*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #3271
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Mul ka vastav mail tulnud, kibelen juba koju et näha, palju pappi kukkus :P Käsi peaks olema ikka paras hunnik nende vastu..
    Mul oli ka paras hunnik aga vaevalt küll palju saadetakse, pakun et sinna suurusjärku kõigil.

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #3272
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      sain 30 dollarit

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #3273
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Samas ma nende sokkude vastu mingi iga ühe 2-5 k kätt mänginud pakun. Kahjum on kindlasti suurem :)

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #3274
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          no vaadake järgi palju teie kahjum on nende mängijate vastu.. ehk saate starsilt lisaraha nõuda

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #3275
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            btw teid starsi inimesi ei h2iri selline asi v... Ma üle pika aja jälle starsis mingit satikat toksisin. kui flopist nuppe panna l2heb terve igavik, et turn tuleks a river .. ftp hea iisi, all in ja kaardid lendavad .. mind johkralt häirib see .. Või saab optionsist maha votta vms mdiagi?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #3276
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Imo ei saa küll midagi optionsist kruttida.. Lihtsalt nii ta ongi muarust :D Ennast küll ei häiri, aga vb ma olen juba harjunud ka :D

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #3277
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                btw teid starsi inimesi ei h2iri selline asi v... Ma üle pika aja jälle starsis mingit satikat toksisin. kui flopist nuppe panna l2heb terve igavik, et turn tuleks a river .. ftp hea iisi, all in ja kaardid lendavad .. mind johkralt häirib see .. Või saab optionsist maha votta vms mdiagi?
                proovi olympicus mängida. seal tuleb river 10 seci lahti. stars on poisike selle kõrval

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #3278
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  proovi olympicus mängida. seal tuleb river 10 seci lahti. stars on poisike selle kõrval
                  Sõltub palju inimesi suppordis riveri kaartide peal tööl on. Tildis neid kõige rohkem, aga Starsis ja Trios ühe mängija kohta neid vähe. Ja OO pidi üks mees neid valima ainult...

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #3279
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Sõltub palju inimesi suppordis riveri kaartide peal tööl on. Tildis neid kõige rohkem, aga Starsis ja Trios ühe mängija kohta neid vähe. Ja OO pidi üks mees neid valima ainult...
                    Sa tulistad vahel ikka mahlaseid pärleid

                    E: editisin sõna vahest ja trükkisin vahel. Lause jäi imelik esimese variandiga

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #3280
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Mul ka vastav mail tulnud, kibelen juba koju et näha, palju pappi kukkus :P Käsi peaks olema ikka paras hunnik nende vastu..
                      262$ kukkus, veidi rohkem kui lihtsalt kommiraha.

                      /happy

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #3281
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                        262$ kukkus, veidi rohkem kui lihtsalt kommiraha.

                        /happy
                        Peab meeldima tõesti.

                        Comment

                        • Keldrimees
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 69

                          #3282
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Ennem tegutse siis mõtle.

                          Cashisin just suure summa direct bank transferiga startist. Kas nüüd on see maksuvaba seoses hasartmängu korralduse loaga või peab ootama ka kaughasartmängu korraldus luba ,et raha maksuvabalt saada?

                          Comment

                          • Blackbirds
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 206

                            #3283
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Mis ajahetkel see pole olnud maksuvaba?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #3284
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                              Ennem tegutse siis mõtle.

                              Cashisin just suure summa direct bank transferiga startist. Kas nüüd on see maksuvaba seoses hasartmängu korralduse loaga või peab ootama ka kaughasartmängu korraldus luba ,et raha maksuvabalt saada?

                              Ei usu, et maksuametit see huvitab.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3285
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Meie teada Eestis küll kelleltki võitude pealt makse pole nõutud.

                                Comment

                                Working...