*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SALSABOY
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 287

    #2941
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Miks sa terve oma bankrolliga mängid? BRM!!!!!!!!!!!!!!
    lolaments :D

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2942
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Miks sa terve oma bankrolliga mängid? BRM!!!!!!!!!!!!!!
      $$ FAK ohF mees! Ostan CK alukad ja KenZo või Cavalli lõhna kui €$$ kätte saan. Siis olen busto jah, aga tartus olen boss! Stake saan niikuinii. $$

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #2943
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        yes sain rolli starsi 6$ :P Saab nats sumistada oma lemmisaidil jälle, aga ongamest rahasi veel ära siiski ei liiguta :D

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #2944
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
          Kui ei ole võimalik kuust kuusse endale parema vip levelit saada, siis miks mitte seda võimalust ära kasutada ? Loomulikult vendadel kellel on kõrgemad levelid ei kasutaks neid punkte $50 boonuse jaoks.
          Targem on teha neid FPP satikaid kui väga madalal mängid.

          Comment

          • SALSABOY
            FPP Pro
            • Jun 2010
            • 287

            #2945
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            Targem on teha neid FPP satikaid kui väga madalal mängid.
            Kuule olen kuulnud nendest jah, aga süveneda ei ole viitsinud, ehk viitsid räägid pikemalt ja laiemalt teema mulle lahti.
            Last edited by SALSABOY; 01.07.10, 21:43.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #2946
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
              Kuule olen kuulnud nendest jah, aga süveneda ei ole viitsinud, ehk viitsid räägid pikemalt ja laiemalt teema mulle lahti.
              Kõik satelliidid on Sunday 1/4 millionile. Laiemalt kasutatavad, et FPPsi rahaks vahetada on 210 ja 280 FPP omad.

              210 on 20 osavõtjat, rahadesse jõuavad 6. Kui korralikult mängida ja isegi jubedaid biite saada, siis on võimalik seal näidata 0.02 FPP/$+ tasu, mis on 2x+ suurem kui see mis ostes seda 50 dollari boonust. Nende probleemiks on see ainult, et nad täituvad väga aeglaselt (kui ma kunagi mängisin siis korraga sai max lahti olla 4-5).

              280 on 6 osavõtjat, pileti saavad 2 esimest ja kolmas saab punnid tagasi. Tase jällegi väga nõrk, aga seal on vaja natukene rohkem lucki, sest tegemist on hyperturboga ja peab üpriski palju flippama. Seal on iseenesest see FPP/h value ka väiksem kui nende 210 FPP omadega, aga igaljuhul suurem kui seda 50$ boonust ostes. Nende eeliseks on see, et nad täituvad väga kiiresti, nii et mõningatel juhtudel on juba kõik punktid 15 minutiga ära mängitud.

              Saades pileti pannakse turnalt unreg ja saadakse turnadollareid. Need vahetatakse liquidpokeri lehel tavalisteks dollariteks ja nauditakse $$$.

              Kui midagi arusaamatuks jäi/seletasin halvasti, siis küsi üle :)

              Comment

              • SALSABOY
                FPP Pro
                • Jun 2010
                • 287

                #2947
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                Kõik satelliidid on Sunday 1/4 millionile. Laiemalt kasutatavad, et FPPsi rahaks vahetada on 210 ja 280 FPP omad.

                210 on 20 osavõtjat, rahadesse jõuavad 6. Kui korralikult mängida ja isegi jubedaid biite saada, siis on võimalik seal näidata 0.02 FPP/$+ tasu, mis on 2x+ suurem kui see mis ostes seda 50 dollari boonust. Nende probleemiks on see ainult, et nad täituvad väga aeglaselt (kui ma kunagi mängisin siis korraga sai max lahti olla 4-5).

                280 on 6 osavõtjat, pileti saavad 2 esimest ja kolmas saab punnid tagasi. Tase jällegi väga nõrk, aga seal on vaja natukene rohkem lucki, sest tegemist on hyperturboga ja peab üpriski palju flippama. Seal on iseenesest see FPP/h value ka väiksem kui nende 210 FPP omadega, aga igaljuhul suurem kui seda 50$ boonust ostes. Nende eeliseks on see, et nad täituvad väga kiiresti, nii et mõningatel juhtudel on juba kõik punktid 15 minutiga ära mängitud.

                Saades pileti pannakse turnalt unreg ja saadakse turnadollareid. Need vahetatakse liquidpokeri lehel tavalisteks dollariteks ja nauditakse $$$.

