*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • akristjan
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 406

    #2746
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kuda see timebank automaatselt kaima laheb cash games?

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #2747
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas akristjan Vaata postitust
      Kuda see timebank automaatselt kaima laheb cash games?
      Soovitan muretseda tableninja või siis free script " autohotkeyscript starsassistant v0.88 " ma ei teagi vb nüüd seda juba uuendatud. Ise kasutan viimast.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #2748
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
        See 2x kuus vms jäi kusagilt meelde. Mingi restriction oli kindlasti. Aga paistab, et saab paaris osas siis tehtud ilma probleemideta. Tänud info eest.

        Edit: Normaalne, Visa accountile max $6,500 korraga. Kui üks on pending, siis teist teha ei lase.
        Veel lihtsam:

        Hello tolmuahv,

        This email is to notify you that the following cashout via Visa was rejected.

        (mingit selgitust pole).

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #2749
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***



          Kas keegi leiab selle t-särgi vip storest? Tahaks nagu tellida, aga ei leia seda enda vip storest.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #2750
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            http://www.pokerstars.com/vip/store/...ens&prod=cl-45

            Kas keegi leiab selle t-särgi vip storest? Tahaks nagu tellida, aga ei leia seda enda vip storest.
            Ei leia, ju nad on siis out of stock või upgradenud selle särgile


            Veeb ja store ise on ennegi erinenud, obv on store õigem:) Kui väga häda, võid ju neilt meiliti pärida, kas tuleb veel.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #2751
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Veel lihtsam:

              Hello tolmuahv,

              This email is to notify you that the following cashout via Visa was rejected.

              (mingit selgitust pole).
              Real money withdrawals in your account are accepted in several ways. Read our terms and conditions for monetary transaction processing and find out more.

              Cashouts back to VISA cards will be limited to cards eligible for Credit Fund Transfer (CFT). Most VISA cards issued by European and Canadian banks are CFT eligible.

              Visa is only available if you have made at least one purchase with a CFT eligible VISA.
              Huvitav, kas Eesti kaardid pole siis CFT eligible VISA või?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2752
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Pool aastat tagasi veel sai otse VISAle, enam ei saa jah.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #2753
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  misasja, ma kannan iga kuu raha otse VISAle

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2754
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    misasja, ma kannan iga kuu raha otse VISAle
                    Minul igatahes mingist ajast ei lasknud enam!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2755
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      huvitav, sõber mul kannab ka koguaeg otse VISA-le.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #2756
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kolisin hetkel NL10 @ Stars.

                        Seal on erinevate max BI suurusega laudu. Kas on taseme poolest vahet ka kus mängid or no ? No mõtlen ntx 40-100BB laudu or 25-40 or smt...

                        Comment

                        • Juss7r
                          Julm Donk
                          • Jun 2009
                          • 51

                          #2757
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          minagi kannan visale ilma probleemideta

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #2758
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            Kolisin hetkel NL10 @ Stars.

                            Seal on erinevate max BI suurusega laudu. Kas on taseme poolest vahet ka kus mängid or no ? No mõtlen ntx 40-100BB laudu or 25-40 or smt...
                            25-40bb saad shortidega möllata, 40-100b saad regularide möllata. Fishe on mõlemas

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #2759
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ingu Vaata postitust
                              Kolisin hetkel NL10 @ Stars.

                              Seal on erinevate max BI suurusega laudu. Kas on taseme poolest vahet ka kus mängid or no ? No mõtlen ntx 40-100BB laudu or 25-40 or smt...
                              mängustiilis on ka vahe, shortstack laudades saad kõvasti push/foldi mängida, 40-100BB on standard ja 100-250BB ante lauad on vähe keerulisemad, peab loosemalt mängima, oled sunnitud hilisemaid tänavaid rohkem mängima jne.

                              Ehk vali selle järgi, mis stiil paremini sobib ja huvi pakub.

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #2760
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                kas keegi ütleks ,et kas hand historit saab starsis insta ka visualiseerida ,et ei peaks iga kord eraldi nuppu vajutama ?
                                ja kui saab siis kuhu see linnuke teha tuleb
                                tänud

                                Comment

                                Working...