*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3391
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Eelmine kord sai supportilt üle küsitud ja ei olnud nii.
    Kahjuks teeb ka klienditugi vahel vigu... Kinnitan, et 40 Billionth Hand promo oli SnGde puhul täpselt sama struktuuriga:

    Example:

    Over a 7 day period, there are 10,000 winners at the $1.10 level. This means each winner will receive $50,000 / 10,000 = $5. A player who manages to win 5 of these tourneys, would earn 5 shares of the prize pool (5 x $5 = $25).

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #3392
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Aga miks näide on 7 päeva peale, kui tegelikult kestab SNG promo 16 päeva?

      50-man Super Sit & Go tournaments running 24/7 from September 10-25

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #3393
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        starsis on ka naelalauad? ma konvertisin veidi naelu omale, aga naelalaudasid ikkagi ei näe... miks?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #3394
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ei ole naelalaudu.

          Comment

          • sineep
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 130

            #3395
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            selline pisike mure, et starsi holdemi hu laudades ei kuva hud-i. Samas omaha hu-s kuvab. Samuti kui panna replayer siis seal kuvab. Kellelgi midagi sellist olnud või mingit aimu milles asi? Settingutest on pandud, et kuvaks holdemi hu-d, niiet selles ei saa asi olla...

            Comment

            • Karelkorm
              Grinder
              • Nov 2009
              • 856

              #3396
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ainult nl50 HU-s miskipärast ei kuva mul ka, mujal töötab(400s ka vist mitte, a sinna tihti asja pole). Kui ühe vastase vastu mängin, siis hoian replayeri lahti, seal updateb automaatselt ära, a kui rohkem vastaseid, siis on jama. Samas pole uurinud, milles asi.

              Comment

              • sineep
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 130

                #3397
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                nl50 mul ka jah. No ega teist väga vaja pole aga nädal otsa tõbine olnud, siis 2tablemisel oleks abiks märkamaks ununemakippuvaid asju...

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #3398
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Veidike teemast kõrvale.
                  Siin on nikinii neid kes on teinud starsis 600$ first deposit boonust lahti - ehk siis täpselt 600 dollarit sisse pannud. Kas kellegil on meeles või oskab täpselt öelda kui palju VPP-SI on vaja koguda ,et saada seda boonust (nn. 600$)

                  Palun aidake:)

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #3399
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Veidike teemast kõrvale.
                    Siin on nikinii neid kes on teinud starsis 600$ first deposit boonust lahti - ehk siis täpselt 600 dollarit sisse pannud. Kas kellegil on meeles või oskab täpselt öelda kui palju VPP-SI on vaja koguda ,et saada seda boonust (nn. 600$)

                    Palun aidake:)
                    10 200 VPPd = 600 dollarit boonust

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #3400
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      owww, tänud!

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #3401
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                        Kinnitan, et 40 Billionth Hand promo oli SnGde puhul täpselt sama struktuuriga
                        Vaatasin, mis lisaROI tuleb nende MTT SNG mängimisel praeguse seisuga



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kuskil oli 40th billioni puhul Stars teinud vea, sest ei usu et Levis valesti tsiteeris tollast pressiteadet:
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=2238

                        Kuna pressiteadet enam netis pole, siis arvata võis, et Stars võttis selle tollal häbiga maha pärast jagamistehte vea selgumist.
                        Last edited by kilu6; 14.09.10, 00:05.

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #3402
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kui peaks võitma step 6 ga wcoop main evendi pileti siis kas on võimalik unregister kah panna ja saada T$ ? Või siis step 4ga sunday 500 pilet ?

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #3403
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            kui steppides võidad siis pead järgmist steppi mängima või siis vastava buyinnga turnat
                            minu teada turnadollareid pole võimalik saada

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3404
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas OuMaiGaad Vaata postitust
                              Kui peaks võitma step 6 ga wcoop main evendi pileti siis kas on võimalik unregister kah panna ja saada T$ ? Või siis step 4ga sunday 500 pilet ?
                              Tee skillgame ja jää sunday 500 satika mullipoisiks, siis saad $

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #3405
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                saada supporti kiri et selline lugu on, ja siis küll saab.

                                Comment

                                Working...