*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3121
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    ehk Tarvi oskab öelda kui palju X on?
    Viimased 20 kätt.

    Algselt postitas lenC Vaata postitust
    options-advanced multi-table options-single click table activation

    ticki see ära
    Jeps, see on õige soovitus. Kui see tehtud, siis on asi ikkagi netiühenduses. Isegi kui ühendus kiire ja hea ning kõik muud applicationid töötavad hästi, võib probleem selles olla, mingi port-specific jama vms. Alati tuleb kasuks jamade ajal supporti NetworkStatusReport saata ja meie tehniline tiim teeb siis täpselt selgeks, mis jamasid põhjustab.

    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.
    Saada ideas@pokerstars.com :)

    Comment

    • macroTilt
      seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
      • May 2010
      • 629

      #3122
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
      Keda sa mõtled? Nii Erplander (varem) kui Kalev (nüüd) on olnud Eesti pokkerifoorumites minu arvates vägagi aktiivsed ja aidanud enam-vähem kõigega, mis nende pädevuses, korraldanud eestlastele huvitavaid promosid, väljakutseid ning turniire. Ja klientide kontode haldamine ja nende vahetu teenindamine ei ole imo üldsegi kumbagi otsene tööülesanne.

      Kui sa tõesti mõtlesid neid kahte, siis on tegemist väga halvamaigulise kommentaariga, millega on raske respekti koguda. Veelgi enam - mina isiklikult usun, et Kalev saab olema üks nominentidest 2010. "Aasta pokkeritöötaja" auhinnale.
      Hannes, see, et "Teie" ta "aasta 2010 pokkerit66taja" nominendiks pakute ei muuda mu eelpool ara toodud arvamust.

      ***

      /Ranka sul september aga unibeti logides on..

      Kuidas võita?
      Võitmiseks ei pea sa tegema muud kui mängima ajavahemikul 1.-15. juuli Unibeti pokkeritoas ning iga päev anname punkte kümnele enim reiki maksnud mängijale. Kahe nädala jooksul kõige rohkem punkte teeninud mängija sõidab 5.-8. augustini toimuvale Praha Unibet Openile.
      Ja kodukal on veel: Kampaania kestab 5.-18. juulini 2010.

      lol wtf

      UBET - Minu viga - ära Rankat selles süüdista :). Ei teagi, kust selline asi sisse tuli.

      ***

      Originally Posted by ranka
      Kumb õige siis on? Viiks parandused sisse :)

      UBET - August on õige :). Ja 9.-18. juulini.

      Peab vist kiiremas korras ikka puhkusele minema. ???????????


      ***

      Originally Posted by Madis Very
      Lihtsalt huvitab.. et kui tihedalt edetabelit uuendama hakatakse umbes ?

      UBET - Ma päris 100% kindlusega ei oska öelda, aga peaks olema kord päevas näitab eelmise päeva tulemusi. Seega esimene tabel peaks kõigi eelduste kohaselt üles tulema laupäeva hommikul. Kui kontorisse jõuan, võin täpsemalt IT meeste käest järgi uurida. (R U JOKING, seriously )

      ***

      Originally Posted by pikk28
      ja visake keegi, siis tabel ka siia.

      MADIS - Oleks vaid juba mida postitada :I !

      UBET - Katsun välja uurida, miks süsteem edetabelile uuendust pole teinud.

      MASSID MUIGAVAD - Originally Posted by Svenza
      standard unibet. esmpaspäevaks tuleb heal juhul

      KILU - Higistage higistage:)

      ***

      (UBET saab aru, et asi on tiba liiale lainud? )

      UBET - Lisaksin vahepeal, et töö endiselt käib selle nimel, et selle üles saaks.

      Väga vabandan tekkinud ebameeldivuste pärast. Luban, et lohutuseks tuleb auhinnafondile lisaboonus. ( boonus 100$, lmao)
      ***

      sealt edasi otsustab Madis ise esindaja t66d teha ning uuendab regulaarselt tabelit ise. tundub, et UBET lakski puhkusele. rofl.



