*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3091
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
    Tarvi, kas oskad öelda millal umbes seda Eesti litsentsi oodata on? Asi selles, et mul tulevikuks väiksed plaanid, aga see litsents võib asja ära rikkuda.
    Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(

    EDIT: Ilmselt siiski täna ei j6ua vastata, aga olen vastava päringu teinud. Ausalt8eldes usun, et VIP staatus taastatakse, kui mängija 21 saab.
    Last edited by Tarvi; 02.08.10, 15:10.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #3092
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
      Kahjuks ei ole mul võimalik seda kommenteerida, vabandan :(
      Mis muret valmistab?
      Vanus ilmselt sunnib mõnele teisele saidile kolima

      Comment

      • taavo
        Julm Donk
        • Jan 2009
        • 64

        #3093
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Miks ma ei näe lobbys Delfi EPT freerolli??? tilt

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #3094
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Regional all see.
          Tahaks muidugi seda ka küsida et kui inimene võidab mingi satika nagu näiteks see ept freerolli ning saab selle ticketi sinna üritusele kuid pole 21, mis siis, lihtsalt kõigest ilma?

          Comment

          • taavo
            Julm Donk
            • Jan 2009
            • 64

            #3095
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Peaks olema jah aga ei ole. Sain delfist turniiri id. Lobbys ikka ei näita, vaja eestikeelne pläuststars peale installida?

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #3096
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Vali filtrist valuutaks eurod.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #3097
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
                huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
                Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
                Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.



                Uploaded with ImageShack.us


                samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

                vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

                peace.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #3098
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                  teen siin enda kontole ylevaatust ja leian, et olen endiselt "registreeritud" alljargnevale yritusele ehk micromania kampaania yritusele. tana on 2 aug, ehk siis kust saan teada, kas mulle on juba "share" yle kantud v6i mis yldse toimub?
                  huvitav nyanss selle konkreetse turna juures on see, et hammastavalt tapselt t66tab PS statistikaosakond :) Sest kampaaniat promodes oli justkui juhuslikult ara toodud suhtkoht tapne "v6itjate" arv :) seal pakuti 14000, tuli 15000.
                  Muidu oli fun, kuid mitte tasuv, sest osakuid sai saada ainult 1 per karss.
                  Ise mangisin ehk 150 turnat ja v6itsin neist ehk 10-15. Oleks kasv6i 100$ saanud, lol.

                  samas tahan ka 6elda, et Tarvi tulek/olek on ylimalt kift. naha on, et teed t66d innuga ja oskad adekvaatselt hinnata tehtud/tegemata t66de vaartust siinses foorumis. vastused on alati asjalikud/kiirelt reageeritud. yea man, keep up the good work!

                  vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.

                  peace.
                  Tänan meeldiva tagasiside eest :)

                  MicroMania auhindade kandmine mängijate kontodele käib hetkel. Samuti peaksid saama õnnitleva e-maili. Kassa ajaloost peaks see nätama kui 'Admin Credit' (pole 100% kindel). Kui su kasutajatunnuses on mingeid erilisi sümboleid, siis võib juhtuda, et see automaatne süsteem ei tundnud seda ära... kui päeva lõpuks oma osa kätte pole saanud, siis saada klienditukke e-kiri ja probleem lahendatakse

                  Edastan promo juhile su tagasiside, et mitu korda share'i võita oleks parem. Nõustun ka sellega ning usun, et see motiveeriks rohkem inimesi korduvalt osalema. 150 turniiri on samas päris muljetavaldav

                  Comment

                  • taavo
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 64

                    #3099
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                    Vali filtrist valuutaks eurod.

                    Tänud, loll pea on ihu nuhtlus!

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #3100
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      selle litsensi tulekuga peaks vist ka ruttu ruttu fpp boonused ära ostma ja ära vabastama ning raha välja kandma. Ei taha küll, et roll jääks lihtsalt üks hetk kinni (eriti just hunnik fpp-sid) ja jama kui palju, et see kätte saada

                      Comment

                      • air343
                        Julm Donk
                        • Apr 2010
                        • 50

                        #3101
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #3102
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas air343 Vaata postitust
                          Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?
                          Suhtle suppordiga, ma unustasin teist depot tehes koodi ära (FDB-st saab teatavasti kolmes osas teha) ja saatsin meili suppordile, pandi käsitsi boonus jooksma.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #3103
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas ainult mulle tundub või on NL10 seoses selle MicroMania lõppemisega fishisemaks läinud?

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #3104
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Millal see litsents tuleb siis? Peab hakkama rolli välja kandma

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3105
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                UUe ringiga jälle see rolli väljakandmise teema tagasi. GG

                                Comment

                                Working...