*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sm112
    Grinder
    • Jun 2009
    • 776

    #1966
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ma võtsin olympsi live game paketi - hoodie, prillid ja ipod touch ning kõik boonused (v.a. 285$)

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #1967
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      3ndat päeva järjest starsis mingi jama, koguaeg ühenudus katkeb, ei saa lauda istuda, disconnectib iga 5 min tagant. Sellest ajast peale olen räigelt kaotama ka hakanud. Ajab jube tilti. Kellegil veel selline teema? internetiga on okei, kiire ja puha... :-\

      Comment

      • raunooo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 422

        #1968
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Karelkorm
        3ndat päeva järjest starsis mingi jama, koguaeg ühenudus katkeb, ei saa lauda istuda, disconnectib iga 5 min tagant. Sellest ajast peale olen räigelt kaotama ka hakanud. Ajab jube tilti. Kellegil veel selline teema? internetiga on okei, kiire ja puha... :-\
        Stars viimasel ajal laggab jah jubedalt, suht närvi ajab mindki. >:(

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1969
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ei ole kohanud sellisied probleeme va eile õhtul kui ei saand laudadesse istuda

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1970
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            mul jookseb korraks kokku avamisel (not responding) ja sama asi kui kinni panen

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #1971
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Lutzky
              mul jookseb korraks kokku avamisel (not responding) ja sama asi kui kinni panen
              Mul oli sama teema, et hangus mõneks ajaks avamisel ja sulgemisel, nüüd võtsin kataloogist selle 200Mb notes.xml faili ära ja sellega korras. Aga noted on ka kadunud prse.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1972
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                niisama huvi pärast.. miks te teete notesid pokkerisaidi keskkonda mitte HEMi? ma siiani kõik noted HEMi külge pannud ja nood ei tohiks mingi valemiga kuhugi kaduma minna, ainuke negatiivne kõlg on see, et HEM ei tunnista täpitähti.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1973
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Rage
                  niisama huvi pärast.. miks te teete notesid pokkerisaidi keskkonda mitte HEMi? ma siiani kõik noted HEMi külge pannud ja nood ei tohiks mingi valemiga kuhugi kaduma minna, ainuke negatiivne kõlg on see, et HEM ei tunnista täpitähti.
                  colorcodeing

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1974
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas variatsioon
                    colorcodeing
                    FTP's ma panen aint seda colorit mängijatele külge.. textikujulised noted lähevad ikkagi HEMi külge..

                    btw kuidas ma saan üldse sättida, et nood colorid starsi lobbys laudasid valides näha oleks?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1975
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      nad on ju nime kõrval, kui waiting listi paned end? Tead et kui colori valid mängijale pead v2hemalt yhe tähegi panema, muidu ei jää see color talle külge?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1976
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas leits
                        nad on ju nime kõrval, kui waiting listi paned end? Tead et kui colori valid mängijale pead v2hemalt yhe tähegi panema, muidu ei jää see color talle külge?
                        ok seda osa ma ei teandud.. eks siis hakkab neile kõvasti punktiga täidetud notesid tekkima:-D nõme süsteem.. mii laik FTP much better

                        Comment

                        • McFoldberg
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 731

                          #1977
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          eino tore, mul 142lk notesid.

                          Nii palju kui aru saan, siis lähevad ainult alates selle aja noted kaotsi, mis tegid .xml formaadi loomisest... Ehk jaanuari algusest. Kuigi jah, peaaegu kuu eest note kaduma lasta on ka ofc nutune. Aga kuna ma ei suutnud seda corrupted datat kuidagi kustutada sellest failist (lihtsalt arvuti ei reageerinud del nupu peale), siis valisin lihtsama tee.

                          Tundub, et Starsi support pakub ise hetkel võimalust, et nad teevad selle manuaalse corrupted data kustutamise sinu eest ära nagu keegi siin eespool mainis. Ehk saada neile mail.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #1978
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            eino tore, mul 142lk notesid.
                            Ma uploadisin notes.xml faili http://www.sendspace.com (seal saab üle 200 MB).
                            Starsi support cleanis faili ära ja saatis tagasi.
                            100% pole kindel, et kõik alles, sest viimase versiooniga võrrelda ei saa, aga enam vähem tundub.

                            Muidu kas color tagide arvu ja värvi saab ka muuta? Kole tuhmid tunduvad, raske eristada.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #1979
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas kilu6
                              Ma uploadisin notes.xml faili http://www.sendspace.com (seal saab üle 200 MB).
                              Starsi support cleanis faili ära ja saatis tagasi.
                              100% pole kindel, et kõik alles, sest viimase versiooniga võrrelda ei saa, aga enam vähem tundub.

                              Muidu kas color tagide arvu ja värvi saab ka muuta? Kole tuhmid tunduvad, raske eristada.
                              Värvi saab küll, aga üle 8 vist ei saa kasutada :(

                              Optionsi alt vali Player notes management ja sealt Player note labels...

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1980
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                kellele täpselt starsi saatsite? tavaline support või miski peenem adre?


                                avastasin et see fail mul 290mb, seega vaja uus koht otsida

                                Comment

                                Working...