*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #676
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Oot, aga kas buddy transfer loetakse ka cashouti alla?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #677
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Karikakar
      Oot, aga kas buddy transfer loetakse ka cashouti alla?
      ei

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #678
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas lenC
        ei
        Sellisel juhul pole muretemiseks põhjust, boonus lahti, Svenzale buddy transfer ja uuesti boonust grindima

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #679
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Keegi teab ka palju käsi vaja mängida et see 600$ boonus lahti mängida nl25/50?

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #680
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Vaata esimeselt lehelt ranka poolt välja toodud numbreid. NL50 on vaja vist mingi 38k kätt, et 7500 VPP'd saada.

            Algselt postitas ranka

            Ja panen siia ka tabeli sellest, kuidas mina olen saanud VPP-sid käe kohta erinevates rahalaua limiitides.

            [x] 10NL FR: 0.04 VPP-d käe kohta (20,343 käelise näidise põhjal)
            [x] 25NL/PL FR: 0.13 VPP-d käe kohta (72,722 käelise näidise põhjal)
            [x] 50NL/PL FR: 0.21 VPP-d käe kohta (127,226 käelise näidise põhjal)
            [x] 100NL/PL FR: 0.38 VPP-d käe kohta (532,209 käelise näidise põhjal)
            [x] 200NL/PL FR: 0.51 VPP-d käe kohta (210,524 käelise näidise põhjal)
            [x] 400NL/PL FR: 0.57 VPP-d käe kohta (124,777 käelise näidise põhjal)
            [x] 600NL/PL FR: 0.70 VPP-d käe kohta (19,144 käelise näidise põhjal)
            [x] 1000NL FR: 0.87 VPP-d käe kohta (4271 käelise näidise põhjal)

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #681
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kui ma praegu regan ja võtan selle first deposit boonuse, kas ma siis hiljem saan seda reload boonust ka võtta? Paneb igatahes tõsiselt mõtlema starsis mängimise peale :)

              Comment

              • QKulgur
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 484

                #682
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                eriti haigel ajal tuli see, hakkasin nädal aega tagasi starsis mängima ja first dep boonusele ei kvalifitseeru enam siis vist

                Comment

                • raunooo
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 422

                  #683
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Karikakar
                  Sellisel juhul pole muretemiseks põhjust, boonus lahti, Svenzale buddy transfer ja uuesti boonust grindima
                  Ütle siin ka, et kas selline asi sul toimis reaalselt ka, kui tehtud saab.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #684
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    mul pakub ainult reload boonust, aga ma pole kunagi sinna deposiiti teinud?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #685
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas alaska
                      mul pakub ainult reload boonust, aga ma pole kunagi sinna deposiiti teinud?
                      Boonustega on nii, et kui deposiiti tegema hakkad ja koodi sisestad, siis peale maksmist tuleb selle boonuse kohta teade. Ma arvan, et First Deposit bonus standard boonusepakkumiste all ei peakski olema.

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #686
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        aga kas selle buddy transferiga on nii et kui ma näiteks nüüd panen 200 dollarit peale ja siis kohe täna teen transferi kellelegi 200$ kas siis saan seda boonust lahti hakata tegema või pean enne boonuse lahti tegema ja siis saan buddy transferit teha?

                        Comment

                        • MIKE_K6o
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 221

                          #687
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas raaids
                          aga kas selle buddy transferiga on nii et kui ma näiteks nüüd panen 200 dollarit peale ja siis kohe täna teen transferi kellelegi 200$ kas siis saan seda boonust lahti hakata tegema või pean enne boonuse lahti tegema ja siis saan buddy transferit teha?
                          Kohe saad buddyda

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #688
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Karikakar
                            Sellisel juhul pole muretemiseks põhjust, boonus lahti, Svenzale buddy transfer ja uuesti boonust grindima
                            Sooviks ka sellele väitele kinnitust. Saaks ka sel juhul kiirelt selle boonuse endale tiksuma panna :).

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #689
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              ISE TEGIN NII: laenasin sõbralt $400, kandsin starsi, sain boonuse ja tegin sõbrale $400 buddy transferi...kõik toimib..boonus olemas..

                              Comment

                              • MIKE_K6o
                                FPP Pro
                                • Jan 2009
                                • 221

                                #690
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas farik666
                                ISE TEGIN NII: laenasin sõbralt $400, kandsin starsi, sain boonuse ja tegin sõbrale $400 buddy transferi...kõik toimib..boonus olemas..
                                Esimene boonus jääb nagunii alles, olenemata kas sa cashoutid selle raha või mida iganes sa sellega teed.

                                Comment

                                Working...