*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #751
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kurikuulus PokerStarsi boti kontroll, kui keegi pole enne näinud:



    EDIT: esimene kord tegin vea sisse, siis tuli uus pilt

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #752
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Ma nüüd ikka kaks kuud 20+ tablenud ja pole veel "õnne olnud" mby mikrolimiitidel ei tule?

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #753
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Oliverk
        Ma nüüd ikka kaks kuud 20+ tablenud ja pole veel "õnne olnud" mby mikrolimiitidel ei tule?
        NL2-es tuli mul kunagi

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #754
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          pole ka never saand seda .. mingi 24 lauda võib kiireks ka minna seda kirjtuada sinna:D

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #755
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            olen starsis uus mängija ning tekkis küsimus seoses VIP stores olevate rahaliste boonustega. oletame, et järgmine kuu saavutan Platinum Starsi taseme ning millalgi saan kokku ka 50 000 FPP-d. Kui olen PLatinum Star, siis saan FR-s NL25-s umbes 200k käega 50k FPP-d. Ostan selle 650 daalase boonuse. Nüüd on mul vaja see veel clearida kogudes 4550 VPP-d? see ju omakorda kuskil 45k käsi NL25-s.
            kas PLatinum Starina FR-s NL25-s on vaja teha ümmarguselt 250k käsi, et vabastada 650 daala? AP-s sain minuarust 35k käega juba 200 daala rakebacki. seda siis ka NL25-s ja FR.
            Loodan, et eksin kuskil arvutustes.
            Tänud abi eest ette

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #756
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pikk28
              olen starsis uus mängija ning tekkis küsimus seoses VIP stores olevate rahaliste boonustega. oletame, et järgmine kuu saavutan Platinum Starsi taseme ning millalgi saan kokku ka 50 000 FPP-d. Kui olen PLatinum Star, siis saan FR-s NL25-s umbes 200k käega 50k FPP-d. Ostan selle 650 daalase boonuse. Nüüd on mul vaja see veel clearida kogudes 4550 VPP-d? see ju omakorda kuskil 45k käsi NL25-s.
              kas PLatinum Starina FR-s NL25-s on vaja teha ümmarguselt 250k käsi, et vabastada 650 daala? AP-s sain minuarust 35k käega juba 200 daala rakebacki. seda siis ka NL25-s ja FR.
              Loodan, et eksin kuskil arvutustes.
              Tänud abi eest ette
              peaks enamvähem nii olema, platinumi rakeback peaks kuskil seal 19% juures olema.

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #757
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kas starsi poest midagi fpp de eest ostes tuleb posti eest ise maksta?

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #758
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas bubba
                  Kas starsi poest midagi fpp de eest ostes tuleb posti eest ise maksta?
                  ei

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #759
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    starsis võiks viina ka tellida saad

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #760
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas leits
                      starsis võiks viina ka tellida saad
                      +5

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #761
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas leits
                        starsis võiks viina ka tellida saad
                        Õlut ka. Microgrinderid saaksid suuremat valuet per FPP.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Rinoa
                          Julm Donk
                          • Dec 2008
                          • 41

                          #762
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Tervist.

                          Mu sõbral on probleem pokerstarsist väljamaksega. Kui ta teeb väljavõte siis küsitakse summat... Selle paneb ära ja edasi tuleb valik kas tsekkiks või NETelleriga....? Et kas näiteks uneti panka ei saaks otse kanda või kuidas see väljamakse toimib. Ma pole ise ka varem teinud väljamakset :D. Ehk siis keegi õpetab?

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #763
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kindel poel aga äkki peab kõigepealt depo tegema Sebist ja siis saab alles selle valiku et Sebi välja kanda?

                            Comment

                            • Rinoa
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 41

                              #764
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Ei no sissemakse ja tehtud sebist... :S

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #765
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Rinoa
                                Ei no sissemakse ja tehtud sebist... :S
                                Äkki summa on liiga väike. Ise praegu vaatasin, et 49$ puhul ei pakutud wire transfer, aga 50$ puhul pakuti wire transferi võimalust.

                                Aga kirjutagu supporti, sealt saab kiiresti täpse vastuse.

                                Comment

                                Working...