*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #2191
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas võimalikult suure boonuse saamiseks peab viimased 40 kätt ise kaasa tegema või peab lihtsalt selle milestone käe ajal seal lauas istuma...

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #2192
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      40 mil händ ja 24 000 taala läks võitjale :D

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #2193
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
        40 mil händ ja 24 000 taala läks võitjale :D
        See oli vist NL400 laud, seega mingi NL2 grinder rikkaks ei saanud

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #2194
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Nõme tuba oma nõmedate promodega. Ei saa aru miks seal üldse mängin.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #2195
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
            40 mil händ ja 24 000 taala läks võitjale :D
            Kolm venda kuuest foldisid lol

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #2196
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Võitja kommentaar: now maybe i can afford to play a round of full stack poker :)

              LOL!!!

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2197
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                :D ma ei ole kursis PS boonustega..
                kas iga mängija kes SD jõuab saab natuke rohelist?

                ja edit: miks sa üldse kurjustad? :)
                See oli selle Taipupole, mitte sinu kohta!

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #2198
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  idioodid on vist

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #2199
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Pärast üks foldija chatis mainis, et ta arvas, et saab ainult 40$. HA
                    Ennem admin veel ütles, et poisid, võtke aeg maha mõelge ja kui on küsimusi, siis küsige. Aga ei, instafold.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #2200
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                      Pärast üks foldija chatis mainis, et ta arvas, et saab ainult 40$. HA
                      Ennem admin veel ütles, et poisid, võtke aeg maha mõelge ja kui on küsimusi, siis küsige. Aga ei, instafold.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Standard

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #2201
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kas Joe Hahn on päris Joe Hahn?

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #2202
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Nõme tuba oma nõmedate promodega. Ei saa aru miks seal üldse mängin.
                          Hea soft, alati piisavalt laudu, professionaalne klienditeenindus.
                          Kuskil NL25 peal pidevalt taguda, siis vist rohkem midagi head ei ole
                          Samas kui eesmärk on kõrgemale liikuda, siis ma arvan, et Stars võib üsnagi fun koht olla.

                          Kes on mänginud mõlemat, siis küsiksin, et kumbas on mängijate üldine tase madalam? Või on tase sarnane? Mis on erinevused?
                          Pokerstars NL(PL)25 (9players) vs Ongame NL50 (10players)

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #2203
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            ütleks et suht võrdsed. vähemalt sellel ajal kui ongame veel boonuseid pakkus.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #2204
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas levis Vaata postitust
                              Hea soft, alati piisavalt laudu, professionaalne klienditeenindus.
                              Kuskil NL25 peal pidevalt taguda, siis vist rohkem midagi head ei ole
                              Samas kui eesmärk on kõrgemale liikuda, siis ma arvan, et Stars võib üsnagi fun koht olla.

                              Kes on mänginud mõlemat, siis küsiksin, et kumbas on mängijate üldine tase madalam? Või on tase sarnane? Mis on erinevused?
                              Pokerstars NL(PL)25 (9players) vs Ongame NL50 (10players)
                              Eks igaüks taob, seda mida oskab, tahab ja suudab.

                              Comment

                              • RandoKR
                                Räme Fish
                                • Feb 2010
                                • 1

                                #2205
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
                                Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

                                Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
                                Ootan huviga vastust.

                                Comment

                                Working...