*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #2161
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
    Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #2162
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
      Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
      Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.
      congratz! ma annan kümpa sulle ja lähen ise kui tahad

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #2163
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
        congratz! ma annan kümpa sulle ja lähen ise kui tahad
        Tänud,aga tegelt ma ei paku siin seda paketti teile müüa vaid tahaks teada kas on võimalik seda müüa pokerstarsile või siis kellegile teisele edasi ?

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #2164
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
          Tänud,aga tegelt ma ei paku siin seda paketti teile müüa vaid tahaks teada kas on võimalik seda müüa pokerstarsile või siis kellegile teisele edasi ?
          kindlaim viis oleks supporti kiri saata

          Comment

          • Pokjorr
            Räme Fish
            • Feb 2010
            • 6

            #2165
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mul sihukene küsimus, et kas annab midagi veel päästa.
            Ma regasin kunagi pokerstarsi lolli peaga ilma boonuslehti kasutama, aga pole deposiiti veel teinud, et kas mingi rakeback boonust või midagi on lootust saada veel kui ma esimese deposiidi teen?

            Comment

            • hillu
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 260

              #2166
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Depoboonuse saad kindlasti. Ma ei tea kui palju on kasu läbi teiste lehtede regamisest Starsi, minu teada nad midagi juurde suurt ei anna, välja arvatud siis nüüd täna kohaletulnud meil :

              You have been credited with a ticket to play in the PokerListings 500 Seats Turbo Takedown Freeroll this month. This is exclusively for players who signed up with PokerStars through PokerListings and earned 100 VPPs in the month of January.

              Nii ammu sai regatud, et ise ka ei mäletanud. Positiivne.

              Seega vastus, midagi sul saamata ei jää, mis igale mängijale saadav on.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2167
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                +freerollid ka ju?
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #2168
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
                  Vaadates tempot, millega neid F40 käsi läbi hekseldatakse pakun, et homme õhtul kusagil 00-02 vahemikus meie aja järgi tiksub viimane milestone täis.
                  47 miljonit veel ning hetkel 270k-300k mängijaga läheb miljoni käe jaoks ~19-20 minutit.
                  Ainus lootus, et mängijaid voolab kõvasti juurde, sest muidu kukub 40 miljardit alles hommikul.

                  Comment

                  • ActionJackson
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 231

                    #2169
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas levis Vaata postitust
                    47 miljonit veel ning hetkel 270k-300k mängijaga läheb miljoni käe jaoks ~19-20 minutit.
                    Ainus lootus, et mängijaid voolab kõvasti juurde, sest muidu kukub 40 miljardit alles hommikul.
                    Ma suutsin eile mõtetega sedakaugele, et reede õhtul tiksub täis ja all nurgas kell ütles, et on neljapäev. See, et see oli veel sisuliselt kolmapäeva õhtu ei mahtunud kalkulatsioonidesse :)
                    Aga praegu käte arvu ja kella vaadates on sul ilmselt õigus ja kusagil hommikul ta kukub. Aktiivsuse lagi on hetkel umbestäpselt käes ja tiksub hommikuni vaikselt alla.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #2170
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
                      Ma suutsin eile mõtetega sedakaugele, et reede õhtul tiksub täis ja all nurgas kell ütles, et on neljapäev. See, et see oli veel sisuliselt kolmapäeva õhtu ei mahtunud kalkulatsioonidesse :)
                      Aga praegu käte arvu ja kella vaadates on sul ilmselt õigus ja kusagil hommikul ta kukub. Aktiivsuse lagi on hetkel umbestäpselt käes ja tiksub hommikuni vaikselt alla.
                      Jah, mingi ~8h peaks ikka veel minema, seega hommikul 8:00 ajal või umbes nii. Kui mängijate arv kukub, siis pigem isegi hiljem..
                      Edit: oi pikalt ikka läheb, pakun, et peale 12:00 päeval kukub alles.
                      Edit: oi, vahepeal oli ikka väga vähe mängijaid, läheb ikka veel pikalt lol
                      Last edited by levis; 19.02.10, 09:52.

                      Comment

                      • janek174
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1078

                        #2171
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Tra nah. Sain Starsist oma kampsiku kätte. XXL suuruses, no ja ei mahu selga õieti. Sama suur näeb välja kui L (mida nägin paar päeva tagasi). Kas on mingid mõõdud ja asjad ka kusagil olemas, kust vaadata/kontrollida saaks?

                        Edit: Sporti peab anyway tegema hakkama.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #2172
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
                          Tere võitsin tund aega tagasi 4500 $ väärtuses paketi APPT-Manila turniirile,sain 1000 $ cashi,aga tahaks paketti vahetada rahaks on see võimalik või siis kellegile teisele müüa ?
                          Kirjutasin pokerstarsi supporti ka aga vb keegi teab selle kohta paremini ja saan kiiremini vastuse.
                          .

                          Comment

                          • taasver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 584

                            #2173
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Keegi värskemaid milestone'i kukkumis kellaaegu on välja arvutanud?

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #2174
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas kollane Vaata postitust
                              .
                              Ei saagi paketti rahaks vahetada,ega kellegile teisele edasi müüa.
                              Tra see ajab küll totaalselt tilti.Kogematta juhtusin seda satikat mängima ja nüüd peab kohale minema või ei saa midagi,see on küll minu arust imelik,et nad ei või seda paketti vahetada näiteks väiksema cashi vastu või veel imelikum kui kellegile teisele seda anda nad ei kaotaks ju midagi.
                              Pokerstars võiks selle kohapeal küll muudatusi teha oma reeglites.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #2175
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Stars tahabki, et mängid nende logodega turniiri. Pigem on jama selles, et seda üldse mängima hakkasid, sest satikaid siiski mängitakse põhimõttega, et kui hitid, siis lähed ka turniiri mängima :/.

                                Comment

                                Working...