*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1456
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis ta seal nl2s tegi siis?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1457
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #1458
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas lenC
        move up?
        6max? 24 lauda?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #1459
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          24 nitring afaik

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #1460
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            chireni üle on mul ka täiega hea meel, olgu ta mäng milline tahes, aga nii järjekindlaid ja karismaatilisi inimesi pole kuigi palju :) Ja ta toob mingi miljon WoW fishi ka areenile :P

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1461
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kas selle chipstari puhul on mingi lugu ka, et miks ainult NL2?

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #1462
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas pastilaa
                Kas selle chipstari puhul on mingi lugu ka, et miks ainult NL2?
                Siit tuli ta oma graafikuga välja
                http://forumserver.twoplustwo.com/sh...2&postcount=27

                Soovitusi NL2 biitimiseks
                http://forumserver.twoplustwo.com/sh...9&postcount=49

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #1463
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  saan õigesti aru et SN statuse saab 7500 vpp/month?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1464
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kardpleier
                    saan õigesti aru et SN statuse saab 7500 vpp/month?
                    Ei, see ikka säilitamise kohta. Aastas endiselt 100k siis SN.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1465
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas pastilaa
                      Ei, see ikka säilitamise kohta. Aastas endiselt 100k siis SN.
                      säilitamiseks peab iga kuu grindima?

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #1466
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Tervist,

                        Mul tekkis Buddy transferiga probleem, avastasin täna, et buddy transferil on limiidid ning nimelt olen jõudnud oma buddy transfer limiidi ületada. Küsimus siis selline, et mida peaksin ma nüüd tegema? Olen saatnud supporti kuskil 6 kirja juba kahe päeva jooksul. Eile sain vastuse, et kuna olen platium star ja pikaajaline klient siis ei ole probleemi, minu limiidid on unlimiteeritud. Täna proovisin teha buddy ning ikkagi ütleb sama asja mis eile, et limiit ületatud. Kelle poole peaksin pöörduma? On kedagi kelle kaudu saaks seda kiiremini teha?

                        Ette tänades,

                        Udikaz

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #1467
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas udikaz
                          Tervist,

                          Mul tekkis Buddy transferiga probleem, avastasin täna, et buddy transferil on limiidid ning nimelt olen jõudnud oma buddy transfer limiidi ületada. Küsimus siis selline, et mida peaksin ma nüüd tegema? Olen saatnud supporti kuskil 6 kirja juba kahe päeva jooksul. Eile sain vastuse, et kuna olen platium star ja pikaajaline klient siis ei ole probleemi, minu limiidid on unlimiteeritud. Täna proovisin teha buddy ning ikkagi ütleb sama asja mis eile, et limiit ületatud. Kelle poole peaksin pöörduma? On kedagi kelle kaudu saaks seda kiiremini teha?

                          Ette tänades,

                          Udikaz
                          Tee screenshot ja sõima aga supporti. Starsi support on viimasel ajal ikka nii idikaks muutunud =/

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #1468
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas $$$
                            Tee screenshot ja sõima aga supporti. Starsi support on viimasel ajal ikka nii idikaks muutunud =/
                            Tegin nii ja see toimis, vähemalt 6-e eelmise kirjaga ei saanud midagi muudetud, kuid nüüd sain uued limiidid. Ty. Screenshots rulz:)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #1469
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas udikaz
                              Tegin nii ja see toimis, vähemalt 6-e eelmise kirjaga ei saanud midagi muudetud, kuid nüüd sain uued limiidid. Ty. Screenshots rulz:)
                              palju need limiidid siis on?

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #1470
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas pikk28
                                palju need limiidid siis on?
                                Ma ei tea, need varieeruvad. Minul olid need:
                                $1,000 per day
                                $2,000 per 7 days
                                $5,000 per 30 days

                                Comment

                                Working...