*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #586
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas B3ckha
    Mul oleks lihtsalt vaja teada, kus kohast ma saan vaadata oma jooksvaid boonuseid.
    PS kliendist cashierist alt. View current bonuses or smth.

    Comment

    • B3ckha
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 84

      #587
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Kust alt?


      [img=http://img268.imageshack.us/img268/9636/niiz.th.jpg]

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #588
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Sul ei ole jooksvaid boonuseid. Mis boonuskoodi registreerudes kasutasid? Stars50 on first deposiit boonus ning see avaneb alles siis, kui sa ise deposiidi teed. Pokerstrategy poolt antav raha ei ole sinu poolne deposiit, seega sellega mingi boonus ei avane. Pokerstrategy stardiraha peaks muidu mingi 5 päevaga kontol olema.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #589
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          FPP'de all peaks kirjas olema view current bonuses, kui sul mingi boonus hetkel tegemisel. Hetkeseisuga tundub mulle, et lihtsalt ühtegi boonust hetkel tegemisel pole. Loodan taaskord, et ei eksi :).

          Comment

          • B3ckha
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 84

            #590
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            mina eksisin, vabandan väga, jään pokerstrategy rahasi ootama.


            (ma arvasin, et ta näitab kohe insta seda boonuse all, kuid küllap läheb aega veel, aitäh)

            Comment

            • arvamusliider
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 183

              #591
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kas PlatinumStari levelile saad kohe, kui 7500FPP koos või alles kuu lõpus/järgmise kuu alguses hakkad rohkem hüvesid saama?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #592
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas arvamusliider
                Kas PlatinumStari levelile saad kohe, kui 7500FPP koos või alles kuu lõpus/järgmise kuu alguses hakkad rohkem hüvesid saama?
                KOhe. Ja hüved kehtivad järgmise kuu lõpuni.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #593
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kas kõigil on peale viimast softiuuendust lobbys mustas päises asuvad turnade tutvustavad tekstid ka mustad???

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #594
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Mustad mis mustad
                    Pole ullu. Nqnii ei uuri neid 8)

                    Comment

                    • B3ckha
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 84

                      #595
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Oskab keegi öelda, kui ma registreerin ennast FFPde eest SNG-le, siis top2 saavad step 1 või step 2, suudaks keegi öelda mis need stepid endast kujutavad?

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #596
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas B3ckha
                        Oskab keegi öelda, kui ma registreerin ennast FFPde eest SNG-le, siis top2 saavad step 1 või step 2, suudaks keegi öelda mis need stepid endast kujutavad?
                        Kui jõuad step 6 ja võidad selle ära, saad EPT, WSOP või mingi muu väga jõhkra pileti. Ja kui jõuad step4-ni siis sellega saad mängida 215$ evente nagu Sunday warmup, Sunday Million jne.

                        Comment

                        • Skrufster
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 56

                          #597
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Ärge näkku lööge nüüd, aga sooviks infot Starsis raha väljavõtmise kohta.

                          Milline viis oleks kõige targem raha välja võtmiseks kui kasutada on ainult Swedbanki arvelduskonto? Lugesin, et eelpool soovitati siin Wire kasutada? Kas sel juhul midagi vahelt ei võeta või mingeid muid tingimusi pole teenuse kasutamiseks? Ehk on teisi alternatiive raha välja võtmiseks veel? Moneybookersist olen kuulnud, aga see vist eeldas eelnevat deposiiti arvele?

                          Igatahes loodan, et keegi oskab täpsemalt aidata. Tänud ette! :)

                          Comment

                          • Skrufster
                            Julm Donk
                            • Jul 2009
                            • 56

                            #598
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Pole Pokerstarsi ise deposiiti teinud. Sain 50$ starting capitali ning nüüd selle 200$ lähedale mänginud ning kuna hetkel natu rahaliselt kehv seis, siis sooviks 100$ välja võtta (Eeldan, et 50 dollari boonuse pärast probleemi väljavõtmisega ei tohiks tulla, sest kuigi ta on lahti mängimata veel mul, siis 100 dollari välja võtmisel see 50 jääb ikkagi alles ja peaks korras olema vist?)

                            Igatahes, kas mu praegune variant on siis tõepoolest ainult kellelegi Buddy Transfer teha ning tema kaudu välja võtta?

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #599
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Skrufster
                              Pole Pokerstarsi ise deposiiti teinud. Sain 50$ starting capitali ning nüüd selle 200$ lähedale mänginud ning kuna hetkel natu rahaliselt kehv seis, siis sooviks 100$ välja võtta (Eeldan, et 50 dollari boonuse pärast probleemi väljavõtmisega ei tohiks tulla, sest kuigi ta on lahti mängimata veel mul, siis 100 dollari välja võtmisel see 50 jääb ikkagi alles ja peaks korras olema vist?)

                              Igatahes, kas mu praegune variant on siis tõepoolest ainult kellelegi Buddy Transfer teha ning tema kaudu välja võtta?

                              üks variant on kellegile buddy transfer teha ja siis ta kannab sulle kaardile. Võid lasta kellegil siit foorumist ka teha teema on siin
                              http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html
                              aga enamus vahetavad seal kursiga 1: 10-le. nii et kaotad natuke raha

                              või siis teed ise starsi min deposiidi ja kannad välja

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #600
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Svenza kommentaar läks kustutamisele, sest enda äridele siin reklaami ei tee. Kui tahad reklaamida siis müü päeva kursiga dollareid või küsi meilt luba, küll leiame viisi, kuidas saad oma äri püsti panna.

                                EDIT:
                                Algselt postitas kollane

                                üks variant on kellegile buddy transfer teha ja siis ta kannab sulle kaardile. Võid lasta kellegil siit foorumist ka teha teema on siin
                                http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html
                                aga enamus vahetavad seal kursiga 1: 10-le. nii et kaotad natuke raha

                                või siis teed ise starsi min deposiidi ja kannad välja
                                Enamus ostavad dollareid 1:10 kursiga, sest müüad on ise hinna nii alla lasknud :) Ma isiklikult ennem ootaks need 3 päeva, kui müüks nii odavalt nii kallist kaupa.

                                Comment

                                Working...