*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2236
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Kui mulle buddy trasferiga pappi saadetakse, ega siis first deposit bonus ju ära ei kao, ekS?
    ei kao.. ma ka alguses mängisin starsis buddy transferiga.. nüüd jaanuaris tegin depo, ja vabastan hetkel depo boonust.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #2237
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas vennike Vaata postitust
      Sain selle pusa kätte http://www.pokerstars.com/vip/store/...ing&prod=cl-29
      XXL ja õige pisut väike, kui keegi tahab ära osta siis PM. tra ilus pusa aga ma ei tea mis kuradi mõõdud nendel jänkidel on... 188 olen pikk ja 100kg kaalun
      Mida nalja siis.Ise umbes sama pikk ja kaalu vist natsa vähem, ei ole kaalu peal ammu käinud.Õllekas kasvab igaljuhul.Kunagi tellisin http://www.pokerstars.com/vip/store/...ens&prod=cl-08 XL number ja too jäi küll natsa suureks-käised pikad või ongi ettenähtud üleskeeratuna ja kaelus ka tundub natuke suur-selga panna ikka kõlbab.Kui nüüd seda pusa tellisin mõtlesin, et kas tellib XL või üldse L.Jumal tänatud, et Xl-i ikka võtsin venitab selga äkki ikka.
      Triiksärgi võtsin L numbri ja naiste mingi pluus mille tellisin novembris panid nii puusse, et saatsid mulle 2 pakki kaarte ja mingi M suuruses särgi.Pidin pildid pakist tegaema ja neile saatma.Tehtud-lubati vana pakk endale jätta ja lubasid õige paki teele panna.Nüüd juba 6 nädalat möödas ikka mingit pakki pole.Panin laupäeval kurja kirja ka teele mingit vastust pole tulnud veel.Tra see vastamine seal vip stores nii kaua võtab.

      Mis tase sul seal pokerstarsis on vennike pärast saadavad tähtsamatele ninadele lol kiiremini.

      Comment

      • no_limit
        Jube Noob
        • Mar 2009
        • 139

        #2238
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Tere.
        Kas keegi teab kommenteerida, kas pokerstarsis saavad Eestlased edasi mängida?
        Tehti uus hasartmänguseadus, mis juba kehtib(lugesin kuskilt, et anti 2 kuud ülemineku aega, seega märtsis bännitud?? ,serverite Eestisse toomiseks vms). Seega mõtlen, kas peab starsist rahad välja võtma ja olympicu tuppa kolima?(pärast äkki ei saagi raha kätte) või võib julgelt starsis edasi grindida?
        Tänud!

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #2239
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          STARS ON TÄIEGA RIGGED !!!!!1 D3j%¤%¤764¤#9r.....Mitte üksi käsi pole vastu pidanud...situ verd stars !!!

          Sai parem :D

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #2240
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas no_limit Vaata postitust
            Tere.
            Kas keegi teab kommenteerida, kas pokerstarsis saavad Eestlased edasi mängida?
            Tehti uus hasartmänguseadus, mis juba kehtib(lugesin kuskilt, et anti 2 kuud ülemineku aega, seega märtsis bännitud?? ,serverite Eestisse toomiseks vms). Seega mõtlen, kas peab starsist rahad välja võtma ja olympicu tuppa kolima?(pärast äkki ei saagi raha kätte) või võib julgelt starsis edasi grindida?
            Tänud!
            Mine räägi mõne tuttavast kõvema it-spetsiga ja elad muretult edasi.

            Comment

            • raidov
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2009
              • 436

              #2241
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              wtf @ inward ja no_limit :s

              Aga see pusa on küll ebareaalselt väike suuruse kohta, tellisin ühele sõbrale selle XXLi ja see oli talle väga väike. Minu arust oli seal toote kirjelduses ka, et toote suurused on natuke paigast ära et võtke suurem, sellepärast saigi XXL võetud... XL särk tunduvalt suurem..

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #2242
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                ma pole enda oma kättegi saanud veel

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #2243
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ma tellisin targa peaga M suuruse. Suht kitsas oli aga väga hull ei olnudki

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #2244
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    paksukeste probleemid

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #2245
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Pusa vendade probleemid.

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #2246
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        Ma tellisin targa peaga M suuruse. Suht kitsas oli aga väga hull ei olnudki
                        Tellisin M-suuruses pikkade varrukatega t-särgi. Muidu on kõik OK, aga varrukad on nii lühikesed, et mul peaksid ca Frodo käed olema, et normaalne oleks.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #2247
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Ma loodan, et mulle ei jõua siis vahepealne variant, et natuke väike. Kui tuleb tõesti väike, siis olgu parem liibuv, rohkem lööki.

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #2248
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                            Tellisin M-suuruses pikkade varrukatega t-särgi. Muidu on kõik OK, aga varrukad on nii lühikesed, et mul peaksid ca Frodo käed olema, et normaalne oleks.
                            täpselt sama :D

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #2249
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              ei viitsi teemat läbi lapata, aga kas ma kuidagi pot bet nuppe jne, ei saa kuidagi omale neid?

                              harjumatu see rullikuga kerimine!

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #2250
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                ei viitsi teemat läbi lapata, aga kas ma kuidagi pot bet nuppe jne, ei saa kuidagi omale neid?
                                harjumatu see rullikuga kerimine!
                                Ma kasutan BetPot-v0.2x.ahk scripti "bet pot" jaoks ja kärab küll
                                Aga visuaalset nuppu ma kardan küll ei saa. Samas scriptidega saab enam-vähem kõike teha.

                                Comment

                                Working...