                Kui midagi arusaamatuks jäi/seletasin halvasti, siis küsi üle :)
                Kas siis on üldse mõtet osta rahalisi boonuseid vip poest ? Räägitakse, et alates Platinumist tasub ostma hakata neid boonuseid.
                Last edited by SALSABOY; 01.07.10, 22:34.

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #2948
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ei ole.
                  E: oleneb kuidas sa neid satte mängida oskad.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #2949
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mänginud, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud. Proovisin neid ka cashi kõrvale võtta, aga kuna nende satellitide puhul olin harjunud jälgima millised vastased on (kuna laudu sai nii vähe võtta), siis hakkasin enda standard cashistiili ka seal laskma ja see ei sobinud mulle.

                    Väga madalal mängival inimesel ei tasu kindlasti neid boonuseid osta.

                    Aga tase on jah väga halb, nii et ei tohiks olla muret ka turnadest vähem jagaval inimesel, et neid biitida.
                    Last edited by Karikakar; 01.07.10, 22:44.

                    Comment

                    • SALSABOY
                      FPP Pro
                      • Jun 2010
                      • 287

                      #2950
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mängisin, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud. Proovisin neid ka cashi kõrvale võtta, aga kuna nende satellitide puhul olin harjunud jälgima millised vastased on (kuna laudu sai nii vähe võtta), siis hakkasin enda standard cashistiili ka seal laskma ja see ei sobinud mulle.

                      Väga madalal mängival inimesel ei tasu kindlasti neid boonuseid osta.

                      Aga tase on jah väga halb, nii et ei tohiks olla muret ka turnadest vähem jagaval inimesel, et neid biitida.
                      Ses suhtes jah, väga ränk on tegelikult ilma reigita taguda. FTP 27% aitaks päris kenasti kaasa.

                      Turniiri mängijatele, on see magusam pala. Teenida neid punkte ja turnasid taguda vaikselt.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2951
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                        Eks ta kõik oleneb. Näiteks mina ostsin 25000FPP eest 300$ platinumi boonuse. Ma oleks kindlasti rohkem $$$ saanud kui ma oleks neid satelliite mänginud, aga kuna nende peale (210seid mõtlen) kulub ikkagi väga palju aega kui sul on vaja nii palju FPPsi ära mängida, siis ma lihtsalt ei viitsinud.
                        Suurema FPP koguse puhul tasub juba Sunday Milli satikaid mängida. 25000FPP eest saaks näiteks 7x3375FPP 4 mehe HU´d mängida, 2x215T$ tuleb keskmiselt ikka ära

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #2952
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Suurema FPP koguse puhul tasub juba Sunday Milli satikaid mängida. 25000FPP eest saaks näiteks 7x3375FPP 4 mehe HU´d mängida, 2x215T$ tuleb keskmiselt ikka ära
                          Kas need on siis nii softid?

                          Comment

                          • macroTilt
                            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                            • May 2010
                            • 629

                            #2953
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                            Kas need on siis nii softid?
                            oleneb kui HU mees oled. Softid need kindlasti pole.
                            lihtsam on suure punktikoguse korral minna "kindla peale" valja ja kui SNG oskad mangida, siis 5400fpp/10man - 4 sun mil piletit on parim diil.
                            Robustselt arvuta nii, et 5 mangu maksab 27000FPP ja saad 430turna$ vastu.
                            Olen neid ehk 60-80tk manginud ja ytleb nii, et soft pole, raske samuti mitte.
                            "Standard 16$ sng"

                            Comment

                            • SALSABOY
                              FPP Pro
                              • Jun 2010
                              • 287

                              #2954
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                              oleneb kui HU mees oled. Softid need kindlasti pole.
                              lihtsam on suure punktikoguse korral minna "kindla peale" valja ja kui SNG oskad mangida, siis 5400fpp/10man - 4 sun mil piletit on parim diil.
                              Robustselt arvuta nii, et 5 mangu maksab 27000FPP ja saad 430turna$ vastu.
                              Olen neid ehk 60-80tk manginud ja ytleb nii, et soft pole, raske samuti mitte.
                              "Standard 16$ sng"
                              Kurja peab reigi peale üle kolima vist muud üle ei jää. Liiga palju läheb kaduma kui ei ole suur turniiri mängija.

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #2955
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                No tournament $ on üpriski lihtne ümber vahetada odavates DONides

                                Comment

                                Working...