      Yldiselt on lugu nii, et sellist suhtumist om raske kommenteerida. Tundub, et naerdakse pihku, m6ledakse, et siinse foorumi enamjaolt 20ringis kasutajad on lambaajud kuubis, kes ei vaari ei kohtlemist, ei suhtumist.
      Kuna olen siin foorumis DEVILI rollis, siis m6nuga viitan postitustele/olukordadele mis vajaksid kriitilisema pilguga lahenemist. Olen veendunud, et nii m6nigi m6tleb yks yhele minuga, kuid nimme vaikib, kas siis kartuses t6de nakku 6elda v6i lihtsalt soovist hoida madalat profiili.
      K6ike seda olen kirjutanud/kirjutan eesmargiga, et sitast saaks saia ja asi areneks.

      Tervitan!

      ja Hannes, saan aru, et siinkohal on sul ypris raske head vastust kirjutada :)
      tean, et lugesid seda, seega, ole hea ja nooruse s6pruse nimel vasta k6igest hoolimata.
      peace.

      LOL, meie punkrit, kuhu ronisime m66da 3meetrist kiviseina ei unusta ma eales
      Last edited by macroTilt; 04.08.10, 17:26.

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #3123
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Ma ei väida, et eeltoodud info põhjal rahuolematuseks põhjust ei võiks olla; kuid arvesta, et Unibetil on tegelikult ju ainult üks mees, kes peab tegelema kõigega alates spordiennustusest kuni skllimängude ning pokkeriliigade korraldamiseni, artiklite kirjutamise ja administreerimiseni välja ning kõik asjad ei sõltu ka ainult temast. PokerStars'i ressursid on suuremad - PN's ajavad Starsi asju Henri ja Heiki, siin siis nüüd Tarvi, vahest kuskil veel keegi; rääkimata Triobetist, kus töötas vahepeal Eestis ligi sada inimest. Ja bläkke on teinud nemadki, keegi pole eksimatu.

        Anyway ei usu mina, et Unibet ühtegi oma klienti tahtlikult ignoreeriks ning Kalev teeb oma tööd pühendumusega. Teisiti oleks ambitsioonikal ning hästitasustatud tegevusalal kinga saamine üsna kiire olema, usu mind . Seega on tema kohta sõna "kloun" kasutamine ikka selge liialdus.

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #3124
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
          LOL, meie punkrit, kuhu ronisime m66da 3meetrist kiviseina ei unusta ma eales
          Kisub huvitavaks
          Noh ambitsioonikaid kaardimängijaid oli meie kambas juba tollal, ei saa eitada...

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #3125
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Profilt vastad :)
            Las ta jaab siinkohal nii. Loodetavasti satub Kalev ka ise siia millalgi ja teeb vastavad korrektuurid kui peab vajalikuks.

            Samas, "kloun" antud kontekstis oli parim s6navalik, eh?

            Ole tubli!
            Last edited by macroTilt; 04.08.10, 17:40.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #3126
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Tarvi ae, miks Tourney -> Regional all endiselt baltic festi jms aegunud turniirid vedelevad? vaikselt hakkab juba pilti segama:-)

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #3127
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kui Starsist särk tellida, mis number peaks olema hea 175 cm pikale?

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #3128
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ingu Vaata postitust
                  Kui Starsist särk tellida, mis number peaks olema hea 175 cm pikale?
                  võta sizing chart lahti ja hakka aga mõõtma.

                  Comment

                  • mass
                    Julm Donk
                    • Dec 2009
                    • 80

                    #3129
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Keegi oskab öelda, umbes palju Eestis supernovasid võiks olla? Ja kas keegi supernova elite ka on? :P

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #3130
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      no ma mingi 179 ja võtsin S suuruse. Ja sobib.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #3131
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas mass Vaata postitust
                        Ja kas keegi supernova elite ka on? :P
                        Ei ole

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #3132
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          nanonoko vms minuarust on :)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #3133
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                            nanonoko vms minuarust on :)
                            eestlastest oli mõeldud.

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #3134
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              Tarvi ae, miks Tourney -> Regional all endiselt baltic festi jms aegunud turniirid vedelevad? vaikselt hakkab juba pilti segama:-)
                              Ma lähen õiendan poker room managemendiga nüüd :D

                              EDIT: Saadetud request need ära korjata sealt. Vabandatakse ebameeldivuste pärast...

                              EDIT: Nende eemaldamisega võib veel aega minna..., sest WCOOPi tõttu on kiired ajad... vabandused :(
                              Last edited by Tarvi; 05.08.10, 19:39.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #3135
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ehhehh.. tänud, ega see nüüd nii pakiline probleem ka ei olnud...

                                Comment

                                Working...