*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1636
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas alaska
    Nii ongi, algul mingi käimasolev turna lahti, 5 minti ootamist ja siis hakkab kõik toimima.
    saada supporit krii, k2sivad mingid failid saata. oli ka ykskord migni jama, tegin selle asja ära, saadeti mingi uus fialm ulle pastesin ja replacesin ta ja korras

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1637
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Failid saatsin esimese korra järel ära, kanti bi kohe tagasi ja lubati tehnikutele edasi anda. Vastust pole veel, 3 päeva möödas.

      Comment

      • StripPoker
        Grinder
        • Sep 2009
        • 609

        #1638
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Nende süsteemis ei kasutata fraasi "buddy transfer" seega ei ole nüüd mingi üliime ka, et nad sellest kirjast teistmoodi aru said...

        Algselt postitas tolmuahv
        Tra, see oli ju elunaljakas.
        Q: "Could you please increase my buddy transfer limits?"
        A: "We suggest you to advise him to contact us to discuss his transfer limit increase request"

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #1639
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Just checkisin, sain vastuse, kus uuriti kas mul on palju notse playerite kohta ja kas ma teen neid palju mängu jooksul. Mul on neid roppumoodi, peaaegu iga mängija kohta, vaatab kas sellest on abi. Kuigi ma kahtlen, kas teistel kellel sama probleem, on samuti nii palju notes' e.

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #1640
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1641
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas sm112
              Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.
              Olge veendunud, et teie enda yhendus esmalt korras, karju ISPle. Mul oli ka elioni mingi pask, mille tulemusena vahetati ruuter v2lja. Starsil endal on üliharva connection problemee või kui on ülerahvastatud

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #1642
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Njaa mul on ka ikka notes'e päris ohtralt.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1643
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas sm112
                  Mul on vist juba paar viimast nädalat mingi disconnect probleem, kuskil 10-20 sekundiks kaob ühendus ära ja siis reconnectib ja sada lauda tahab korraga actionit saada. Nii paar korda tunnis.
                  Sellele problele on lihtne jälile saada kui samal ajal oma ühendust kontrollid. Start menüüst Run lahti. Sinna kirjuta: ping www.neti.ee -t
                  See siis kuvab sinu saadetud väikse paketi ja vastutuleva paketi ajavahet. Kui sul Starsis ühdnus ära kaob aga sinna vastused ikka millisekundites tuleb siis Starsi viga. Aga kui sul näitab et pakettidele vastuseid ei tule siis sinu neti viga.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1644
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kas teil ka starsassistant ja auto take seat ei tööta?.. timebanki vajutab, kuid automaatselt seatit ie võtta, sellel boil j22b linnuke vilkuma seal remove me from all the tables vms (kus ma olen waiting listis)

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #1645
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas leits
                      Kas teil ka starsassistant ja auto take seat ei tööta?.. timebanki vajutab, kuid automaatselt seatit ie võtta, sellel boil j22b linnuke vilkuma seal remove me from all the tables vms (kus ma olen waiting listis)
                      Sama jama. Seega ilmselt migni Starsi uuendus, mis AHK scripti ära rikkunud. Ilmselt 2+2 lahendus olemas, aga pole viitsinud tuhnida.

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #1646
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas lenC
                        copyge tsitaadi sisu notepadi ja salvestage kausta C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\Reports nimega "customstats", tehke restart HM-le ja siis peaks reportsidesse saama lisada("+" seal vasakul servas) uued statid, mis näitavad uusi VPP-sid õigesti.

                        ty

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #1647
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kuidas seda sai peale panna et näitaks lauas chippide hunniku kõrval ka summat mida betid?
                          mul teises arvutis pole peal seda ja ei leidnud praegu üles seda optionsist

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #1648
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            options-display bet amounts

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1649
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              sättisin endale selle starhotkeyse tööle, oiiiii kui mugavaks mu elu l2ks.. See tableninja kaotab jua mõtte kui põhmst sama proge on tasuta saadaval :1

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #1650
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Väidad, et sama funktsionaalsuse saab starsis paika panna nagu TN abil siiani kasutanud? (sisseistumine lauda, betsizing, vasak/keskm/parem nupp , sit out next BB jne?)

                                Comment

                                Working...