda 100% depo saamiseks piisab lihtsalt 100$ laadida ,või peab konto olema täitsa tühi et nagu esimene raha üldse pokestars.ee`s ?
                        ja laadimiseks ainult pangalingid ?
                        Last edited by lennuk; 27.09.10, 10:12.

                        Comment

                        • valustyng
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 450

                          #3537
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kas pokerstars.ee-s on kohustuslik mängida või võib .comis jätkata?

                          Comment

                          • Howie Diddot

                            #3538
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Avastasin, et tänu EE tarkvarale on PSis ka 1000$ freerollid ning 5,5$ BI 1000$ added turnad.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #3539
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Praegu oleks siis mõttekas kogu roll cashoutida ja .EE-s uuesti pangalingi kaudu depoda ja 100$ depo boonust vabastama hakata ?

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #3540
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Praegu oleks siis mõttekas kogu roll cashoutida ja .EE-s uuesti pangalingi kaudu depoda ja 100$ depo boonust vabastama hakata ?
                                seda võiks jah täpsustada keegi ,või piisab kui "moven oma accoundi" koos rolliga .EE-sse ja siis kannan lihtsalt pangast 100$ juurde ?

                                Comment

                                Working...