Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Mul sama jama....hakkasin ennast SnG'dele regama ja osad sain lahti...osad jäid tulematta ja need mis lahti on nendest pooled ka sitoudivad...sisse ka logida ei sa :S insta tilt...täna vist ei tle mängimisest enam midagi välja.
Mul sama jama....hakkasin ennast SnG'dele regama ja osad sain lahti...osad jäid tulematta ja need mis lahti on nendest pooled ka sitoudivad...sisse ka logida ei sa :S insta tilt...täna vist ei tle mängimisest enam midagi välja.

Comment