*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #661
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas grigory
    Kas starsi saab läbi SEB- i deposiidi teha?
    Saab küll teha.

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #662
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Ma tegin kaks 300$ deposiiti ja nüüd 2 150$ boonust olemas :)

      Comment

      • arvamusliider
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 183

        #663
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Milleks jupitada?
        6 kuud läbimängimise aega.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #664
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas Te seda märkasite, et nüüdsest pakub PokerStars tervelt $600 deposiit boonust (100%) ja boonust vabastatakse iga $10 tagant. Ühe boonusdollari vabastamiseks on vaja 17 VPP-d ning aega vabatamiseks 6 kuud.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #665
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            täitsa niitsekad promod

            Comment

            • r3o
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 260

              #666
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Mul hetkel ainult 200 väljaspool starsi.
              Kas nii ka töötab et selle 200 kannan sisse, siis 48h pärast välja. Ja siis kaks korda veel nii. Või peale esimest cash-outi on kõik?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #667
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas r3o
                Mul hetkel ainult 200 väljaspool starsi.
                Kas nii ka töötab et selle 200 kannan sisse, siis 48h pärast välja. Ja siis kaks korda veel nii. Või peale esimest cash-outi on kõik?
                ainult esimesest sissekandest sõltub boonuse suurus

                Comment

                • r3o
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 260

                  #668
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Küsimus oli selle reload boonuse kohta. Seal saab ju kolm deposiiti teha?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #669
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas r3o
                    Küsimus oli selle reload boonuse kohta. Seal saab ju kolm deposiiti teha?
                    vaadates taasveri postitust, siis usun, et saad küll, peaasi et 48h kindlasti vahele jääks

                    Comment

                    • MIKE_K6o
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 221

                      #670
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas r3o
                      Küsimus oli selle reload boonuse kohta. Seal saab ju kolm deposiiti teha?
                      Saab, aga vahepeal ei tohi cashoutida, võid teha 3x200$ in row ja siis saad 3x100$ boonust ja siis võid oma 600 cashoutida, aga kui paned 200 sisse ja siis võtad välja 48h pärast, siis saad oma 100$ boonust ja rohkem ei saa kui uuesti depod.


                      !

                      Algselt postitas Davy
                      parandus:

                      Player deposits $58. He gets $29 of pending bonus that will release when he earns 25 x 29 = 725 VPPs. He has 6 months to clear this instalment. If he cashes out after making this deposit no further deposits will count, even if they are made in the deposit period. He will still be able to earn the first $29.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #671
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kas kunagi on olnud kellegil probleemi ka buddy transferitega, kui on mingi boonus offer? Mõtlen just seda, et kas buddy transferid pole keelgil boonuse pakkumist tühistanud.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #672
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas r3o
                          Küsimus oli selle reload boonuse kohta. Seal saab ju kolm deposiiti teha?
                          siis teed nii, et saadad kellegile starsi raha, kes sulle panka/kuhuiganes saadab ja saad uuesti depoda. Midagi kaotada vist pole.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #673
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas r3o
                            Mul hetkel ainult 200 väljaspool starsi.
                            Kas nii ka töötab et selle 200 kannan sisse, siis 48h pärast välja. Ja siis kaks korda veel nii. Või peale esimest cash-outi on kõik?
                            Kohe kui teed pärast ESIMEST kannet cash outi, tühistatakse ülejäänud võimalikud boonused. Esimese saad.

                            Seega, kui Te soovite tervet boonust, siis enne cash outi tuleb 600 peale kanda.

                            Viitan 2+2 foorumis PSi esindaja jutule.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #674
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas lenC
                              ainult esimesest sissekandest sõltub boonuse suurus
                              Reload ja kaasaarvatud uus $600 deposiiboonus on võimalik saada tehes 3 deposiiti erinevatel aegadel. Cashoudid peaksid kõik edaspidised käimasolevad boonused automaatselt tühistama. Deposiitboonust tehes tuleb igakord kasutada boonuskoodi: STARS600

                              EDIT: Ja praegu $300 reload boonuskood on WCOOP

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #675
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas taipupole
                                Kohe kui teed pärast ESIMEST kannet cash outi, tühistatakse ülejäänud võimalikud boonused. Esimese saad.

                                Seega, kui Te soovite tervet boonust, siis enne cash outi tuleb 600 peale kanda.

                                Viitan 2+2 foorumis PSi esindaja jutule.
                                räägid õigust

                                Comment

                                Working...