Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Aeino, ma arvan et parem ikka grindida kui w/o igasuguste boonuste ja rb'deta, ehitaks lihtsalt vaikselt rolli ja koliks aina üles. Boonus alati abiks.
Aeino, ma arvan et parem ikka grindida kui w/o igasuguste boonuste ja rb'deta, ehitaks lihtsalt vaikselt rolli ja koliks aina üles. Boonus alati abiks.
Comment