*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #3451
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Olen seda juba igat moodi proovinud ning keele ka english peale seadnud jne. Ikka pole salvestanud. Mingi kala sees

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3452
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas soouni Vaata postitust
      Olen seda juba igat moodi proovinud ning keele ka english peale seadnud jne. Ikka pole salvestanud. Mingi kala sees
      Kas vista? Oled ainuke kasutajanimi, kes selle arvutiga Starsis mängib?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #3453
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
        milestone
        kusjuures selle milestone käe lood.. ma ei paneks vist tähelegi kui see käsi tuleks.. sest see kuradi chat on pidevalt mingit punast promoläbu täis.. küll see $50 instaboonus kui mingi sada ime turniiri mida promotakse.. kas seda jama kinni keerata ei saa kuskilt, et mulle ei tuleks sinna chati ühtegi promo-ila.. tegelt tahaks sisse logides sellest popupi reklaamist ka lahti saada, aga see on vist liiga loodetud

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #3454
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Mul endal samad mõtted. Kui 20 lauda tiles siis vaevalt et aru saaks kui milestone käsi käimas. Seadistustes on valikud küll et igast pas*a Stars ei pritsi laudadele aga see punase läbuga jama on tsätis ikka. A'la rega sinna ja sinna.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #3455
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            kusjuures selle milestone käe lood.. ma ei paneks vist tähelegi kui see käsi tuleks.. sest see kuradi chat on pidevalt mingit punast promoläbu täis.. küll see $50 instaboonus kui mingi sada ime turniiri mida promotakse.. kas seda jama kinni keerata ei saa kuskilt, et mulle ei tuleks sinna chati ühtegi promo-ila.. tegelt tahaks sisse logides sellest popupi reklaamist ka lahti saada, aga see on vist liiga loodetud
            Options > Tournament Announcements

            Sealt saab ära blokkida. Mingite turnade kohta vist ikka infi vahel tuleb, aga mitte miskit häirivat minu jaoks. Samuti see milestone jutt peaks rohelise kirjaga olema.

            Comment

            • poolast
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 94

              #3456
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ära selle pärast muretse !
              Laud jääb korraks seisma, manager teatab chatis ja lauale lööb kirja , et milleston hand.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #3457
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                arusaadav, aga kui sul 20 lauda lahti siis vaevalt aru saad milline see laud seisma jääb ja punasega kiri on kõigis laudades.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #3458
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas antnx Vaata postitust
                  Epicud lauad, epicud potid. epic action kogu aeg.
                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Button ($8.65)
                  SB ($19.75)
                  BB ($25)
                  UTG ($7.67)
                  Hero (UTG+1) ($20)
                  MP1 ($38.45)
                  MP2 ($25)
                  CO ($25)

                  Preflop: Hero is UTG+1 with 7, 7
                  UTG calls $0.25, Hero calls $0.25, MP1 calls $0.25, MP2 calls $0.25, 2 folds, SB bets $1.50, 1 fold, UTG calls $1.25, Hero calls $1.25, MP1 calls $1.25, MP2 calls $1.25

                  Flop: ($7.75) 8, 7, 9 (5 players)
                  SB bets $18.25 (All-In), UTG calls $6.17 (All-In), Hero calls $18.25, MP1 raises to $36.50, MP2 calls $23.50 (All-In), Hero calls $0.25 (All-In)

                  Turn: ($97.67) 5 (5 players, 4 all-in)

                  River: ($97.67) A (5 players, 4 all-in)

                  Total pot: $97.67 | Rake: $2

                  Results:
                  SB mucked J, J (one pair, Jacks).
                  UTG mucked Q, J (high card, Ace).
                  Hero mucked 7, 7 (three of a kind, sevens).
                  MP1 had 6, 3 (straight, nine high).
                  MP2 mucked 8, 10 (one pair, eights).
                  Outcome: MP1 won $95.67

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #3459
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Kas vista? Oled ainuke kasutajanimi, kes selle arvutiga Starsis mängib?
                    Olen jah ainuke kes selle arvutiga starsis mängib ning on Windows 7 operatsioonisüsteemiks.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #3460
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      WL, sir.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #3461
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Tõesti, väga kurb limp, Janek...

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #3462
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Mängi parem 10$, siis nii suuri kaotusi ei tule ja pot millest ilma jääd on väiksem.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #3463
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            arusaadav, aga kui sul 20 lauda lahti siis vaevalt aru saad milline see laud seisma jääb ja punasega kiri on kõigis laudades.
                            jusht.. imo peaks ta tausta ära vahetama vms.. maitea Triobetis või FTP's on nii et kui turnal finaallauda jõuad... siis on taust teist värvi vms.. vot umbes selliselt võiks ka milestone hand olla.. chati läbu ei jõua kunagi jälgida + mul on kõik lauad minimaalse suurusega ka, sealt kirbusitast ei näe midagi lugeda...

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #3464
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Mis limpimisse puutub, siis sellisel ülifishisel (agro) laual ma varajasest positsioonist väikseid paare väga ei beti, sest reeglina on lõpptulemus ikkagi üks ja sama.
                              Last edited by janek174; 20.09.10, 15:11.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3465
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Mis limpimisse puutub, siis sellisel ülifishisel (agro) laual ma varajasest positsioonist väikseid paare väga ei beti, sest reeglina on lõpptulemus ikkagi üks ja sama.
                                Igal ühel oma arvamus, eks. Ma arvan, et regularid loevad sind nagu avatud raamatut ja kui sa hakkad flopil raha sisse pumpama, siis isegi ilmselt pooled NL10st tulnud värsked ja väetid haipojad saavad aru, et aeg on uimesid liigutada ja potist jalga lasta.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...