*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunooo
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 422

    #1831
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    No ma ise ka tellisin põhimõtteliselt esimese 10 min jooksul kui ALE kehtima hakkas, loodetavasti saadavad jah tellimuste järjekorras. :D

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #1832
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      loota võib. pigem aga saadetakse enne UK ja USA klientidele.
      või kus iganes neil see ladu(laod) asub(asuvad)

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #1833
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Stars tõmbas mul ühele suuremale cashoutile mütsi pähe ja ütles, et ei ole piisavalt mänginud selle rahaga (Peab 15VPP tegema iga 100$ kohta). Tegelikult oli mul rohkemgi mängitud ja lasin neil uurida teemat... tuligi siis lõpuks vastus...

        This is to inform you that we have reviewed your playing audit and
        notice
        that at the moment of the cashout request you had achieved the amount of
        VPPs required.

        We apologize for any inconvenience that this issue may have caused.

        We thank you for your understanding and cooperation. If you have any
        other
        questions, please don't hesitate to contact us.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #1834
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas StripPoker
          Stars tõmbas mul ühele suuremale cashoutile mütsi pähe ja ütles, et ei ole piisavalt mänginud selle rahaga (Peab 15VPP tegema iga 100$ kohta). Tegelikult oli mul rohkemgi mängitud ja lasin neil uurida teemat... tuligi siis lõpuks vastus...

          This is to inform you that we have reviewed your playing audit and
          notice
          that at the moment of the cashout request you had achieved the amount of
          VPPs required.

          We apologize for any inconvenience that this issue may have caused.

          We thank you for your understanding and cooperation. If you have any
          other
          questions, please don't hesitate to contact us.
          reply: this delay caused me a great deal of pain because i couldnt pay my friend back and he kicked the shit out of me. could you send me 1000$ to pay for my hospital expenses?

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #1835
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Saatsid sellise vastuse? :D :D :D

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #1836
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              mulle ju ei keeratud :)
              aga strip võiks saata

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #1837
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Timpz
                reply: this delay caused me a great deal of pain because i couldnt pay my friend back and he kicked the shit out of me. could you send me 1000$ to pay for my hospital expenses?
                Siis nad tahavad ilmselt haigla tsekki ka näha
                Aga kusjuures ma usun, et nende eksimuse korral on võimalik mingit summat nõuda.

                Comment

                • zyxxx
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 453

                  #1838
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kas WBCOOP-le regamisel peaks mingi confirmation ka mailile tulema? Kellelgi juba on tulnud?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1839
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas zyxxx
                    Kas WBCOOP-le regamisel peaks mingi confirmation ka mailile tulema? Kellelgi juba on tulnud?
                    Mul ei tulnud mingit maili ja alles täna avastasin, et juba paar päeva tagasi oli pilet ära andud, nii et tasub endal kontrollida pileti olemasolu.

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #1840
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      mul ka pilet olemas, meili ei saand

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1841
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1842
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Kotkas1000
                          Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?
                          Pokerstars on selline koht, kus boonuseid niinaljalt ei anta ehk mõnikord mingi kampaaniaga pakutakse mingit reload boonust, muidu on ainuke kaudne rakeback fpp-d

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #1843
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kuna olen suht algaja ja ei ole nende rakeback värkidega ja boonustega veel väga kursis, siis küsiks, kas mul on mingied variant PokerStarsi toast veel mingeid boonuseid saada? Deposti boonud lõppes praegu ja nüüd kuidagi tühi tiksumine. Kus ma saan boonuste kohta infi mida lugeda?
                            Ajalugu on näidanud, et stras pakub aastas ca 4x reload boonust. Grindijale on see 150korda 4 sisuliselt maast leitud raha.

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #1844
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kui pokker on mõistlik lisateenistus põhipalgale siis see 150$ boonus on tõesti positiivne nähtus. Minulgi nii sellega. Olen alles NL5 mängija ja ei ole probleemi oma VPPd täis teha, et 150$ kätte saada. Lisaks veel mänguline kasum juurde ja palgale kena kopikas juures. Ja mis kõige parem - ei pea tegema tüütut lisatööd vaid minujaoks huvitava hobina põnevat pokkerit mängida (mis samas ka lisateenistust annab). Mida sa hing veel ihkad :)

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1845
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud

                                Comment

                                Working...