*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • r3o
    FPP Pro
    • Apr 2009
    • 260

    #1756
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    iga soodusasja saad osta üks kord

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #1757
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      usun et saab kui eronevaid boonuseid ostad

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #1758
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Eri peaks ikka saama... sama vaevalt.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1759
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mismõttes ette? Igal asjal on oma kuupäev ju, allahindluses olevat kaupa saad ainult sellel spetsiifilisel kuupäeval osta ja igat asja saab korra tellida.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #1760
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Vaatan, et see Spade Design Hooded Sweatshirt mis tuleb müüki 16-ndal on päris lahe pusa.Kuna see eesti aja järgi müüki tuleb.Kas 17-ndal kell 19 on väga mööda pandud.Ei tahaks viimasele momendile jätta pärast minu suusrus otsas.

            Comment

            • blah
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 185

              #1761
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              ok mul plaan suurem cashout teha starsist. hetkel kogu raha dollarites. vaatasin starsi lehelt et local bank transferi ja online bank transferi kaudu ei saa cashoutida (??). raha oleks vaja saada unetti, et siis seal dollarites hoida et siis normaalse kursiga eurodeks vahetada. ka on vaja ~12k$ uude saiti panna, aga seal mäng eurodes, on kellelgi aimu kuidas saaks raha välja kanda minimaalsete maksudega ja kuidas kõige mõistlikum summa eurodesse saada oleks?

              btw mäletan kunagi sai ja praegugi on Wire transfer võimalus, ehk kui ma nüüd deposiidi teen unetist kas saan siis sinna välja kanda või ei?

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #1762
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Tere,

                Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1763
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Hullapple
                  Tere,

                  Mul selline kysimus, mäletan kusagilt Ranka postitusest et grinderina hoida alati endal ka yks aktiivne bonus. Mul praegu ongi siis asjad nii kaugel et first depositi boonus hakkab kohe kohe täis saama ja siit siis kysimus et kuidas endale uus boonus saada?? Kas peaksin tegema deposiidi mingisuguse boonus koodiga??

                  VIP poest saab boonuseid osta. FPP-de eest. Starsis uut deposiiti tehes mingeid boonuseid hetkel ei saa.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #1764
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Minul Wire transfer täitsa olemas. Äkki see kehtib kuni teatud summani? Provi mingi väiksem summa valida ja vaata kas on Wire võimalus.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1765
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

                      eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #1766
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ma olen starsi ainult mb-st deponud ja wire transfer töötab. Pakun ka, et asi cashoudi suuruses.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #1767
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Tarmonator
                          wire transferiga saad cashoutida peale seda kui oled sama teed midagi sisse pannud.

                          eurodes ta siiski vist sulle kontole ei laeku. kui sa just ei saa oma pangas kuidagi kokku rääkida, et nad automaatselt ei konverdiks. ma tean, et peaks saama, aga ei oska rohkem õpetada.
                          Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1768
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas tolmuahv
                            Kui sul on vastav valuutakonto (USD) olemas, siis nad ei peaks konvertima otse. Uuri igaks juhuks pangast üle.
                            minul oli olemas USD konto, mingi aeg laekusid ilusti USD kontole. siis enam ei laekunud ja ma pole ka ausalt öelda uurinud milles probleem oli/on

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #1769
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Stars saadab ju iga kande panka eurodena?

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #1770
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                jah, seda küll.
                                daalad tulid mul MB'st.

                                aga ma eeldan, et ülekandel ei tohiks vahet olla.

                                Comment

                                Working...