*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihkel7
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 259

    #781
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas ranka
    Ma võin eksida aga kas need logod mitte ei ole kleepekad?
    usun et ikka peale õmmeldud.

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #782
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      minu teada on särk õmmeldud kleepsude külge mitte kleepsud särkide külge

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #783
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kuuöge kuidas seda arvutati palju ntks üks 1900 FPP maksev raamat võiks dollarites olla?? gold stari jaoks.. ei leia starsi lehelt praegu üles infot

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #784
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas farik666
          kuuöge kuidas seda arvutati palju ntks üks 1900 FPP maksev raamat võiks dollarites olla?? gold stari jaoks.. ei leia starsi lehelt praegu üles infot
          Võta 1FPP = $0,016 ehk 1900FPP = ca $30.4

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #785
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            tänud, pmõtselt on mõistlikum nt. Amazonist tellida.. tuleb odavam

            või mille peale üldse neid FPP oleks tark kulutada?? Ise olen odavaid satikaid teind ja tase jube halb alati neill..et olen suht odavalt kalleid pileteid saand..

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #786
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ja see 1FPP=$0.016 on ka üldiselt kõige kõrgem väärtus ju, ehk siis goldstarile teoorias isegi veits kallim.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #787
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Sharkscope katsetab uuendust, kus HUDi kasutamisel Starsis ei saa enam mängijate graphe näha, vaid ainult mingit "Ability" score'i, mis peaks andma mängija taseme kohta infot. See katsetus on saanud karmi kriitika osaliseks ja paljud SC subscribijad lõpetavad ilmselt SC kasutamise.

                Päris täpselt ei saa aru, et kas webilehel siis tulevikus saab graafikuid näha või ka enam mitte??

                Seega tundub, et praegu siis ikka kasutatakse massiliselt SC HUDi Starsis, kuigi see on ametlikult keelatud.



                -----------


                New PokerStars Opt-In System Under Trial
                Posted on August 15th, 2009 in
                • SharkScope News

                In the past, the use of SharkScope whilst playing has been prohibited by PokerStars. In an attempt to resolve this issue and get SharkScope back on the allowed list at PokerStars we are trialing a new opt in system.
                Players who have not opted in can still be rated using the "Ability /100" rating, which was designed to accurately assess a player poker ability without making it possible to reverse engineer that player's ROI or Profit figures.

                Comment

                • EdgarP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2009
                  • 368

                  #788
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Selline küsimus : kas keegi on ostnud VIP poest FPPde eest näiteks SUnday Milli piletit, mille hind on ala 13k FPP? ET kui ma ostan pileti, regan ja siis unregan, kas siis saan 215 tourney $ või on mul ikka endiselt ainult pilet ?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #789
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas EdgarP
                    Selline küsimus : kas keegi on ostnud VIP poest FPPde eest näiteks SUnday Milli piletit, mille hind on ala 13k FPP? ET kui ma ostan pileti, regan ja siis unregan, kas siis saan 215 tourney $ või on mul ikka endiselt ainult pilet ?
                    unregades saad pileti tagasi

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #790
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas farik666
                      tänud, pmõtselt on mõistlikum nt. Amazonist tellida.. tuleb odavam

                      või mille peale üldse neid FPP oleks tark kulutada?? Ise olen odavaid satikaid teind ja tase jube halb alati neill..et olen suht odavalt kalleid pileteid saand..
                      Starsist tellides ei ole postikulu.

                      Comment

                      • EdgarP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2009
                        • 368

                        #791
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas ment52
                        unregades saad pileti tagasi
                        Mõtlen just seda, et sateliitidst võidad, siis saad unregades T$, aga jama , et ostes ei saa ;D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #792
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas EdgarP
                          Selline küsimus : kas keegi on ostnud VIP poest FPPde eest näiteks SUnday Milli piletit, mille hind on ala 13k FPP? ET kui ma ostan pileti, regan ja siis unregan, kas siis saan 215 tourney $ või on mul ikka endiselt ainult pilet ?
                          FPP-dega ostetuid pileteid ei saa unregada.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #793
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas see kuu turbo takedowni ei olegi?

                            Kodukalt mingit täpset infi selle kuu kohta igastahes ei suutnud leida.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #794
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Vapsik
                              Kas see kuu turbo takedowni ei olegi?

                              Kodukalt mingit täpset infi selle kuu kohta igastahes ei suutnud leida.
                              Ise küsin - ise vastan:

                              See kuu seda ei toimu.

                              Comment

                              • Tohman
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 297

                                #795
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mind huvitab, kuidas on kõige lihtsam teha Pokerstarsis cashout nii, et see jõuaks võimalikult kiiresti mu pangakontole.

                                Comment

                                Working...