*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2341
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mina tõin sealt 3$ ära... Viimane käsi oli BBl olles TT ja SB tuli vargile...Lükkasin nupud sisse ja mulle näidati K9 flopi käratas K ja oligi korras....

    Comment

    • lauri0
      Julm Donk
      • Mar 2010
      • 29

      #2342
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Kuidas kõige mõttekam starsi raha kanda on, kui mul swedbankis npnk kaart? Ehk siis tavaline debeet kaart. Kas local bak transferi kaudu või moneybookersi kaudu? Kui NB kaudu, siis kas on ka mingi õppetus, kuidas seda teha?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #2343
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        mine MB lehele ja siis hakkab sulle asi juba selgeks saama.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #2344
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Küsimus siis selline, et kuidas on võimalik turniiril oma kaasmaalased üles leida, keegi mingi railimise topicu alt leidis üles kõik eestlased kes sunday millil mängisid, ega ta ju seda tervet nimekirja läbi ei lappand.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #2345
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            requests>find player

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #2346
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
              requests>find player
              not funny

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #2347
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Küsimus siis selline, et kuidas on võimalik turniiril oma kaasmaalased üles leida, keegi mingi railimise topicu alt leidis üles kõik eestlased kes sunday millil mängisid, ega ta ju seda tervet nimekirja läbi ei lappand.
                pakun et ta copys nimekirja kuskile doci ja otsis eesti linnasi.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #2348
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  pakun et ta copys nimekirja kuskile doci ja otsis eesti linnasi.
                  tundub loogiline küll, ty

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2349
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Selline asi siis Starsis:




                    E: 2+2st sain pildi, aga enda Starsi lobbys oli see antede valikuvõimalus ka olemas.

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #2350
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      kuskohast seda punast turniiri notificationit saab välja keerata, mis chatti ilmub koguaeg... jube närvi ajab see

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #2351
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                        kuskohast seda punast turniiri notificationit saab välja keerata, mis chatti ilmub koguaeg... jube närvi ajab see
                        Teoorias saab Lobby menüüst maha võtta, aga reaalis toimib ainult laua popupi maha võtmine, chatti tuleb mul ikka neid turnateateid.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #2352
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                          kuskohast seda punast turniiri notificationit saab välja keerata, mis chatti ilmub koguaeg... jube närvi ajab see

                          options-> tournament announcements -> block pop up and chat announcements ette linnuke

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #2353
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas kollane Vaata postitust
                            options-> tournament announcements -> block pop up and chat announcements ette linnuke
                            Mul näiteks ongi seal linnuke, aga chatti peksab ikka punast vahel

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #2354
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Mul tekkis selline mõte, et kui kanda oma Starsis olev raha MB-sse (raha sain buddy trasferiga) ja siis teha kohe Starsi MB-st sissemakse, kas saan siis hakata first depo boonust lahti mängima? Kõik peaks ju reeglitepärane olema? Kaua need 2 ülekannet aega võiks võtta?

                              Ja eeldame et esimene sissemakse on Starsi MB-st 200 taala. Mängin ntx selle boonuse lahti, siis kannan 20 päeva pärast uus 200 taala ja hakkan samamoodi boonust mängima? On ju max 3 korda et kuni 600 taala kanda?
                              Pole kunagi Starsi sissemakset teinud ega MB-sse samuti mitte.
                              Last edited by ingu; 10.03.10, 12:01.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #2355
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Küsi PS suppordist üle, enne kui tegutsema hakkad.

                                Comment

                                Working...