*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #3241
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
    Vabandan ette, kui seda on juba varem küsitud, aga ei ole silma hakanud. Kui ma määran Starsis oma asukoha lauas, siis kuidas Hem-i HUD ka sellele järgi tuleks, mul millegipärast Hud jääb sinna, kus ma by default istuksin?
    Hud options>seatin preferences ja sealt määrad oma istekoha vastavalt 6max või fr lauas

    Comment

    • Ämmapets
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 171

      #3242
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Hud options>seatin preferences ja sealt määrad oma istekoha vastavalt 6max või fr lauas
      Töötab, tänud!

      Comment

      • elixs
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 67

        #3243
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Question: Kas alla 21 aastastele antakse nö. "ära kadumis aega" ka? Või kohe kui saavad teise litsensi, blokeerivad alla 21 aastastele oma teenused(sealhulgas külmutavad ka konto ning sellel oleva raha)?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #3244
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/

          Sa saad piisavalt ette teatatud ja mingit raha sul kohe kindlasti ei külmutata.

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #3245
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Raha ei külmutata kellelgi - kõikidel jääb võimalus kontoseisud, pooleliolevad boonused (vastavalt sellele, palju lahti on jõutud mängida) ja FPPde väärtus kätte saada. Täpsem informatsioon tuleb natuke hiljem.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #3246
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/
              +1 lol.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #3247
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                Raha ei külmutata kellelgi - kõikidel jääb võimalus kontoseisud, pooleliolevad boonused (vastavalt sellele, palju lahti on jõutud mängida) ja FPPde väärtus kätte saada. Täpsem informatsioon tuleb natuke hiljem.
                Loodan, et FPP-d maksavad hea kursiga, aga vaevalt

                Comment

                • elixs
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 67

                  #3248
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Hakkab sama kamm pihta, mis eelnes hasartmänguseadusele :/

                  Sa saad piisavalt ette teatatud ja mingit raha sul kohe kindlasti ei külmutata.


                  Olen tõesti imelik, et selline asi muret teeb.

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #3249
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    waitinglist jupsib hetkel starsis. jube isu grindida, aga no mis sa teed...

                    Comment

                    • 5gww
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 333

                      #3250
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      miks hetkel pokerstarisis on enamus isekohad reserveeritud, kuigi playereid waitinglistis pole. osades aludades mingi 4 venda mängib, teised istekohad on reserveeritud lihtsalt?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #3251
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        stars paneb pange :)
                        Täna varahommikul mängides..pane niipaljudesse waiting listidesse kui tahad - koguaeg ütleb, et timed out to act ja koht anti ära.
                        Aga väga normaalselt saab hakkama ka ilma waiting listita. Tee ise ise laudu + vali laudu kus on vähem kui 9inimest.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #3252
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          hea soovitus, aga kahjuks pole kasu, kui hetkega lendab 4 R tähte lauda ning ikka mängid 3 või 4 handed mängu. Eks tuleb oodata kuni asi korda tehakse.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #3253
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            no siis onju väga super kui leiad laua kus on fish sees ja olete 3-4kesti. Teised regsid ei saa lauda tulla ja seega on sul palju suurem võimalus fish kenasti tühjaks teha + enamus regulare ei adjusti ennast 3-4handed mängule üle ja lasevad ikka tightilt . On muidugi erandeid ja need vennad tuleb meelde jätta :)

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #3254
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              wtf see on juba varahommikust saati ja korda pole suudetud teha? :S

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #3255
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ei ole varahommikust, viimased ~90 minti

                                Comment

                                Working...