*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #721
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Karikakar
    Puhtteoreetiline jällegi, aga kui ma teen esimest korda deposiidi ja siis teen veel deposiite kasutades reload bonuse koodi (WCOOP), kas siis on mul võimalus saada kuni 900 dollarit boonust?
    Täpselt nii. Nende lahtimängimiseks pead näiteks NL25 väga ümmarguselt 170 000 kätt mängima.

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #722
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Tarmonator
      no siin teemas mõned postitused tagasi keegi kirjutas sellest asjast. suhtles suppordiga.
      ja mina saan seda järgi proovida täna õhtul kui 48h kukub viimasest deposiidist.

      uudiseid

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #723
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Tahaks ka teada

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #724
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas virx747
          Täna hommikul tegin sessi ja mingi hetk ühes lauas üks väga fishi statsidega vend küsis chatis konkreetselt minu käest, et mitmes lauas ma mängin. Jõudsin vaevu selle läbi lugeda ja järgmisel hetkel oli see küsimus kadunud :D
          Starsi moderaatorid teevad head tööd!? :)
          Täna täpselt sarnane juhtum, üks vend tegi mulle märkuse, et ma ei mängiks 14 laual (tegelt oli see hetk lahti 24 :) ), et see pidurdab mängu või midagi sellist. Vaevu jõudsin läbi lugeda ja järgmine hetk oli see message kadunud!

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #725
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Ma tegin kaks päeva tagasi kaks 300$ deposiiti ja nüüd tegin cashouti. Läheb veel veidi aega muidugi kui nad selle mulle panka toimetavad, aga boonus on ilusti alles.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #726
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              jah ei olnud mingit probleemi

              tegin 3x200$ deposiidi, sain 3x100$ boonuse ja täna õhtul kandsin selle 600$ bookersisse välja.
              no question asked.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #727
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                ise kütsin ka hommiku 600$ sisse, ülehomme cashaut ja aidaa

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #728
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas bubba
                  kuidas starsis modele reportida saab või teatud isiku chatti blokkida, viimasel ajal on vene päritolu inimesed chatis sõimama hakanud, kuna elukohaks Eesti pandud starsi.
                  eile nägin FTP's ka kahte venelast kes hullu läbustasid oma vene keelsete tähtede ja tekstiga... mölisesid mingi teise venna kallal..

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #729
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    kas kuskilt seda saab maha võta ,et kui "parem klõps" hiirega teha laua peal siis viskab "table themes" akna ette?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #730
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Ghost0
                      kas kuskilt seda saab maha võta ,et kui "parem klõps" hiirega teha laua peal siis viskab "table themes" akna ette?
                      optionsites olemas ju "right click on table to show table themes", sealt võta linnuke ära.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #731
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas lenC
                        optionsites olemas ju "right click on table to show table themes", sealt võta linnuke ära.
                        Otsisin, aga ei märganud seda. Tänks :)

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #732
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kas PS jagab FPPi rake või MGRi(mingi PT stat) järgi?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #733
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas variatsioon
                            kas PS jagab FPPi rake või MGRi(mingi PT stat) järgi?
                            Seal on kindel süsteem.

                            Turniiridel saad 5 VPP ühe $1 makstud rake kohta.

                            Rahalaudades saad esimese VPP (kõik, kes on lauas), kui maksatakse:
                            * $0.40 raket $1/$2 või madalamates fixed limit laudades
                            * $0.40 raket NL/PL rahalaudades, kus blindid on $1/$2 või madalamad
                            * teiste mängudes, kui raket võetaks $1

                            Teine VPP antakse, kui raket makstakse:
                            * $2 kõikides 6 max mängudes (arvesse ei lähe FR mängud, mis on lagunenud 6maxiks)
                            * $3 kõikides muudes mängudes.

                            Kolmas VPP antakse, kui rake jõuab $5-ini.

                            On ka erandeid, millest ma ei viitsi kirjutada ja millest saad lugeda: http://www.pokerstars.com/vip/earn/

                            Aga põhimõtteliselt sa ei pea mitte ühtegi dollarit raket maksma, et saada VPP-sid :)

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #734
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ranka

                              Aga põhimõtteliselt sa ei pea mitte ühtegi dollarit raket maksma, et saada VPP-sid :)
                              nii need 6/4/2 vennad teenivadki 24tabledes siis jh? :P

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #735
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                teil ka haige lag starsis?

                                Comment

                                Working...