*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #3316
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas ddonkey Vaata postitust
    Umbes 10pv nüüd vaikus olnud. Saatnud 2-3 kirja selle ajaga lisaks sinna aga ei mingit vastust lihtsalt. Suur mure tekkinud selle keskkonna usaldusväärsuse ja oma raha pärast :(
    Peab mingi eksitus olema. Pokerstars on usaldusväärne sait kindlast ja nemad juba mingi 400$ pärast küll kedagi tüssama ei hakka. See oleks liiga ulme :D
    Last edited by k2snakalle; 30.08.10, 04:05.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3317
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Rulli saad sa sealt eniveis kätte, dont põe sellepärast:)

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #3318
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas ddonkey Vaata postitust
        Umbes 10pv nüüd vaikus olnud. Saatnud 2-3 kirja selle ajaga lisaks sinna aga ei mingit vastust lihtsalt. Suur mure tekkinud selle keskkonna usaldusväärsuse ja oma raha pärast :(
        Kas vähemalt esialgse vastuse saad kinnitusega, et vastavale osakonnale edasi saadetud jne? Kui ei saa, siis:

        a) Su emailid ei jõua meile kohale
        b) Meie emailid ei jõua sulle kohale

        Sellist asja ei ole, et kellegi raha võtame ja enam lihtsalt ei vasta. Põhjustest olenevalt võib uurimine vahel natuke kauem aega võtta. Kui esialgseid vastuseid saad, siis võid kindel olla, et asjaga tegeletakse. Vabandan ebameeldivuste pärast.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #3319
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          See on nii obv, et 400 USD pärast ei hakka PS küll mingit skämmi tegema :D

          Comment

          • bluetramm
            Julm Donk
            • Aug 2009
            • 74

            #3320
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Stars mingi hea kampaania/üllatuse teinud:



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #3321
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Mul pole midagi. Aga kui Stars Jokkerit oma peest väla ei tõmba selle kampaaniaga siis kolin ära. Paps hakkab Tildi regiks või mõne muu näiteks mõne eurosaidi. Peale mõningast Trios multimist ei ole vist pasema softuga saiti olemas seega kõik kõlbab mis Triot beadib.
              Last edited by Oliverk; 30.08.10, 19:49.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #3322
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas bluetramm Vaata postitust
                Stars mingi hea kampaania/üllatuse teinud:



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Saada palun supporti kiri.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #3323
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  mille alusel neid jagati üldse?

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #3324
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    miks mulle ei jagatud

                    Comment

                    • bluetramm
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 74

                      #3325
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                      Saada palun supporti kiri.
                      Sry, mulle tundus, et mingi kampaania, kuna uudistesse lõi siukse asja, aga asi hoopi selles, et stars oli mu kontol sobranud ja avastanud, et mul eelmine aasta oli üks $215 wcoop pilet kasutamata ja nüüd siis lisati see mu kontole

                      Comment

                      • andero14
                        Julm Donk
                        • Aug 2009
                        • 54

                        #3326
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Sain ka sama tünga mis bluetramm, aga mul küll minuteada mingit eelmise aasta piletit kasutamata ei ole, nii et ... ?

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #3327
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Sama mul, saatsin supporti kirja vaatab mis saab.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #3328
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Andke teada, mis vastavad, mul oli ka sama pakkumine.

                            Comment

                            • andero14
                              Julm Donk
                              • Aug 2009
                              • 54

                              #3329
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Suppordist vastust ei ole tulnud veel aga kui nüüd uuesti ticketeid requestida siis üks 215 daalane pilet seal.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3330
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Pange tähele, et kui @pokerstars.com aadressile saadate kasutades Outlooki või mõnda muud emaili klienti, siis olenevalt Teie internetiteenuse pakkujast võib juhtuda, et EMTA bloki pärast need kohale ei jõua. Webmailiga minuteada seda probleemi pole, aga kui kasutasite webmaili ja vastust ei saanud, siis on ka kahtlane.

                                Saatke palun kirjad uuesti @pokerstars.net emaili aadressile. Vabandan ebameeldivuste pärast.

                                Suppordi järjekord on hetkel 5 minutit.. eestikeelsel veidi rohkem... kui selle ajaga isegi esialgset vastust ei tule (...edastatud), siis on asi kahtlane.
                                Last edited by Tarvi; 31.08.10, 09:07.

                                Comment

                                Working...