*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #556
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas B3ckha
    pean ma läbi mõne lehe liituma? saan ma ka siis liituda, kui ma olen juba raha sisse kandnud?
    Ei saa enam liituda, kui konto olemas. Õnneks või kahjuks sa midagi peale freerollide ei kaotanud

    Comment

    • B3ckha
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 84

      #557
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Kas ma siis rb ei kaotagi? Ma ei saa enam mitte millestki aru :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #558
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas B3ckha
        Kas ma siis rb ei kaotagi? Ma ei saa enam mitte millestki aru :D
        Erinevalt teistest saitidest PokerStarsis puudub rakeback. Ei maksta seda sulle ei kontole ega ka ei saa rakebacki läbi affiliate saitide.

        Ainus võimalus, kuidas natukenegi oma raha makstud rakest tagasi saada on kulutades FPP-sid PokerStarsi FPP poes erinevate asjade peale - riided, tehnika, turniiri piletid, kinkekaardid jne. Samuti FPP poest saad osta FPP-de eest omale rahalisi boonuseid - http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=cash-bonus

        Rahaliste boonuste hind on erinev - mida väiksem rahaline boonuse, seda vähem FPP-sid pead maksma aga see eest ka ühe FPP hind on odavam. Seega, mida kallima boonuse ostad, seda rohkem raha saad ühe FPP kohta. Kahjuks kallimate boonuste ostmine nõuab kõrgemat VIP taset.

        Peale selle kõrgema VIP tasemega mängijad teenivad rohkem FPP-sid käe kohta, teenivad kiiremini FPP-sid ja saavad osta tihedamini boonuseid.

        Targad mehed on välja arvutanud, et kui sa oled Supernova ja kõik kogutud FPP-d kulutad boonuste peale, milleks on $1500 boonuse 100,000 FPP eest või $4000 boonust 250,000 FPP eest siis see tähendab ca. 30-33% rakebacki.

        Kui sa oled Platinium ja ostad $650 boonuseid 50,000 FPP eest, siis see tähendab, et sa saad ca. 20-25% raket tagasi ehk rakebacki.

        Comment

        • B3ckha
          Julm Donk
          • Apr 2009
          • 84

          #559
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Suured tänud!

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #560
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Täna hommikul tegin sessi ja mingi hetk ühes lauas üks väga fishi statsidega vend küsis chatis konkreetselt minu käest, et mitmes lauas ma mängin. Jõudsin vaevu selle läbi lugeda ja järgmisel hetkel oli see küsimus kadunud :D
            Starsi moderaatorid teevad head tööd!? :)

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #561
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kas selline küsimus on vastuolus toa eeskirjadega? Üks asi hakkas mind veel painama - kas üldse ja kui siis mitu eestlastest on SNE?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #562
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas pastilaa
                Kas selline küsimus on vastuolus toa eeskirjadega? Üks asi hakkas mind veel painama - kas üldse ja kui siis mitu eestlastest on SNE?
                ei, 0

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #563
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  PIN-kalkulaatorit välja ei saagi lülitada? Patareide kokkuhoiuks ;D
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #564
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Küsima ajendas see, et sattusin 2+2 teemale, kus SNE püüdlusi kajastatakse. Keegi seal plaanis kuuga 1 000 000 kätt teha. GIN long drink - palju toredaid mõtteid!

                    Comment

                    • Matzet
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 74

                      #565
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      wtf 1 000 000 kätt kuus,wat

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #566
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Idee oli umbes selline, et 40tablemine ja minimaalne magamine. Iisi!

                        Comment

                        • arvamusliider
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 183

                          #567
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          PS klienditugi on NUTS!!! Oli vaja üks suuremat sorti probleem lahendada ja kõik lahenes loetud tundidega, kuigi supportist saadeti see kuhugi edasi ja palju tegemist. Nii nuts ei saa lihtsalt olla (eriti võrreldes FTP-ga).






                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #568
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas arvamusliider
                            PS klienditugi on NUTS!!! Oli vaja üks suuremat sorti probleem lahendada ja kõik lahenes loetud tundidega, kuigi supportist saadeti see kuhugi edasi ja palju tegemist. Nii nuts ei saa lihtsalt olla (eriti võrreldes FTP-ga).






                            lol sa võrdled veel ftpga, ftpl pole starsi kõrval kliendituge olemaski

                            Comment

                            • arvamusliider
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 183

                              #569
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas leits
                              lol sa võrdled veel ftpga, ftpl pole starsi kõrval kliendituge olemaski
                              Peale seda, kui hakkasin FTPs rake generaatoriks ei ole mul sealgi väga probleeme olnud. Ei tea, kas see on seotud, aga ... tundus.

                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #570
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                miks sng-si ei saa mägnida praegu juba pikemat aega :-\

                                Comment

                                Working...