*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1471
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas udikaz
    Ma ei tea, need varieeruvad. Minul olid need:
    $1,000 per day
    $2,000 per 7 days
    $5,000 per 30 days
    tnx infi eest

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #1472
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Ma saatsin üleeile ~3k$ eest probleemideta. SN olen.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #1473
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        peale uut vpp reward süstemat stars ftw even more...nice

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1474
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas variatsioon
          säilitamiseks peab iga kuu grindima?
          Algselt postitas variatsioon
          pmt kui ma uuest aastast hakkan mängima ja teenin 100 000VIP punkti siis saan 27%rakebacki jh?

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #1475
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            [quote=udikaz ]
            Tegin nii ja see toimis, vähemalt 6-e eelmise kirjaga ei saanud midagi muudetud, kuid nüüd sain uued limiidid. Ty. Screenshots rulz:)
            [/quote ]

            Järgmine probleem.. Näitab, et raha on saadetud, kuid kohale ei jõua ning tuleb 15min jooksul mu arvele tagasi. kuidas sellest screenshot teha?:) Igaljuhul kirjutasin supporti aga seal öeldakse, et kohe esimesel võimalusel tegeldakse:S

            Comment

            • Tregeq
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 157

              #1476
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              [quote=udikaz ]
              Algselt postitas udikaz
              Tegin nii ja see toimis, vähemalt 6-e eelmise kirjaga ei saanud midagi muudetud, kuid nüüd sain uued limiidid. Ty. Screenshots rulz:)
              [/quote ]

              Järgmine probleem.. Näitab, et raha on saadetud, kuid kohale ei jõua ning tuleb 15min jooksul mu arvele tagasi. kuidas sellest screenshot teha?:) Igaljuhul kirjutasin supporti aga seal öeldakse, et kohe esimesel võimalusel tegeldakse:S
              Kui korda saad siis anna teada. Ma hakkan ka varsti seda asja ajama.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #1477
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tregeq
                Kui korda saad siis anna teada. Ma hakkan ka varsti seda asja ajama.
                Sain vabandustega kirja PS-lt ning seni pole veel tolmuahvile teele pandud raha tagasi tulnud, eks ole hommikuks näha kas on talle kohale ka jõudnud. Väidetavalt oli see töötaja eksimus ja nüüd peaks kõik ok olema. Teavitan tulemusest.

                Comment

                • Toots_x
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2009
                  • 320

                  #1478
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Vabandan kui teema juba läbikäinud, kuid küsin siiski.

                  Probleem nimelt selles, et kasutan kahte monitori. Primary mis on läpakas, ning teine mis on kõrvalseisev.

                  Kui mängin Pokerstarsis, tahan valida "tile" tables, viskab kõik aknad läpaka monitorile. Miks ta teeb nii? Miks ta ei organiseeri "tile" neid minu teisel monitoril kuhu ma need aknad lohistanud olen?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1479
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Toots_x
                    Vabandan kui teema juba läbikäinud, kuid küsin siiski.

                    Probleem nimelt selles, et kasutan kahte monitori. Primary mis on läpakas, ning teine mis on kõrvalseisev.

                    Kui mängin Pokerstarsis, tahan valida "tile" tables, viskab kõik aknad läpaka monitorile. Miks ta teeb nii? Miks ta ei organiseeri "tile" neid minu teisel monitoril kuhu ma need aknad lohistanud olen?
                    Minul on nii, et ta tileb lauad suuremale monitorile. Cascadeb aga monitorile, mis on tähistatud "primary".

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #1480
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ranka
                      Minul on nii, et ta tileb lauad suuremale monitorile. Cascadeb aga monitorile, mis on tähistatud "primary".
                      Kas see juhtub automaatselt või on mingeid settinguid?

                      Comment

                      • tilps
                        Julm Donk
                        • Oct 2009
                        • 26

                        #1481
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        selline küsimus siis et kuidas selle ticketi saab sinna nordic & baltic freerollile ma vaatan et esimesele qualifier A saab juba regada aga ma ei saa kuigi olen üle 1000 vpp teeninud peale 7detsembrit?

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #1482
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas udikaz
                          Sain vabandustega kirja PS-lt ning seni pole veel tolmuahvile teele pandud raha tagasi tulnud, eks ole hommikuks näha kas on talle kohale ka jõudnud. Väidetavalt oli see töötaja eksimus ja nüüd peaks kõik ok olema. Teavitan tulemusest.
                          Kõik toimis, probleem lahendatud.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1483
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas kellelgi on olnud jama Pokerstarsi hand history salvestamisega? Kõik klikid ja asjad on tehtud, aga folderisse kuhu suunasin salvestama ei tule ühtegi faili. Kasutan Windows Vistat muidu, kui see omab tähtsust. Ma ei saa nii Hem-i tööle ju.. Jama..

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #1484
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              keegi ei tea kas 2+2-s või kuskil midagi selle kohta pole räägitud kas selle aasta lõpus veel tuleb seda topelt vpp-de asja siis v?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #1485
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kuu lõpu Goldstar+ freeroll hakkab varsti :P

                                Comment

                                Working...