*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #1501
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    On võimalik muidugi. Kui tahad diili teha siis saada PM mulle.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1502
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      miks ei kuva HEM mulle Starsi turnale statte, cashiga kõik ok? Jutt sellest quiz turnasst vms .. aru me ei saa, eile oli turnadega ka ok - kuvas ilusti .. wtf krdy jama . impordib käsi, tourney alt ka n2ha, aga statte lauas netu... hud leiab ka üleslauas. Kuigi laua nimi mingi 0 14, players näitab 0/6/short ja need fish vpp ja hands on 0 .. ehk midgai on pahast .. ./

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #1503
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Kas keegi järgmine aasta supernova elite ka ründab? len mõelnud selle peale, keskmiselt peab siis ca 3000 vpp päevas tegema. Et kõikidel päevadel ei jõuaks mängida peaks mõni päev tegema nii ca 8k vpp. Nt palju ranka teeb ma NL 20 laual tunnis vppsid?
        Samas kui minna elite peale, ei saaks eriti midagi aastas ette võtta:(

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1504
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mitte eriti vaid päris kindlasti ei saa midgai ette võtta peale pokkeri

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1505
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas PokerDevil
            Kinnisilmi saad raha teha, ning pole tahtsmist üles liikuda ning inimene teeb, mis tahab. :)
            Kinnisilmi raha äravõtmine kehtib kuni NL25 vähemalt.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1506
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              müts maha selle inimese ees kes ära teeb selle ...
              tigrano on minusilmis selleks võimeline hetkel vb keegi teine veel aga ei tea nii hullu grinderit kui tema on :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1507
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                See on ikka eriti haige .. sa pead terve aaasta keskenduma haigelt, sa võid haige olla, mingid tildid asjad + muud sada imet .. tra see on kka sick stuff. kuskilt meelde j22nd et nl200 pidigi yks parim limiit selle tegemiseks olema

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #1508
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  tahaks sõbraga HU sng-d teha,kuid ei ole võimalik samma lauda saada.. alati lendavad mingid tondid ette .. kas kusagil võimalik private lauad ka ?

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #1509
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas flipmachine
                    tahaks sõbraga HU sng-d teha,kuid ei ole võimalik samma lauda saada.. alati lendavad mingid tondid ette .. kas kusagil võimalik private lauad ka ?
                    Starsis minuteada mitte ning suht võimatu samasse lauda saada väga madalal küll jah.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #1510
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      kellegil veel alati peale boonuse kättesaamis mega sitt jooks on? :D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1511
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas kollane
                        kellegil veel alati peale boonuse kättesaamis mega **** jooks on? :D
                        same here. hihihihi.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #1512
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Mul on tunne, et peale iga cashouti saan ka karmilt Starsilt karistada :D

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #1513
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas pikk28
                            same here. hihihihi.
                            liiga rigged
                            Algselt postitas StripPoker
                            Mul on tunne, et peale iga cashouti saan ka karmilt Starsilt karistada :D
                            see vana teada-tuntud asi :D

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #1514
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              ytleme nii, et kui ma teen supernoova elite nt 2010 30 detsembriks. Kas see tähendab, et ma saan elite olla vaid 2 päeva??

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #1515
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas privador
                                ytleme nii, et kui ma teen supernoova elite nt 2010 30 detsembriks. Kas see tähendab, et ma saan elite olla vaid 2 päeva??
                                Ei, see jääb sul kehtima 2 kuud vähemalt. Et SNE staatus ära ei kaoks pead tegema 50 000 VPP-d kuus järgneval aastal.

                                To earn the rank of a Supernova Elite VIP you must accumulate 1,000,000 VIP Player Points during the calendar year (January 1st through December 31). Once you have earned the required VPPs you're a Supernova Elite through at least the end of February of the following year.

                                In addition, we will extend your status on a month-by-month basis from January through the end of September, provided you continue to earn at least 50,000 VPPs every month, missing no more than one month of 50,000 VPP accrual. Players with less than 1,000,000 VPPs on October 1 will not retain their Supernova Elite status.

                                Comment

                                Working...